Telefon şifremi unuttum sıfırlamadan nasıl açarım? (Çözüldü)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BangBang01

Torrent-Oyun.com
Merhabalar uzun süredir kullanmadığım telefonu yaptırdım da şifresini unuttum haliyle.Bunu içindekilere dokunmadan nasıl halledebilirim var mıdır bir yöntemi ?
Model: GM 5 Plus

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
ekrandan şifremi unuttum kısmından şifreyi gmail'e gönder gibi bir seçenek olması lazım , yani telefonun internete bağlı ise bilgisayardan telefon'da olan hesabını açıp şifreyi sıfırlayabilirsin.

Yada daha kolayı;

https://www.google.com/android/find?hl=tr

Sayfayı açtıktan sonra ilk yapacağınız işlem “Kilitle” seçeneğine tıklamak olacak. Bu şekilde telefonda bulunan kilit devre dışı kalacak ve sizin kilitleme sırasında belirlediğiniz şifre telefonda aktif olacak. Daha sonra bu şifreyi kullanarak cihazınızı rahatlıkla açabileceksiniz. Bu kadar basit…

Son düzenleme:

BangBang01

Torrent-Oyun.com
ekrandan şifremi unuttum kısmından şifreyi gmail'e gönder gibi bir seçenek olması lazım , yani telefonun internete bağlı ise bilgisayardan telefon'da olan hesabını açıp şifreyi sıfırlayabilirsin.

Yada daha kolayı;

https://www.google.com/android/find?hl=tr

Sayfayı açtıktan sonra ilk yapacağınız işlem “Kilitle” seçeneğine tıklamak olacak. Bu şekilde telefonda bulunan kilit devre dışı kalacak ve sizin kilitleme sırasında belirlediğiniz şifre telefonda aktif olacak. Daha sonra bu şifreyi kullanarak cihazınızı rahatlıkla açabileceksiniz. Bu kadar basit…
Öncelikle teşekkür ederim ancak o dediğiniz linke tıklayınca diğer cihazım gözüküyor a30 diye gm5 plus gözükmüyor telefonun şifresini de bilmediğim için internete bağlanamıyorum çıldırıcam.

BangBang01

Torrent-Oyun.com
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt