Torrent-Oyun | TDPA - House of Ashes [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
geçici kapak.png

The Dark Pictures Anthology - House of Ashes [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - build 7575778
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 26,0 GB

:pccikistarihi: -22.10.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1281590/The_Dark_Pictures_Anthology_House_of_Ashes/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

House 2.png

Dark Pictures Anthology, oyunda aldığın kararların hikayeyi belirlediği, birbirinden bağımsız, ayrı yönlerde ilerleyen, sinema tadında bir korku oyunu serisidir.

House of Ashes, serinin üçüncü oyunudur.

Irak, 2003. Çatışmalar sona ererken CIA saha ajanı Rachel King'in eşlik ettiği bir Askeri Birime, Zagros Dağları'nın gölgesinde bulunan ve yer altı kimyasal silah tesisi olduğundan şüphelenilen bir yeri araştırma emri verildi.

Koordinatlara ulaşan arama ekibi, Çavuş Salim Othman'ın yönettiği yerel bir devriye ekibi tarafından pusuya düşürüldü.

Muharebe sırasında bir yer sarsıntısı, yerde delikler açarak iki tarafın da gömülü bir Sümer tapınağının harabelerinin içine düşmesine neden oldu ve Arabistan Çölü'nün altındaki karanlıkta şeytani bir şeyler uyandı. Vahşi ve durdurulamaz bir sürü kadim ve esrarengiz yaratığın avlayacağı yeni bir avı vardı.

Yer altındaki labirentte ilerleyerek korkunç bir tehditten kaçmaya çabalayan Birim, insanı dehşete düşüren keşifler ve imkansız kararlarla yüzleşecek.

Herkes kendi kurtuluşuna öncelik mi verecek yoksa korkularını ve kişisel husumetlerini bir kenara bırakarak birlik hâlinde mi savaşacak?

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
The game contains scenes of violence and bad language.

:sistem_gereksinimleri:
ashes.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU
(Ortalama 5-6 saat)

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.Torrent adından da anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

Ashes 2.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu oyunun grafikleri muazzam. Umarım oynanışı da tarzının diğer oyunlarından biraz daha iyi olmuştur. Bu arada paylaşım için teşekkürler dostum. Eline emeğine sağlık.
Teşekkür ederim dostum.Ben de bu oyunun diğerlerinden farklı bir oynanış ve hikaye akışı sunmasını bekliyorum açıkçası.İlk 2 oyun pek tutmadı gibi, bakalım bu ne kadar beğenilecek.Bir de acaba nişan alıp ateş etme olayı var mı, varsa ne kadar var? Orasını da merak ediyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yaması çıktığı zaman oynanacak bir oyun teşekkürler paylaşım için.
Rica ederim hocam, şahsen yamanın çıkışını vs. takip edemeyeceğim, takip eden arkadaşlar burdan da bilgilendirme yaparsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler, iyi oyunlar herkese.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Oyuna türkçe yama beklemeden başladım :) Farklı farklı hikaye olunca sarıyor. Diyalog seçim anlarında biraz ingilizce ile tahmini bir seçim yapıyorum :) Bu ve diğer oyun man of medan arasında bağlantı var mı? Bağlantı yok sanıyorum ama önce ona mı baksaydım.

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Rica ederim, umarım yapan bir grup çıkar.Türkçe yamanın şart olduğu bir oyun gerçekten.
Ben oyun çevirisi çok yapmak istiyordum ama program konusunda kimse yardımcı olmuyor olan ise "Sen çevir bize at biz yayımlayalım." diyor ben öyle istemiyorum hep çıkarcı dolmuş eskiden insanlara program linkleri falan atarlar nasıl yapacaklarını anlatırlardı yamaların hepsi ücretsizdi şimdi parayla yama satan var falan yazık yani oyun yapımcılarına da ayrı kızıyorum bir tane not defteri koy oyuna oradan kelimeleri cümleleri düzeltelim madem resmi yama getiremiyorsun böyle bir kolaylık sun

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben oyun çevirisi çok yapmak istiyordum ama program konusunda kimse yardımcı olmuyor olan ise "Sen çevir bize at biz yayımlayalım." diyor ben öyle istemiyorum hep çıkarcı dolmuş eskiden insanlara program linkleri falan atarlar nasıl yapacaklarını anlatırlardı yamaların hepsi ücretsizdi şimdi parayla yama satan var falan yazık yani oyun yapımcılarına da ayrı kızıyorum bir tane not defteri koy oyuna oradan kelimeleri cümleleri düzeltelim madem resmi yama getiremiyorsun böyle bir kolaylık sun
Forumda bu konuyla ilgilenen bir arkadaş vardı diye hatırlıyorum, istersen ona da bir danış. @kafkef12

The Dark Pictures Anthology efsanelerinden yenisi gelmiş. Türkçe olmaması işi zorluyor ve oyun genel olarak geriyor insanı ama bence acı bir yemeği yerken aldığınız haz gibi bir haz veriyor oyun bırakamıyorsunuz :D

Eastergamers demosunu oynamıştı oyun gayet güzeldi ve ilgimi çekmeyi başarmıştı. Oyunun dili çok ağır değil ama türkçe de olsaydı tadından yenmezdi. Paylaşım için teşekkürler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Eastergamers demosunu oynamıştı oyun gayet güzeldi ve ilgimi çekmeyi başarmıştı. Oyunun dili çok ağır değil ama türkçe de olsaydı tadından yenmezdi. Paylaşım için teşekkürler.
Rica ederim dostum, yorum için ben teşekkür ederim, iyi oyunlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt