Temiz Monster Abra A5 V10.3

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Cihaz temiz kullanılmış olup ekstra 8 GB Ram eklenmiştir. İzmir içi elden test edip alabilirsiniz.
Ciddi alıcılara oyun test videoları atılabilir.
Zalman laptop soğutucusunu'da yanında vereceğim.

Fiyat:6000₺

Ekli dosyalar

• 59.1 KB Görüntüleme: 177
  • 123.5 KB Görüntüleme: 213
  • 84.8 KB Görüntüleme: 208
  • 126 KB Görüntüleme: 203
  • 125.7 KB Görüntüleme: 212
  • 143.8 KB Görüntüleme: 216
Son düzenleme:
Bahsettiğiniz sistem yanlış bilmiyorsam 1050 ti ekran kartı içeriyor, 7.nesil işlemci kullanıyor ve 2 yıldan fazla kullanılmış.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-4/

Buradaki sıfır sistem ise 1650 ekran kartı ve 9.nesil işlemci içeren model, verdiğiniz fiyatla aynı.

Fiyatı aşşağıya çekmeniz yararınıza olacaktır. Hayırlı satışlar dilerim.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
İnsanların araştırma yapmadan kafasına göre fiyat koymasına hastayım.

Bahsettiğiniz sistem yanlış bilmiyorsam 1050 ti ekran kartı içeriyor, 7.nesil işlemci kullanıyor ve 2 yıldan fazla kullanılmış.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-4/

Buradaki sıfır sistem ise 1650 ekran kartı ve 9.nesil işlemci içeren model, verdiğiniz fiyatla aynı.

Fiyatı aşşağıya çekmeniz yararınıza olacaktır. Hayırlı satışlar dilerim.
Teşekkürler
İnsanların araştırma yapmadan kafasına göre fiyat koymasına hastayım.
Sahibindeki mualdivlerin fiyatının altında fiyat koymaya çalıştım hocam detaylı araştırmadım

TheFafu

Apple Developer
Peki merak ettiğim bu linkteki bilgisayar 6.800TL ve bunun da bir ikinci el piyasası vardır elbette. Sıfırı 6.800TL olan bu bilgisayarın ikinci eli 6.500TL mi oluyor ? Çünkü 7.nesil ve 1050Ti leptopun ikinci eli 6.000TL. Böyle düşünülürse ikinci el almanın hiçbir mantığı yok aynı fiyat diliminde sıfır alırım her türlü. Sonuçta eski versiyonların ikinci eli daha da düşük olması lazım. Umarım anlatabilmişimdir.

Peki merak ettiğim bu linkteki bilgisayar 6.800TL ve bunun da bir ikinci el piyasası vardır elbette. Sıfırı 6.800TL olan bu bilgisayarın ikinci eli 6.500TL mi oluyor ? Çünkü 7.nesil ve 1050Ti leptopun ikinci eli 6.000TL. Böyle düşünülürse ikinci el almanın hiçbir mantığı yok aynı fiyat diliminde sıfır alırım her türlü. Sonuçta eski versiyonların ikinci eli daha da düşük olması lazım. Umarım anlatabilmişimdir.
Ne anlatmaya çalıştında anlayalım hocam ? Cümle içinde kendi sorularına kendin cevap vermişsin zaten. Konu sahibi kendine göre bir fiyat belirlemiş ama bu fiyata bu sisteme para vercek birini bulması oldukça zor. 7.Nesil ve 1050 ti laptopun ikinci eli 6.000 tl cümlesi yanlış çünkü böyle belirlenmiş bir fiyat yok bu sistem için.

Ne anlatmaya çalıştında anlayalım hocam ? Cümle içinde kendi sorularına kendin cevap vermişsin zaten. Konu sahibi kendine göre bir fiyat belirlemiş ama bu fiyata bu sisteme para vercek birini bulması oldukça zor. 7.Nesil ve 1050 ti laptopun ikinci eli 6.000 tl cümlesi yanlış çünkü böyle belirlenmiş bir fiyat yok bu sistem için.
Sahibindende vs. 6k'den satılıyor bu sistemler. Ben şuanki sistemimi 4k ye almıştım 2017'de şimdi ise 6.5k'ye satılıyor

Sahibindende vs. 6k'den satılıyor bu sistemler. Ben şuanki sistemimi 4k ye almıştım 2017'de şimdi ise 6.5k'ye satılıyor
Evet hocam biliyorum buna bir itirazım yok zaten konuyu açan arkadaşta orlardan fikir edindim diye belirtmiş, benim demek istediğim bu parayı bu sisteme verecek insan bulması zor burda konu sahibini falan suçlamıyorum yani aksine satışı gerçekleştirebilmesi için fikir vermek istedim.

Şu sarı siteye bakıp da fiyat koyanlara şaşırıyorum.
2 yıldan fazla zaman geçmiş ve gtx 1050 ti li laptop 6000 tl şaka gibi ülkeyiz.
6500 tlye i7 9. nesil gtx 1650 256 ssd 1 tb satıyor bir arkadaşım.

Son düzenleme:
Sadece konu sahibi için demiyorum ama ülkede herkes birbirini ellemenin derdinde. Geçende gördüm monster 17.3 inç gtx 1050ti laptopu 4500e satıyor, açıklamaya bakayım dedim işte kablo arızalı kablo değişecek, monitörde ölü piksel var, ramlar sıkıntılı onlarda değişecek... bu sorunları olmasa 6ya satardım demiş başka birisi ise bir yerden ps5 için stok sırasına girmiş o sırayı 1500 liraya satıyor. Ülke bitmiş valla.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt