Torrent-Oyun | TDPA - House of Ashes [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun indircem ama değermi ne tür bir oyuna benziyo
Eğer daha önce Quantic Dream oyunlarını oynayıp sevdiysen bu oyun da oynanabilir seviyede ortalama üstü bir oyundur.Daha önce hiç interaktif oyun oynamadıysan Quantic Dream oyunları ile giriş yap bence, çünkü onlar türün en iyileridir, bu oyun onlar kadar çok iyi seviyede gelmeyebilir başlangıç için.

Kısaca türü ve dolayısıyla oyunu oynanış bakımından özetleyecek olursam; oyunda yaptığın şey genel olarak hikayeyi izlemek ve gerektiği zaman hikayenin gidişatı adına önemli kararlar vermek oluyor.Bazı oyunlar ara sahnelerinde sıkıcılaşmamak için tuş basma sekansları ekliyor.Örneğin karakterin bir yerden kaçarken önündeki engelleri aşması için birkaç farklı tuşa zamanında basmanı ister vs. Bu oyunda tuş basma var fakat zorlayacak seviyede ''hadi çabuk bas'' şeklinde değildir diye tahmin ediyorum.Bir de gördüğüm kadarıyla karakteri kontrol etme olayı da var fakat shooter veya yakın dövüş odaklı bir aksiyona girilebiliyor mu orasını bilmiyorum.Denemeye değer bir oyun ama türü sevmeyen için bir şey ifade etmez.

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
Oyunun ilk iki serisinin türkçe yaması mevcut fakat ücretli ve bu oyunun çevirisini de aynı ekip yapıyor ve o da ücretli bilginiz olsun..

Bildiğim kadar ile makine çevirisi mevcut ücretsiz süper değil ama oynamaya yeter .

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam ben makina çevirisini hiç bir yerden bulamadım. Bundan bir önceki oyununkini de bunu da bulamadım. Eğer varsa Özelden Link atar mısın?
Şimdilik bir sitede buldum fakat site ne kadar güvenilir bilmiyorum (Gameolog).Aslında güvenilir olduğuna dair bir hissiyatım var fakat başkası için site önereceğim zaman daha net olmasını istiyorum.Her neyse zamanında nerden olduğunu hatırlamadığım fakat güvenilir olan bir yerden indirmiştim, aşağıdaki linkten indirebilirsin dostum (Sanırım Donanımhaber'dendi - Man of Medan).Uyumlu sürümü vs. beni oku dosyasında yazıyor.Şimdiden iyi oyunlar.

Şimdilik bir sitede buldum fakat site ne kadar güvenilir bilmiyorum (Gameolog).Aslında güvenilir olduğuna dair bir hissiyatım var fakat başkası için site önereceğim zaman daha net olmasını istiyorum.Her neyse zamanında nerden olduğunu hatırlamadığım fakat güvenilir olan bir yerden indirmiştim, aşağıdaki linkten indirebilirsin dostum (Sanırım Donanımhaber'dendi - Man of Medan).Uyumlu sürümü vs. beni oku dosyasında yazıyor.Şimdiden iyi oyunlar.
Teşekkür ederim Dostum. Çok makbule geçti. Türkçe bulamadım diye oyunu 2 gün bekletip sonrasında silmişim. Yeniden Yükleyip deneyeceğim. :)):)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkür ederim Dostum. Çok makbule geçti. Türkçe bulamadım diye oyunu 2 gün bekletip sonrasında silmişim. Yeniden Yükleyip deneyeceğim. :)):)
Rica ederim dostum.Bu arada yama için gerekli sürüm dediğim gibi dosyada yazıyor, doğru sürümü indirdiğinden emin ol.Tekrardan iyi oyunlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Evt Dostum fark ettim. Güzel çevirisi var. Teşekkür ederim
Rica ederim dostum, iyi oyunlar.Bu arada TRÇeviri grubunda translate yamasının yapılabileceğiyle ilgili bilgiler buldum.Oyunun tool'u çıkmış, bu yüzden yapmaları mümkün hale gelmiş.Ayrıca senin sayende ben de Horizon Zero Dawn'ın yamasının çıkacağını öğrendim.Testteymiş, tahminen 10 gün içinde yayınlayabilirlermiş. :)

1635688776277.png

1635689207686.png

Son düzenleme:
Rica ederim dostum, iyi oyunlar.Bu arada TRÇeviri gurubunda translate yamasının yapılabileceğiyle ilgili bilgiler buldum.Oyunun tool'u çıkmış, bu yüzden yapmaları mümkün hale gelmiş.Ayrıca senin sayende ben de Horizon Zero Dawn'ın yamasının çıkacağını öğrendim.Testteymiş, tahminen 10 gün içinde yayınlayabilirlermiş. :)

Ekli dosyayı görüntüle 250001

Ekli dosyayı görüntüle 250002
Horizon'a daha başlamamıştım bu haber çok iyi geldi. Sağol dostum.:)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt