Torrent-Oyun | [Tamamlandı] Resident Evil 8: Village %100 Türkçe Yama - [SixthSense Çeviri]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
rre8-1024x576.png

Resident Evil 8: Village Türkçe Yama - [SixthSense Çeviri]
[Tamamlandı!]

güncelleme.png

Türkçe Yama Notları
Resident Evil 8: Village Türkçe Yama, tüm sürümlerde sorunsuzca çalışmaktadır ve oyun demosu için oyunun İngilizce sürümüne göre hazırlanmıştır. (Oyun çıktığında ana oyun için de çeviri çıkacaktır.)

Oyun Hakkında
Büyük beğeni toplayan Resident Evil 7’deki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen yepyeni hikaye örgüsü, geçmişteki kabuslarından kurtularak yeni bir yerde huzurlu bir hayat sürdüren Ethan Winters ve eşi Mia ile başlıyor. Tam yeni hayatlarını yoluna koymaya başlamışken bir kez daha bir trajediyle karşı karşıya kalıyorlar.

Türkçe Yama Kurulum Notları
1 ) Yama Dosyalari adlı klasörü oyununuzun kurulu olduğu yere atın.
2 ) Ardından, oyununuzun kurulu olduğu yere attığınız “Yama Dosyalari” adlı klasöre girin ve Modmanager.exe’yi çalıştırın.
3 ) Karşınıza çeşitli oyunların olduğu bir ekran çıkarsa, Resident Evil Village’ı seçin.
4 ) Ardından, sağ tarafta bulunan Refresh Mod List’e tıklayın.
5 ) Sixth Sense Ceviri- Resident Evil 8 Turkce Yama adlı seçeneğin sol tarafında bulunan tiki açın.
6 ) Resident Evil 8: Village’ın tadını çıkarın!

ÖNEMLİ NOT
Yama Dosyaları klasörünü adımları gerçekleştirdikten sonra sakın silmeyin.

Oyun İçi Görüntüler
DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TURUNCU YAZIYA TIKLAYINIZ!' Alıntı:
Emeği Geçenler
Çeviri
reasoN
Garwy

Test
reasoN
Garwy

JC_link.gif

İndirmek için

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Çevirinin ne kadar süreceği hakkında sitelerinden alıntı:
1-2 hafta süreceğini tahmin ediyoruz, net bir tarih veremiyoruz maalesef. Bu 1-2 haftalık süreçte yamayla alakalı Discord sunucumuzda duyurular yapacağız. Süreci yakından takip etmek isterseniz oraya gelebilirsiniz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Çeviri Tamamlanmış arkadaşlar.Çeviri grubundan desteğinizi esirgemeyiniz lütfen.
İyi oyunlar herkese.

güncelleme.png

JC_link.gif

Oyunun korsana düşmesini beklemeyin bence satış sitelerin de 25₺ ye hesap alin keyfinize bakın 10 saatlik oyun zaten

ismaily

Torrent-Oyun.com
Türkçe Yama için uğraşanlara ve siteye çok teşekkürler...
Bu arada RE7 Pc için var mı/çıktı mı ve o oyununda türkçe yaması var mıydı...?
Şimdiden cevaplar için teşekkürler...

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Türkçe Yama için uğraşanlara ve siteye çok teşekkürler...
Bu arada RE7 Pc için var mı/çıktı mı ve o oyununda türkçe yaması var mıydı...?
Şimdiden cevaplar için teşekkürler...
RE7 pcde mevcut alttaki linke tıklayıp konudan indirebilirsiniz.

Link

Türkçe yaması da mevcut onu da alttaki linkten yama sitesine ulaşıp indirebilirsiniz. Yama sadece ana oyunu kapsıyor DLCler çevrilmemiş durumda haberiniz olsun.

Link

hayırlı olsun dostum bende resident evil 6 da leon dan sonra chris ile devam ediyorum tüm oyunu bitirince hala kırılmazsa bende almayı planlıyorum.
RE:6'yı da zamanında Playstore'dan ön sipariş vermiştim ama ne yazık ki oyunumu veren olmadı ceplere parayı attılar. Bunda da aynısı olur diye baya korkmuştum. Ayrıca teşekkürler, size de iyi oyunlar...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
RE:6'yı da zamanında Playstore'dan ön sipariş vermiştim ama ne yazık ki oyunumu veren olmadı ceplere parayı attılar. Bunda da aynısı olur diye baya korkmuştum. Ayrıca teşekkürler, size de iyi oyunlar...
Sana iyilik olsun diye vermemişlerdir ;D, çünkü oyun serinin en kötü oyunu.Saatlerce neredeyse aynı ortamda üzerine gelen düşmanları öldürüyorsun.Zaman zaman ilerliyorsun ama yine ortam çok değişmiyor ve yine saatlerce aynı şeyi yapıyorsun.Oyunsuz bir insan için bu çok sıkıcı olmayabilir ama belli bir beklentisi olan biri için bu aşırı sıkıcı bir durum.Şahsen oyunları kolay kolay bırakan biri değilim ama 3-4 saatlik oynanışın ardından ''höh be kardeşim'' diyip oynamayı bıraktım.Genel kitlenin az beğendiği Mafia 3'te bile daha çok çeşitlilik, daha çok hikaye öğesi ve daha çok heyecan vardı.

RE8'i ön sipariş etmedim. Oyunu bugün aldım. Ama evet RE6 da param boşuna gitmişti. RE6'da genel bi sıkıcılık söz konusu, zaten 3 tane mi ne ana hikaye oynuyoruz hepsi de birbirinin içinden geçip tekrar tekrar oynatıyor. Misal Ustanak mı ne vardı, hem Leon'la hem Jake'le oynatıyordu. Bir de bana şöyle saçma gelen bir konu var. RE8 de yoğun Silent Hill havası var. Mistik öğeler çok gibime geldi. Nereden nereye... Ama diğer oyunlardaki düşman çeşitliliğine bakınca bunlarda gayet olası.

melihbass

Seviye 999
su dosyayı allahını seven mediafire benzeri yere atın link atsın yonlendırılen sayfa da trojan var.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
su dosyayı allahını seven mediafire benzeri yere atın link atsın yonlendırılen sayfa da trojan var.
Dostum Adblock türevi uzantılar kullanmıyorsun galiba, sitelerindeki linkten indirme sayfasına girdim, hiçbir zararlı unsurla karşılaşmadım.Özelden yolluyorum, reklam gelirlerinden eksilmesin.

Son düzenleme:

melihbass

Seviye 999
Dostum Adblock türevi uzantılar kullanmıyorsun galiba, sitelerindeki linkten indirme sayfasına girdim, hiçbir zaararlı unsurla karşılaşmadım.Özelden yolluyorum, reklam gelirlerinden eksilmesin.
adblock allahı var 3 tane yüklü ama oradan izin ver dedinmi sayfaya açılış seni yeni pencereler karşılıyordu ki ozelden indirdim dosyayı eyvallah tekrardan.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt