Torrent-Oyun | Tell Me Why: Complete Season (All Chapters 1, 2 & 3) - [DODI Repack]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Tell kapak 4.png

Tell Me Why: Complete Season (All Chapters 1, 2 & 3) - [DODI Repack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: dd, exe

:pcplatform: PC

:pcsurum: Complete Season

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 9.2 GB

:pccikistarihi: 13.09.2020

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:pcoyunhakkinda:

Maalesef Steam Sayfası bizim ülkeye kapalı olduğu için (satışa da kapalı) oyun hakkındaki makaleye ulaşamıyorum.

:sistem_gereksinimleri:
Sistem Gereksinimleri Güncellenmiştir.

Screenshot_5.png

:pcoyunfragmani:
FULL OYNANIŞLAR (Chapter 1-2-3)

NOT:

İki torrent de repack sürümlerdir.İstediğinizi indirebilirsiniz.Repack'lerin normal sürümden boyut haricinde bir farkı yoktur.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Şimdiye kadar ki en güzel oyun paylaşımı bu oyun sanırım. Bir çok bilginin yanında bir de tanıtım videosu yerine uzun soluklu oynanış videolarının eklenmesi gerçekten güzel olmuş. Detaylı Paylaşım için teşekkürler. Emeğine sağlık.
Rica ederim hocam, elimden geldiğince her paylaşımda açıklayıcı ve bilgilendirici olmaya çalışıyorum.Oynanış videosu ararken de mümkünse full oynanış videosu koyuyorum, belki sistemi yetmeyip izlemek isteyen olur diye.Ayrıca bu değerli yorumun için teşekkür ederim, iyi forumlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri

Transient Ghost

Ekip Lideri
Paylaşım ve detaylı bilgilendirme için teşekkürler :) Türkçe yamasının çıkması da fazla uzun sürmez tahminimce. Hikaye odaklı olduğu için beklemeyi düşünüyorum

GurkanTas

Another Day

bu görsel neye göre nereden alınmış bilmiyorum fakat oyunun Steam sayfasındaki minimum sistem gereksinimi Windows 7 64bit olarak görünüyor.

Apex Çeviri tarafından Türkçe yama çalışmasına başlanmış durumda.Google arama sonuçlarındaki diğer sitelerine itibar etmemenizi öneririm.Herkesin malumu o siteler genellikle fake ya da virüs yayma amaçlı açılmış sitelerdir.

Tell Me Why Türkçe Yama Çalışması [Devam Ediyor]

Bundan önce yanlış hatırlamıyorsam Life Is Strange 2'yi de sizin siteniz çevirmişti herhalde.
Bu arada Türkçe yama çalışması bittikten sonra bana linkini buradan ya da özelden gönderebilir misiniz?

Transient Ghost

Ekip Lideri

bu görsel neye göre nereden alınmış bilmiyorum fakat oyunun Steam sayfasındaki minimum sistem gereksinimi Windows 7 64bit olarak görünüyor.
Steam sayfası Türkiye'ye kapalı olduğu için Game-dabate sitesinden aldım.Muhtemelen zamanla değişmiş bir sistem gereksinimi bilgisidir.Fark ettiysen zaten en üstte 25 Ağustos yazıyor.Birazdan Opera'nın VPN'i ile girip ordaki görseli eklerim.Bilgilendirme için teşekkürler.

https://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=36825&game=Tell Me Why

EDIT: Sistem gereksinimleri güncellenmiştir.

Bundan önce yanlış hatırlamıyorsam Life Is Strange 2'yi de sizin siteniz çevirmişti herhalde.
Bu arada Türkçe yama çalışması bittikten sonra bana linkini buradan ya da özelden gönderebilir misiniz?
https://apexceviri.com/tmwtryama/

Yamanın durumunu yukarıdaki linkten takip edebilirsin, bittikten sonra kısmetse konusunu da açarım foruma.

Son düzenleme:

AlleQo1416

Torrent-Oyun.com
Şimdiye kadar ki en güzel oyun paylaşımı bu oyun sanırım. Bir çok bilginin yanında bir de tanıtım videosu yerine uzun soluklu oynanış videolarının eklenmesi gerçekten güzel olmuş. Detaylı Paylaşım için teşekkürler. Emeğine sağlık.
profil resmin mükemmelmiş mizah anlayışı kuvvetli insanlar görünce mutlu oluyorum :)

Arkadaşlar full mu oyun acaba yani episode olarak tüm episodeleri var mı yoksa eksik mi

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt