Tell Me Why – [DODI Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
cover tellme.png

Tell Me Why – [DODI Repack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI Repack

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 4.40 GB

:pccikistarihi: 27.08.2020

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gereklidir...

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Tell Me Why'da Alaska'nın küçük ve güzel bir kasabasında geçen ilgi çekici, gerçekçi karakterler ve yetişkine yönelmiş konular yer alıyor. Oyuncuların geçmişteki anılarıyla etkileşime geçtikçe Tyler ve Alyson'ın eşsiz bağın gücünü belirleyecek ve seçimler yaparak ikizlerin hayatlarının geleceğini şekillendirecekler.

Life Is Strange'in arkasındaki stüdyo Dontnod Entertainment'ın hikâye anlatımlı yeni bir macera oyunudur. Bu macerada bir araya gelen ikiz kardeşler Tyler ve Alyson Ronan'ın, sevgi dolu sorunlu çocukluklarının gizemli bir geçmişi vardır ve ortaya çıkarmak için aralarındaki özel bağı kullanmaktadırlar.​

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel core i3 4130 AMD FX 4300
Ekran Kartı: Nvidia GTX 750Ti or Nvidia GTX 1050 or AMD Radeon R7 260X or AMD Radeon RX 560
Bellek: 4 GB RAM
Boş Alan: 25 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5 4570 (3.2 GHz) or AMD Ryzen 3 1300X (3.5 GHz)
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 or Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon R9 290X or AMD Radeon RX 480
Bellek: 8 GB
Boş Alan: 25 GB

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ EKTEDİR.

Ekli dosyalar

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
life is strange tarzı sanırım ? türkçe var mı ?

"Maalesef. Bazı sitelerde Türkçe yama indirtmeyi vaat edenler olabilir. Şu anda Tell Me Why için Türkçe yama bulunmamaktadır. Tell Me Why Türkçe yaması ise isimsiz tekil bir kişi tarafından çevrildiği düşünülmektedir. Türkçe olarak Tell Me Why oynamak isteyenler ise biraz beklemek zorundalar. Çünkü Tell Me Why sezonlar ( DLC ) halinde yayınlanacaktır."

Diye bir haber okudum. Ayrıca bu oyun ülkemizde desteklenmediği için yama ekibinin yamadan vazgeçtiği de söyleniyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
apex çeviri diye bir site oyunun türkçe yama çalışmalarına başlandığını söylüyor güvenilir bir sitemidir ?
Çok rahat güvenebilirsin.Bizzat içinde bulunduğum bir ekip, çok olağaüstü bir şey olmazsa yarı yolda bırakmazlar.

arkadaşlar selamlar tell me why episode 1 kanalımda tamamladım göz atmak isteyen özelden yazabilir :))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt