Tablet Önerisi: Belge Üzerinde Not Tutulabilecek Tablet Arıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Neurofighter

Torrent-Oyun.com
Merhabalar. Öğrenciyim, kitap açıp üzerinde not tutabileceğim, defter olarak kullanabileceğim bir tablete ihtiyacım var. Max 3k lira bütçem var. Önerilerinizi beklemekteyim.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Merhabalar. Öğrenciyim, kitap açıp üzerinde not tutabileceğim, defter olarak kullanabileceğim bir tablete ihtiyacım var. Max 3k lira bütçem var. Önerilerinizi beklemekteyim.
Eğer gerçekten uzun süreli ileride sıkıntı yaratmayacak bir şey arıyorsanız apple yönelebilirsiniz.Her ne kadar pahalı olsada tablet kısmında önde olduklarını düşünüyorum.Onun dışında Samsung Tab seriside var.

Son düzenleme:

Neurofighter

Torrent-Oyun.com
Evet herkes apple öneriyor. Apple dışındaki alternatifleri de öğrenmem güzel olur ama. Bir de apple için de bir sürü nesil sayı vs var model olarak. Aralarındaki farkları bilmiyorum. Nasıl seçim yapabilirim?

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Evet herkes apple öneriyor. Apple dışındaki alternatifleri de öğrenmem güzel olur ama. Bir de apple için de bir sürü nesil sayı vs var model olarak. Aralarındaki farkları bilmiyorum. Nasıl seçim yapabilirim?
Bende tam detayları bilmiyorum ancak Epey diye bir site var.Paranın yettiği tabletleri karşılaştıra basarak özelliklerini karşılaştırabilirsin.Ona görede alırsın.Zaten tablet kısmında o fiyat bandında Samsung/Apple dan başka kullanan görmedim.

Onun dışında o kadar para verip ileride işletim sisteminin çöp olmasını istemiyosan ios iyidir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt