Torrent-Oyun | TEKKEN 7 - SEASON PASS 4 (DENUVO'SUZ) [CODEX] (+Repackler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
TEKKEN KAPAK 99.png

TEKKEN 7 - SEASON PASS 4 (DENUVO'SUZ) [CODEX]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - SEASON PASS 4 (DENUVO'SUZ) [Ultimate Edition - v4.22]
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 49,4 GB

:pccikistarihi: -10.12.2020 (Season Pass 4 tarihi)

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

1635245929235.png

https://store.steampowered.com/app/389730/TEKKEN_7/?l=turkish

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

TEKKEN-7-Season-Pass-4.jpg

DLC'LER.png

pngaaa.com-819957.png

Mishima klanının efsanevi yolculuğunun son bölümüne katıl, bitip tükenmek bilmeyen savaşlarının her bir aşamasının ardındaki gerçeği öğren. Gücünü Unreal Engine 4'ten alan TEKKEN 7, sahip olduğu yaratıcı dövüş mekanikleri sayesinde, muhteşem hikayelerle ilerleyen sinematik savaşların yanı sıra arkadaşlarınla ve rakiplerinle yapabileceğin müthiş düellolar da sunuyor.

Aşk, İntikam, Gurur. Herkesin savaşmak için bir sebebi vardır. Bizi tanımlayan, bizi insan yapan şey, güçlerimiz ve zayıflıklarımızın ötesinde, değerlerimizdir. Yanlış yola girebiliriz ama yanlış saik yoktur.

Tekken 7 Sezon Kartını ayrıca satın alarak savaşçının macerasını daha da genişlet, müthiş ilave içeriklere erişim kazan.
:sistem_gereksinimleri:

tekken 7.png

:oyunfragmani:

TÜM KARAKTERLER
(Season Pass 4'e kadar)

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.Torrent adından da anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!
DODI ve FitGirl Repack, Online oynama özelliği barındırmaktadır!
dodi.png
fitgirl.png

tekken_7__v2_by_saif96_dbbpdwy.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Paylaşım için teşekkürler. Oyunda hikaye modu var mı? Ne zamandır dövüş oyunu oynamıyorum şöyle bir iki el atıp stres atmaya iyi gelir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için teşekkürler. Oyunda hikaye modu var mı? Ne zamandır dövüş oyunu oynamıyorum şöyle bir iki el atıp stres atmaya iyi gelir.
Rica ederim, oynamadım ama bildiğim kadarıyla var hocam.Aşağıdaki videoda da ara sahneleri vs. gösterilmiş.

casper3428

Torrent-Oyun.com
aynen hatta bir bilgi daha tabi gerçek çıkarmı bilemem marvel galasinin koruyucuları oyun kırılmış ama crack çıkmaz (aynı far cry 6 gibi) bir bilgi de age of empires 4 kesin çıktığı gibi kırılacak (ama bunların hiç biri fps açılığımı gidermeyecek)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
aynen hatta bir bilgi daha tabi gerçek çıkarmı bilemem marvel galasinin koruyucuları oyun kırılmış ama crack çıkmaz (aynı far cry 6 gibi) bir bilgi de age of empires 4 kesin çıktığı gibi kırılacak (ama bunların hiç biri fps açılığımı gidermeyecek)
Kırılmış derken çıkmış demek istedin galiba.Bugünkü paylaştığım haber konusunda da bugün çıkacağı yazıyordu ama maalesef onda Denuvo olduğu için kısa zamanda kırılması zor görünüyor.

casper3428

Torrent-Oyun.com
kırılmışı crack anlamında değilde bazen oyunlar yayınlanır ama yanında uncracked gibisinden yazar ya o açıdan (anlaşılan bu akşam AAA bir fps gelmeyecek film izlemeye devam) yinede özür

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
kırılmışı crack anlamında değilde bazen oyunlar yayınlanır ama yanında uncracked gibisinden yazar ya o açıdan (anlaşılan bu akşam AAA bir fps gelmeyecek film izlemeye devam) yinede özür
Estağfurullah, özür dilenecek bir durum yok da kırılmış kelimesinden dolayı yanlış anlayacak arkadaşlar olabilir diye anladığım şekli ile düzeltmek istedim.Sen de kitap benzetmesiyle aşağı yukarı aynı şeyi söylüyorsun.Bilgi için tekrardan teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 249854

TEKKEN 7 - SEASON PASS 4 (DENUVO'SUZ) [CODEX]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - SEASON PASS 4 (DENUVO'SUZ) [Ultimate Edition - v4.22]
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 49,4 GB

:pccikistarihi: -10.12.2020 (Season Pass 4 tarihi)

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Ekli dosyayı görüntüle 249837
https://store.steampowered.com/app/389730/TEKKEN_7/?l=turkish

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Ekli dosyayı görüntüle 249838

Ekli dosyayı görüntüle 249846
Ekli dosyayı görüntüle 249848

Mishima klanının efsanevi yolculuğunun son bölümüne katıl, bitip tükenmek bilmeyen savaşlarının her bir aşamasının ardındaki gerçeği öğren. Gücünü Unreal Engine 4'ten alan TEKKEN 7, sahip olduğu yaratıcı dövüş mekanikleri sayesinde, muhteşem hikayelerle ilerleyen sinematik savaşların yanı sıra arkadaşlarınla ve rakiplerinle yapabileceğin müthiş düellolar da sunuyor.

Aşk, İntikam, Gurur. Herkesin savaşmak için bir sebebi vardır. Bizi tanımlayan, bizi insan yapan şey, güçlerimiz ve zayıflıklarımızın ötesinde, değerlerimizdir. Yanlış yola girebiliriz ama yanlış saik yoktur.

Tekken 7 Sezon Kartını ayrıca satın alarak savaşçının macerasını daha da genişlet, müthiş ilave içeriklere erişim kazan.
:sistem_gereksinimleri:

Ekli dosyayı görüntüle 249849

:oyunfragmani:

TÜM KARAKTERLER
(Season Pass 4'e kadar)

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.Torrent adından da anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

Ekli dosyayı görüntüle 249847
çok hızlısınız cidden en sağlam site

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
çok hızlısınız cidden en sağlam site
Desteğin için çok teşekkür ederim hocam, elimden geldiğince ve müsait oldukça bu tür büyük oyunları paylaşmaya çalışıyorum sadece.İyi bir izlenim bırakabiliyorsam ne mutlu bana.İyi oyunlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

》》Oyunun kurulum gerektirmeyen setup'sız Steam-Rip torrent'i ile online oynama özelliği barındıran DODI ve FitGirl Repack torrent'leri eklenmiştir.
》》Setup'sız Steam-Rip torrent'ini indirdikten sonra direkt TEKKEN 7.exe'den oyuna giriş yapabilirsiniz.Bu torrent'te sorun yaşamamak için varsa oyunun klasör özelliklerinden 'salt okunur' tikini kaldırınız.
》》Oyunun dilini değiştirmek için de TEKKEN 7 / Engine / Binaries / ThirdParty / Steamworks / Steamv132 / Win64 dosya yolundaki steam_emu.ini dosyasında ''language'' satırını bulup karşısındaki dili ''english'' veya başka bir şey yapabilirsiniz.

Torrent'ler.png

》》[79,5 GB_Steam-Rip (setup'sız)] Tekken 7 - Ultimate Edition [v 4.22 +Tüm DLC'ler].torrent
》》[39,9 GB_DODI] Tekken 7 - Ultimate E. [v 4.22 +Tüm DLC'ler+Online].torrent (✔)
dodi.png
》》[39,3 GB_FitGirl] Tekken 7 - Ultimate E. [v 4.22 +Tüm DLC'ler+Online].torrent
fitgirl.png

Ekli dosyalar

@Transient Ghost

Birisi güncel cod oyunlarınada bişeler yapsa keşke yetim gibi kaldı seri yastıkaltı para biriktirir gibi anasını satıyım 2 senede bir oyun kırılıyo millet oyunu çıktığında btiriyo hazmediyo s*çıyo biz daha yeni bakıyoz.

BİDE OYUNU İNDİRCEK ARKADAŞLAR ŞU RESMİN BÜYÜSÜNE KAPILMASIN BU RESİMDEKİLERDEN SADECE KUNİMİTSİ EKLİ OYUNDA MEVCUT SÜRÜM 4.22 DEİL 4.20 Bide.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
@Transient Ghost

Birisi güncel cod oyunlarınada bişeler yapsa keşke yetim gibi kaldı seri yastıkaltı para biriktirir gibi anasını satıyım 2 senede bir oyun kırılıyo millet oyunu çıktığında btiriyo hazmediyo s*çıyo biz daha yeni bakıyoz.

BİDE OYUNU İNDİRCEK ARKADAŞLAR ŞU RESMİN BÜYÜSÜNE KAPILMASIN BU RESİMDEKİLERDEN SADECE KUNİMİTSİ EKLİ OYUNDA MEVCUT SÜRÜM 4.22 DEİL 4.20 Bide.

Açıkçası resimleri her zaman özenle seçip eklerim konuya ama oyunu oynamadığım için ss'in fake olup olmadığından tam olarak emin değilim.Sonuç olarak görselleri çoğunlukla Google görsellerden özenle seçip ekliyorum, bunun için sabit bir kaynak yok maalesef.Steam'den de alabilirim ama oradaki görseller genelde küçük geliyor buraya.Neyse konudan çıkarayım onu, bu kadar önem arz edeceğini düşünmemiştim açıkçası. :)

Ek olarak oyunun içerikleri için kendi hazırladığım şu listeye bakılması, doğru bilgi açısından en doğrusu olur.

Bu arada oyunun sürümü 4.20 değil dostum, oyunun sürümü 4.22.DODI Repack, FitGirl Repack ve oyunun kurulum gerektirmeyen Steam-Rip sürümlerinin söylediği bu.Hatta konuya eklemeyi gerek bulmadığım Decepticon, Chovka ve Dixen18 Repack'lerinin bile söylediği de bu.

Açıkçası resimleri her zaman özenle seçip eklerim konuya ama oyunu oynamadığım için ss'in fake olup olmadığından tam olarak emin değilim.Sonuç olarak görselleri çoğunlukla Google görsellerden özenle seçip ekliyorum, bunun için sabit bir kaynak yok maalesef.Steam'den de alabilirim ama oradaki görseller genelde küçük geliyor buraya.Neyse konudan çıkarayım onu, bu kadar önem arz edeceğini düşünmemiştim açıkçası. :)

Ek olarak oyunun içerikleri için kendi hazırladığım şu listeye bakılması, doğru bilgi açısından en doğrusu olur.

Bu arada oyunun sürümü 4.20 değil dostum, oyunun sürümü 4.22.DODI Repack, FitGirl Repack ve oyunun kurulum gerektirmeyen Steam-Rip sürümlerinin söylediği bu.Hatta konuya eklemeyi gerek bulmadığım Decepticon, Chovka ve Dixen18 Repack'lerinin bile söylediği de bu.
Fitgirl Bi ynlışlık sonucu 4.20 dedi ozaman paylaştığı sürüme.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Fitgirl Bi ynlışlık sonucu 4.20 dedi ozaman paylaştığı sürüme.
Dostum sadece Fitgirl değil, diğer saydığım tüm repack'ler oyunun repack'ledikleri sürümüne 4.22 diyor.Hani bu delinin biri kuyuya taş atmış olayı gibi değil, nasıl hepsi birden yanlış adlandırmış olsun... :) Neyse, çok da takılmamak lazım, sonuç itibariyle oyunun kırılan sürümü son sürüm.

Dostum sadece Fitgirl değil, diğer saydığım tüm repack'ler oyunun repack'ledikleri sürümüne 4.22 diyor.Hani bu delinin biri kuyuya taş atmış olayı gibi değil, nasıl hepsi birden yanlış adlandırmış olsun... :) Neyse, çok da takılmamak lazım, sonuç itibariyle oyunun kırılan sürümü son sürüm.
fitgirl'i seçtim bnde repack sürümünün 4.20 olduğunu yazıyodu oyunu yüklerken sadece ona takıldı gözüm :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt