Torrent-Oyun | Tekken 7 - Ultimate Edition [v 3.30 + DLCs] [EMPRESS] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Anladığım kadarıyla yok fitgirl'inde sölediğine göre yeni içerikler ekli deilmiş bnde göremedim zaten bu bahsedilen karakterleri

Hmm doğru söylüyorsun sanırım. Bu karakterler en son kırılan sürümde yok. İşin ilginç yani steam da dlc ler kısmında da bu karakterler ayrı ayrı gözükmüyor diğer dlc ler gibi..

Hmm doğru söylüyorsun sanırım. Bu karakterler en son kırılan sürümde yok. İşin ilginç yani steam da dlc ler kısmında da bu karakterler ayrı ayrı gözükmüyor diğer dlc ler gibi..

SEASON PASS 3 - DODİ-XATAB-FİTGİRL SÜRÜMLERİNDE MEVCUT BİRAZ KAFA PATLATINCA OLMUYAN JETON DÜŞTÜ :D

İLK EVELA

bu verdiğim resimdekiler skinmiş sanırım hangi karakterler için varlar çözemedim.

oynanabilen 3 karakter dediğide şunlar

FAHKUMRAM
GANRYU
LEROY SMİTH

yeni sahne dediğide DLC15

- ilave bir oyun özelliği dediği şeyde sanırım DLC13 le gelen özellik

Son düzenleme:

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
SEASON PASS 3 - DODİ-XATAB-FİTGİRL SÜRÜMLERİNDE MEVCUT BİRAZ KAFA PATLATINCA OLMUYAN JETON DÜŞTÜ :D

İLK EVELA

bu verdiğim resimdekiler skinmiş sanırım hangi karakterler için varlar çözemedim.

oynanabilen 3 karakter dediğide şunlar

FAHKUMRAM
GANRYU
LEROY SMİTH

yeni sahne dediğide DLC15

- ilave bir oyun özelliği dediği şeyde sanırım DLC13 le gelen özellik
Knka bunun haricinde 3 karakter daha var sanırım. Onlar yok heralde bunun içinde. Ya da o karakterler daha gelmemiş de olabilir.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Yeni DLC açıklaması eklenmiştir.

SEASON PASS 3 İÇERİĞİ REPACK VEYA SIKIŞTIRMASIZ SÜRÜMLERİN TÜMÜNDE MEVCUTTUR.

SEASON PASS 3 İÇERİĞİ:

TEKKEN 7 - DLC15: CAVE OF ENLIGHTENMENT
TEKKEN 7 - DLC14: FAHKUMRAM
TEKKEN 7 - DLC11: GANRYU
TEKKEN 7 - DLC12: LEROY SMİTH
TEKKEN 7 - DLC13: FRAME DATA DİSPLAY

Not: Ayrıca Season Pass 3 Bonusu olarak bazı karakterlerde kullanılabilen skin'ler, aura'lar vb içerikler aşağıdaki resimlerdeki gibidir.

Yeni DLC açıklaması eklenmiştir.

SEASON PASS 3 İÇERİĞİ REPACK VEYA SIKIŞTIRMASIZ SÜRÜMLERİN TÜMÜNDE MEVCUTTUR.

SEASON PASS 3 İÇERİĞİ:

TEKKEN 7 - DLC15: CAVE OF ENLIGHTENMENT
TEKKEN 7 - DLC14: FAHKUMRAM
TEKKEN 7 - DLC11: GANRYU
TEKKEN 7 - DLC12: LEROY SMİTH
TEKKEN 7 - DLC13: FRAME DATA DİSPLAY

Not: Ayrıca Season Pass 3 Bonusu olarak bazı karakterlerde kullanılabilen skin'ler, aura'lar vb içerikler aşağıdaki resimlerdeki gibidir.

AYRICA RESİMDE SKİN KUILLANAN KARAKTERLERİN BİRİSİ ALİSA, Bİ DİĞERİ BOB,TUR EN AŞADAKİNİ ÇÖZEMEDİM.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Ben ortadaki karakteri yeni gelecek Kunimitsu ile karıştırdım sanırım.

Ben ortadaki karakteri yeni gelecek Kunimitsu ile karıştırdım sanırım.
bu yavaşlılıkla çıkmaz aya getirirler artıl sonbahar deniyoda yeni yıl sonrasına sarkacak gibi.

2 yeni karakter (2 Diye açıklanmıştı birini biliyoruz Diğer gelmesi düşünülen karakter hakkında pek bi fikrim yok)
1 yeni arena
Oyundaki "bütün" karakterlere özgü yeni dövüş hareketleri.
Oyun genel Ui'sinde değişiklik.
oyunun online tarafını ilgilendiren bazı düzenlemeler.(bizlik bi eklenti deil malum)
yeni rank.

içerik oldukca dolu gibi bunun oyuna gelicek son season pass olabilceği kanısındayım yeni tekken yolunu açmak için malum S3 le s4 arasında 1-2 sene var nerdeyse bundan sonra yeni bi Season pass düşünmezler en azından bukadar büyük ölçekli.

https://oyungezer.com.tr/haber/kunimitsu-tekken-7nin-yeni-sezonu-ile-geri-donuyor/detay

Oyun baya bildiğin yeni arayüze ve görünüşe kavuşucak anlaşıldığı kadarıyla bundan sonrada ufak şelerle olduğu yerde tekrarlar. S4'ü şmdiden dört gözle bkliyom parayle bile alırım uzun sürerse kırılması bu oyunun bnde yeri epey farklı dünyanın sevip saydığı bütün cod wolfenstein ve buna bnzer oyunları üstüste koy önüme yolla gine gözümde tekkenin olduğu yere gelemez..

Son düzenleme:

Nuada

Torrent-Oyun.com
Oyun sorunsuz çalışıyor fakat menü tuşunu bulamadım. Pratiğe girip biraz oynadım. Çıkış yapmak için bütün tuşlara bastım fakat menü sekmesi açılmadı. alt+f4 ile oyunu kapatmak zorunda kaldım.

B tuşuymuş arkadaşlar.

Son düzenleme:

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Oyun Son sürüm arkadaşlar çıkmış karakterlerin hepsi var o fotolardaki kıyafet skin yani yeni karakter değil en Son yeni bi karakter duyuruldu kadın suikastcı tipli oda daha çıkmadı bildigim kadariyla

Oyun Son sürüm arkadaşlar çıkmış karakterlerin hepsi var o fotolardaki kıyafet skin yani yeni karakter değil en Son yeni bi karakter duyuruldu kadın suikastcı tipli oda daha çıkmadı bildigim kadariyla
Duyurulan şey Season Pass - 4 paketle ilgili açıklamayı yukarda yaptım. 20/25 yıl önce'ki 2 karakter gelcek biri yoshimitsunun kızı kunimitsu diğer karakteri şuan blmiyoz eski karakterlerin bazılarını geri döndürüp tekken 8'in yolu yapılcak ama nası bi yol orası biraz muamma artık tekken 8'i batırmazlar işlh diye dua ediyom artık.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt