Torrent-Oyun | Tekken 7 - Ultimate Edition [v 3.30 + DLCs] [EMPRESS] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Tekken 7 kapak 1.Fitgirl.png

Tekken 7 - Ultimate Edition [v 3.30 + DLCs] [EMPRESS]
(-Repack'ler Çıkınca)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Ultimate Edition [v 3.30 + DLCs]

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 63,31 GB

:pccikistarihi: 23.04.2019

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Screenshot_1.png

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Mishima klanının efsanevi yolculuğunun son bölümüne katıl, bitip tükenmek bilmeyen savaşlarının her bir aşamasının ardındaki gerçeği öğren. Gücünü Unreal Engine 4'ten alan TEKKEN 7, sahip olduğu yaratıcı dövüş mekanikleri sayesinde, muhteşem hikayelerle ilerleyen sinematik savaşların yanı sıra arkadaşlarınla ve rakiplerinle yapabileceğin müthiş düellolar da sunuyor.

Aşk, İntikam, Gurur. Herkesin savaşmak için bir sebebi vardır. Bizi tanımlayan, bizi insan yapan şey, güçlerimiz ve zayıflıklarımızın ötesinde, değerlerimizdir. Yanlış yola girebiliriz ama yanlış saik yoktur.

Tekken 7 Sezon Kartını ayrıca satın alarak savaşçının macerasını daha da genişlet, müthiş ilave içeriklere erişim kazan.

:sistem_gereksinimleri:
Tekken 7.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Güncelleme:

FitGirl Repack eklenmiştir.Aşağıdaki ss'te işaretlediğim dosyalar isteğe bağlı dosyalardır.İsteğe bağlı olanlardan hikayeye ait video (ara sahne) dosyalarını indirirseniz boyut 27,0 GB olacaktır.İsteğe bağlı olanların hiçbirini indirmezseniz boyut 14,6 GB olacaktır.

- DLC'LER -

Screenshot_2.png

SEASON PASS 3 İÇERİĞİ REPACK VEYA SIKIŞTIRMASIZ SÜRÜMLERİN TÜMÜNDE MEVCUTTUR.

SEASON PASS 3 İÇERİĞİ:

TEKKEN 7 - DLC15: CAVE OF ENLIGHTENMENT
TEKKEN 7 - DLC14: FAHKUMRAM
TEKKEN 7 - DLC11: GANRYU
TEKKEN 7 - DLC12: LEROY SMİTH
TEKKEN 7 - DLC13: FRAME DATA DİSPLAY

Not: Ayrıca Season Pass 3 Bonusu olarak bazı karakterlerde kullanılabilen skin'ler, aura'lar vb içerikler aşağıdaki resimlerdeki gibidir.

Güncelleme 2

DODI Repack eklenmiştir.Fitgirl için yazdıklarım DODI için de geçerlidir.Hikaye moduna ait videoları indirirseniz boyut 27,5 GB, indirmezseniz 15,0 GB olacaktır.

tekken 7 DODI.png

Güncelleme 3

Xatab Repack eklenmiştir.Seçenekli indirme mevcut değildir.

Güncelleme 4
Fitgirl Repack için partlı Google Drive linki eklenmiştir.

https://drive.google.com/drive/folders/1XopWUJJbwNgWqyLwY1WinjLMOE6MOBBX
Tekken7-console-logo.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bunun diger oyundan farkı ne daha önce indirmistim ilk kırıldıgında

Bu nedir arkadaş. Ben eski günleri özledim. Ne güzel eskiden siteye her girdiğimizde yeni oyun yine mi yok. Korsan bitti diye içerlenip komplo teorileri kurar. Halimize üzülürdük. Şimdi ise torrentleri indirmek için hdd den devamlı oyun setuplarını yer açmak için siliyorum. Vay arkadaş böyle bir cümleyi kurabilmek bile ne güzel bir duyguymuş. !:eek::D
Bu arada paylaşım için teşekkür ederiz. Emeğine sağlık :))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bu nedir arkadaş. Ben eski günleri özledim. Ne güzel eskiden siteye her girdiğimizde yeni oyun yine mi yok. Korsan bitti diye içerlenip komplo teorileri kurar. Halimize üzülürdük. Şimdi ise torrentleri indirmek için hdd den devamlı oyun setuplarını yer açmak için siliyorum. Vay arkadaş böyle bir cümleyi kurabilmek bile ne güzel bir duyguymuş. !:eek::D
Bu arada paylaşım için teşekkür ederiz. Emeğine sağlık :))
Rica ederim, ben pek şikayetçi değilim ama sabahtan beridir pc'nin başından kalkamadım.Biri gelip çemkirecek diye korkuyorum. :D
Bu arada hepimizde tatlı bir rahatsızlık var galiba.

Bunun diger oyundan farkı ne daha önce indirmistim ilk kırıldıgında
Konunun her yerine yazdım hocam.

yani daha açıklayıcı olursak daha güzel olur merak ettigim konu şu acaba son çıkan karakterlerden kim var yada neler var yeni olarak

Transient Ghost

Ekip Lideri

Transient Ghost

Ekip Lideri
Güncelleme:

FitGirl Repack eklenmiştir.Aşağıdaki ss'te işaretlediğim dosyalar isteğe bağlı dosyalardır.İsteğe bağlı olanlardan hikayeye ait video (ara sahne) dosyalarını indirirseniz boyut 27,0 GB olacaktır.İsteğe bağlı olanların hiçbirini indirmezseniz boyut 14,6 GB olacaktır.

- DLC'LER -

Screenshot_2.png

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Güncelleme

DODI Repack eklenmiştir.Fitgirl için yazdıklarım DODI için de geçerlidir.Hikaye moduna ait videoları indirirseniz boyut 27,5 GB, indirmezseniz 15,0 GB olacaktır.

tekken 7 DODI.png

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
oyuna son çıkan season pass 3 kırılırmı acep ileride.
Belli olmaz dostum.Şuan sadece oyunların normal halleri kırılıyor, ilerde çıkacak update ve DLC'lerin kırılıp kırılmayacağı CPY'in durumuna bağlı.Bi' bakmışsın ortadan kaybolmuş.Hiç belli olmuyor yani.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt