T-O | RePack İstek Konusu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Türkçe yama mevcut ise ikisi de olur sanırım pek grafik farkı yokmuş hangisi sorunsuzsa onu aalbilirim size güveniyorum teşekkür ederim :)
Türkçe yamaları vardı ancak yayıncının talebi üzerine birçok siteden kaldırılmış.Varsa aşağıdaki @Kenan06 nikli arkadaşa ait konuda bulabilirsin.Definitive olmasa da eski sürüme ait yamalar vardır büyük ihtimal.

https://www.torrent-oyun.com/threads/dev-tuerkce-yama-arsivi-2-guencellendi.527904/

Her iki sürümleri de ekledim, sistemin iyiyse Mafia 2 için Definitive'i tavsiye ederim.Mafia 3 için Definitive şart değil, grafikleri zaten iyi bir oyundu.Bu arada biraz araştırmanı tavsiye ederim, belki Definitive sürümleri için de Türkçe yamaları bulabilirsin.Şuan pek müsait olmadığım için araştıramıyorum malesef.Belki yarın bulup paylaşabilirim.

Ekli dosyalar

06ulas06ulas

Torrent-Oyun.com
Türkçe yamaları vardı ancak yayıncının talebi üzerine birçok siteden kaldırılmış.Varsa aşağıdaki @Kenan06 nikli arkadaşa ait konuda bulabilirsin.Definitive olmasa da eski sürüme ait yamalar vardır büyük ihtimal.

https://www.torrent-oyun.com/threads/dev-tuerkce-yama-arsivi-2-guencellendi.527904/

Her iki sürümleri de ekledim, sistemin iyiyse Mafia 2 için Definitive'i tavsiye ederim.Mafia 3 için Definitive şart değil, grafikleri zaten iyi bir oyundu.Bu arada biraz araştırmanı tavsiye ederim, belki Definitive sürümleri için de Türkçe yamaları bulabilirsin.Şuan pek müsait olmadığım için araştıramıyorum malesef.Belki yarın bulup paylaşabilirim.
Çok teşekkür ederim ilginiz için, bir şey soracağım sistem rtx 2060 ryzen5 3600 mafia 2 optimizasyon sorunlu diyorlar eğer zevk almadan oynayacaksam önceki sürümünü indireyim fikriniz nedir ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok teşekkür ederim ilginiz için, bir şey soracağım sistem rtx 2060 ryzen5 3600 mafia 2 optimizasyon sorunlu diyorlar eğer zevk almadan oynayacaksam önceki sürümünü indireyim fikriniz nedir ?
Hiç gerek yok dostum, sistemin fazlasıyla yetiyor o sürüme.Ben 1060'la indirip denemiştim öyle ahım şahım bir optimizasyon sorunu görememiştim.Bu arada aralarında grafiksel olarak aman aman bir farklılık da yok, eski sürümü indirsen de çok bir şey kaçırmış olmazsın, onun da grafikleri fena değil.

06ulas06ulas

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Hocam bir şey soracağım 5k parayı sayarken neden orada ki adama sormadın bunu?
Sistemle alakalı bi soru değildi bazı oyunlar sistem ne olursa olsun optimizasyon sorunlu oluyor, oyun ile ilgili soru sormuştum

Teşekkürler

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Sistemle alakalı bi soru değildi bazı oyunlar sistem ne olursa olsun optimizasyon sorunlu oluyor, oyun ile ilgili soru sormuştum
Sende haklısın herkes herşeyi hatta aldığı ürünün bile gücünü bilmek yada öğrenmek zorunda değil.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt