Torrent-Oyun | THE ASCENT - [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ascent kapak 1.png

THE ASCENT - [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 16,9 GB

:pccikistarihi: -30.07.2021

:psnot: 64 bit Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/979690/The_Ascent/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

AscentLogo-Treatment-RED-V1_web.png

Veles'in dopdolu siberpunk dünyasında geçen The Ascent tek ve eşli oynanabilen bir aksiyon-nişancı RYO'dur.

The Ascent Group yerleşkesine hoş geldiniz. Göğe doğru yükselen ve galaksinin dört bir yanından gelen yaratıklarla dolu bu metropolün tamamı The Ascent Group'a aittir. Siz de dahil olmak üzere bölgenizdeki herkesi köle gibi çalıştıran bu şirketin işçisi rolünde oynuyorsunuz. Bir gün kendinizi bir felaket senaryosunun içinde bulursunuz. The Ascent Group kapanmıştır ve kimse nedenini bilmiyordur. Yaşadığınız bölge tehlike altındadır. Şimdi silahınıza sarılmalı ve yeni bir göreve çıkıp tüm bu olayların sebebini ortaya çıkarmalısınız.

Tek Oyunculu veya Eşli

Tüm oyunu ister tek başınıza ister yerel ya da çevrimiçi eşli modda üç arkadaşınızla oynayın.

PATLAMAYA HAZIR BOMBA

İstediğiniz gibi nişan alın, farklı silahlar kullanın, ölümcül aletler kuşanın, tahrip edilebilir ortamı avantajınıza kullanın ve farklı düşmanlarda farklı taktikler geliştirin.

RYO UNSURLARI

Siber donanımlarla karakterinizi özelleştirin. Seviye atladıkça beceri puanları kazanın ve düşmanlarınızı yaratıcılığınızı konuşturarak indirmek için çeşitli yükseltmeleri deneyin.

HAREKETLİ BİR SİBERPUNK DÜNYA

The Ascent’in dopdolu dünyasını ve kenar mahallerinden en lüks semtlerine kadar çok çeşitli bölgelerini keşfederken yeni müttefik ve düşmanlarla tanışıp ganimet toplayın.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
This game features violence, gore and bad language.
:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (Part 1)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir,
SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

UPDATE 1 İÇİN TIKLAYINIZ!

The Ascent 001 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

stark9403

Torrent-Oyun.com
bu oyunu merak ediyorum ama sistem gereksinimleri çok ta uçuk görsellere sahip olmayan bu oyun için fantastik görünüyor ilk açıklanan gereksinimlerde 1080p high ayarlar için rx 6800xt ve rtx 2080 istemişlerdi şimdi güncellemişler 2070 ve 5700 xt isteniyor çok yüksek bence oyun opt. faciası mı acaba oynayanlar yorum yaparsa sevinirim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu oyunu merak ediyorum ama sistem gereksinimleri çok ta uçuk görsellere sahip olmayan bu oyun için fantastik görünüyor ilk açıklanan gereksinimlerde 1080p high ayarlar için rx 6800xt ve rtx 2080 istemişlerdi şimdi güncellemişler 2070 ve 5700 xt isteniyor çok yüksek bence oyun opt. faciası mı acaba oynayanlar yorum yaparsa sevinirim
İndirip denemeye engel olacak kadar aşırı bir boyutu yok bence ya.
Kimse cevaplamazsa yarın DODI Repack indirip nasıl olduğuna bakacağım, sistem gereksinimlerinin bilerek abartı yazıldığını düşünüyorum (optimize özürlü de olabilir).Bu tarz indie bir oyunun da aşırı reklamı yapıldı, altında Nvidia sponsorluğu veya anlaşması çıkabilir diye tahmin ediyorum.Yeni nesil oyunlar ne hikmetse direkt RTX kartlara yönlendirme yapıyor her seferinde.

stark9403

Torrent-Oyun.com
İndirip denemeye engel olacak kadar aşırı bir boyutu yok bence ya.
Kimse cevaplamazsa yarın DODI Repack indirip nasıl olduğuna bakacağım, sistem gereksinimlerinin bilerek abartı yazıldığını düşünüyorum (optimize özürlü de olabilir).Bu tarz indie bir oyunun da aşırı reklamı yapıldı, altında Nvidia sponsorluğu veya anlaşması çıkabilir diye tahmin ediyorum.Yeni nesil oyunlar ne hikmetse direkt RTX kartlara yönlendirme yapıyor her seferinde.
deneyebilirim de biraz beklemek istiyorum sırada başka oyunlar da var önce onları halledeceğim rtx le ilgili dediğine de katılıyorum sanki tek seçenek 2000-3000 serisiymiş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor Salakça !!

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
deneyebilirim de biraz beklemek istiyorum sırada başka oyunlar da var önce onları halledeceğim rtx le ilgili dediğine de katılıyorum sanki tek seçenek 2000-3000 serisiymiş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor Salakça !!
Yaklaşık 1 saat sonra indirmesi bitecek, yetişirse bugün yetişmezse de yarın deneyip sonucu yazarım.Bu arada ekran kartım Gtx 1060 3 GB (monitör çözünürlüğüm: 1440x900p).
1627694686442.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yaklaşık 1 saat sonra indirmesi bitecek, yetişirse bugün yetişmezse de yarın deneyip sonucu yazarım.Bu arada ekran kartım Gtx 1060 3 GB (monitör çözünürlüğüm: 1440x900p).
Dostum ana menüde yaklaşık 200 fps, oyunda en yüksek 76 fps, en düşük 55 fps ile hiç takılmadan oynayabiliyorum (tüm ayarlar en yüksekte - vsync kapalı).Fps'nin ortalama sabit kaldığı fps değeri de 65 falan ki değiştiğinde de hiçbir şekilde kasma vs. olmadı bende.Ayrıca haritada da 94 fps oluyor, onu da es geçmeyeyim. :) (biliyorum gereksiz detay) :)

Aldığım Grafik ayarları vb. ss'leri de aşağıdaki konudan görebilirsin dostum:

stark9403

Torrent-Oyun.com
Dostum ana menüde yaklaşık 200 fps, oyunda en yüksek 76 fps, en düşük 55 fps ile hiç takılmadan oynayabiliyorum (tüm ayarlar en yüksekte - vsync kapalı).Fps'nin ortalama sabit kaldığı fps değeri de 65 falan ki değiştiğinde de hiçbir şekilde kasma vs. olmadı bende.Ayrıca haritada da 94 fps oluyor, onu da es geçmeyeyim. :) (biliyorum gereksiz detay) :)

Aldığım Grafik ayarları vb. ss'leri de aşağıdaki konudan görebilirsin dostum:
900p çözünürlükte oynuyorsun herhalde ama ultrada oynadığın düşünülürse epey iyi değerler almışsın sistem gereksinimlerini niye bu kadar abartmışlar anlamadım bi ara 2k da dener sonuçlarımı söylerim ben de bu arada oyun nasıl eğlenceli mi ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
900p çözünürlükte oynuyorsun herhalde ama ultrada oynadığın düşünülürse epey iyi değerler almışsın sistem gereksinimlerini niye bu kadar abartmışlar anlamadım bi ara 2k da dener sonuçlarımı söylerim ben de bu arada oyun nasıl eğlenceli mi ?
Aksiyon kısmına kadar oynamadım maalesef, orasını da müsait olunca anca deneyebilirim.Bu arada monitörüm 900p ancak çözünürlük ayarı paylaştığım ss'lerdeki gibi borderless, 1080p olarak ayarlıydı, ben de öyle denedim.Zaten full ekran yapınca da alttaki ve üstteki siyah barlar kalkmıyordu.

stark9403

Torrent-Oyun.com
Aksiyon kısmına kadar oynamadım maalesef, orasını da müsait olunca anca deneyebilirim.Bu arada monitörüm 900p ancak çözünürlük ayarı paylaştığım ss'lerdeki gibi borderless, 1080p olarak ayarlıydı, ben de öyle denedim.Zaten full ekran yapınca da alttaki ve üstteki siyah barlar kalkmıyordu.
1060 ın bu kadar performans vermesi beni şaşırttı ne kart yapmışlar valla bravo onca yıla rağmen hala her oyunu açıyor benimde kullandığım son nvidia kartıydı her işimi görmüştü

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Oyunun istediği sistem özellikle istenilen için çok fazla 2070 ne ya aman aman bir grafiğide yok zaten . kimse bu oyun içinde 2070 almaz bence neden böyle yaptılar anlamadım
1070 kullanıyorum 1080p ekran var

stark9403

Torrent-Oyun.com
Oyunun istediği sistem özellikle istenilen için çok fazla 2070 ne ya aman aman bir grafiğide yok zaten . kimse bu oyun içinde 2070 almaz bence neden böyle yaptılar anlamadım
1070 kullanıyorum 1080p ekran var
2070 i bırak önceki mesajımda dediğim gibi ilk açıkladıkları gereksinimlerde 2080 ve rx 6800xt istemişlerdi hiç bir oyunda görmedim böyle bi şey izometrik yapıda bir oyun için çok anlamsız

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sistem gereksinimleri abartı arkadaşlar, bilmem ne zamandır bir oyun oynarken sistem gereksinimlerine bakmak aklıma dahi gelmiyor, çok gereksiz bir şey çünkü.Zaten hangi oyunun sistem gereksinimleri birebir sonuç verdiği görülmüş ki.

Örneğin Cyberpunk'ın Steam sayfasına girin, bırakın minimum'u önerilenlerde bile hala GTX 1060 6 GB gibi akla mantığa sığmayacak bir ekran kartı istiyor.Halbu ki kendileri de biliyor RTX bir kart olmadan bu oyun adam akıllı oynanmıyor.Bu da aslında sistem gereksinimlerinin bir reklam aracı haline geldiğini gözler önüne seriyor.Kimisi öyle planlayıp zamandan vs. tutturamıyor olabilir ama olmadığı zaman da değiştirmemesi art niyet olduğunu apaçık belli ediyor maalesef (CP 2077 neden hala değiştirmedi? - Cevabı yatırımcılarda).Dediğim gibi bu artık bir reklam ve pazarlama aracı haline geldi.Oraya düşük bir sistem gereksinimi yazarsın ki ''oyuncu benim sistemim yeter buna hemen alayım'' diyebilsin.Veya satılması için anlaşma yaptığın bir firmanın kartını oraya yazarsın ki o kart satılabilsin.Örneğin RTX kartlar için bunu çok yapıyorlar.

Bu oyunu da bizzat Gtx 1060 3 GB ekran kartımla denedim arkadaşlar, hiç öyle RTX isteyecek kadar aman aman grafikleri olmadığı gibi vsync kapalı bir şekilde çoğunlukla 60 fps'nin üstünde bir fps değeri aldım, ss'leri vs. aşağıda.İnanmayan deneyip kendi gözleriyle de görebilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Codex te eşler bağlanıyorda kalıyorum
2 farklı pc ve 2 farklı torrent programından aldığım sonuçlar aşağıda.Ya sisteminizde bir sorun var ya da kullandığınız torrent programında.Alternatif olan 2 torrent'i deneyin diyeceğim ama ilk torrent sorunsuz olduğu için onun da sizde çalışmama ihtimali var.

Masaüstü Pc (Qbittorrent):

1628100447477.png

Laptop (Utorrent):

1628087375034.png

2 farklı pc ve 2 farklı torrent programından aldığım sonuçlar aşağıda.Ya sisteminizde bir sorun var ya da kullandığınız torrent programında.Alternatif olan 2 torrent'i deneyin diyeceğim ama ilk torrent sorunsuz olduğu için onun da sizde çalışmama ihtimali var.

Masaüstü Pc (Qbittorrent):

Ekli dosyayı görüntüle 247839

Laptop (Utorrent):

Ekli dosyayı görüntüle 247838
utorrentden indirdim sistemde nasıl bir sorun olabilir ki acaba

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt