Torrent-Oyun | TEKKEN 7 - SEASON PASS 4 (DENUVO'SUZ) [CODEX] (+Repackler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
O günler mazide kaldı artık, Codex'in kırdığı (veya Codex emülatörüyle kırılan) oyunlar hep Denuvo'suz oyunlar oluyor.Ki bence artık Codex diye bir grup yok, birileri Codex emülatörü ile kırılması daha kolay oyunları kırıyor.Denuvo'yu patlatan şuanda yeni nesil Intel işlemcilerde yarattığı sorundan dolayı kendi kendisi oluyor. :)

O günler mazide kaldı artık, Codex'in kırdığı (veya Codex emülatörüyle kırılan) oyunlar hep Denuvo'suz oyunlar oluyor.Ki bence artık Codex diye bir grup yok, birileri Codex emülatörü ile kırılması daha kolay oyunları kırıyor.Denuvo'yu patlatan şuanda yeni nesil Intel işlemcilerde yarattığı sorundan dolayı kendi kendisi oluyor. :)
Geçmişte yaşıyan birisi olduğum için sanırım yeni şeler beni sarmıyo. naughty:.

EfeLy

Torrent-Oyun.com
herbiden tüm karakterlerle online oynanıyor mu? bende steam dan satın almıstım ılk cıktığı zamanlarda ama dlc satın almamıstım sımdı bu onlıne giriyorsa süper?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
herbiden tüm karakterlerle online oynanıyor mu? bende steam dan satın almıstım ılk cıktığı zamanlarda ama dlc satın almamıstım sımdı bu onlıne giriyorsa süper?
Denuvo'nun kaldırıldığı tarihe, yani konuyu açtığım tarihe kadar oyuna eklenen tüm karakterlerin mevcut olması gerekiyor.Ayrıca konuda Season Pass 4 ile oyuna eklenen DLC'lerin neler olduğu da konuda yazıyor.Online oynanabilen torrent'ler DODI ve Fitgirl repack'leridir (DODI Repack tavsiye edilir).

kadirgen

Torrent-Oyun.com
online oynayabilen var mi? bende hicbir sekilde oyuncu bulmuyor ve global rank list bombos, orda da kimseyi göstermiyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt