T-O | PS4'ümü nasıl oyun yüklemeye açacağım ? [Konu içeriği ve yorumlarını detaylıca okuyunuz!]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

Merhabalar değerli T-O üyeleri, PS4 oyun paylaşımlarımızdan yararlanabilmeniz için PS4'ünüzün kırılmış olması gerekmektedir. Bunun bulunan en kolay yolunu aşağıda paylaşıyoruz. Yapılabilen en kolay kırılma işlemi bu şekildedir.

İlk olarak PS sürümümüzün 5.05 olması gerekiyor veya 5.07'de de bu işlem mevcut.

PS'nizin İnternet tarayıcısına girin.

URL adresine resimde görüldüğü gibi siteyi yazın ve girin.

Gelecek olan uyarıya tamam dedikten sonra Java'yı aktive etmemizi isteyecek yetki verin ve daha sonra aşağıdaki gibi bir uyarı gelecek.

Bu uyarıyı aldıktan sonra herşey tamam demektir. Eğer menü kısmında en altta aşağıdaki gibi bir "Debug Settings" menüsü gelmemişse bir şeyleri yanlış yapmışsınız demektir.

İLGİLİ REHBER VİDEOLARI

NOT: Her PS'yi açışınızda bunu yapmanız gerekebilir.

NOT: KONU İÇERİĞİ VE YORUMLARI MUTLAKA OKUYUNUZ!

Moderatör tarafında düzenlendi:

BladeTrinity

Z Nation-Spartacus-Game Of Thrones
Ynt: T-O | PS4'ümü nasıl oyun yüklemeye açacağım ?

Bazı arkadaşlar soruyordu konunun açılması iyi oldu.Ps 4 oyunları mı paylaşılacak sitede?Bunun için ayrı bir bölüm açılacak mı?Ben en son Ps2'de kaldığım için PS konusunda cahilim :D

BladeTrinity' Alıntı:
Bazı arkadaşlar soruyordu konunun açılması iyi oldu.Ps 4 oyunları mı paylaşılacak sitede?Bunun için ayrı bir bölüm açılacak mı?Ben en son Ps2'de kaldığım için PS konusunda cahilim :D
Kırılan oyun mevcutsa ve kaynaklarda varsa paylaşılabilir.Ancak buna üst yönetim karar verir. :)

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

BladeTrinity' Alıntı:
Evet, PS4 oyunları geliyor. Eğer sürümü uygun olup bu şekilde kırıp oynamak isteyen arkadaşlar için paylaşmaya karar verildi.

ISKA

Seviye 13

Sonunda Teşekkürler Yusuf bey :)

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

ISKA' Alıntı:
Sonunda Teşekkürler Yusuf bey :)
Rica ederiz ne demek, her gün portalda 2-3 PS4 konusu görebilirsiniz artık. ;)

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com

harici harddisk şart demi kurmak için ps4ü pc ye bağlıyıpta yapma şansımız yokmu

Thrill

PS4 5.05 Exploit

29 Haziranda PS4 paylaşımları yapılmasını önermiştim sonraki gün bu konuyu açmışsınız. :)):thumbup:
Torrente düşmüş çok fake pkg oyun var

Bu arada bazı kırma yöntemlerinde cihaz kapanabiliyor.
Altta verdiğim bağlantı çevrimdışı kullanılabilir ve hen yöntemi ile çok nadir cihaz kapanıyor.
Bir defa uygulayın sekmeyi kapatmadan tarayıcıdan çıkın. Sonra konsolu her açtığınızda sadece tarayıcıya girip çıkmanız yeterli.
Kod:
https://ps4-hack.site/exploits/5.05/Offline/
Edit // 16.09.19
Daha güncel olan HEN yöntemi için konuda paylaştığım diğer gönderiye bakın
HEN 2.1.x Torrent Oyun ilgili konu gönderi bağlantım

Son düzenleme:

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

Paylaşmadan önce yapılması gereken bir kaç iş var onları halletmeye çalışıyoruz, sonrasında paylaşımlar hızla başlanılacak. :)

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

Güzel anlatım olmuş.

tantana42

Torrent-Oyun.com

Görevli yetkililer artık son çıkan ps 4 oyunlarının paylaşılmasını istiyoruz . Eskidden ps 3 için yapardınız lütfen bir karar alın ve paylasmaya başlayın

tantana42' Alıntı:
Görevli yetkililer artık son çıkan ps 4 oyunlarının paylaşılmasını istiyoruz . Eskidden ps 3 için yapardınız lütfen bir karar alın ve paylasmaya başlayın
Karar alındı zaten, yakında sizlerde bizlerde sevineceğiz. :)

Rehber videoları eklendi.

EpycValen

Crystal Coder ♥
Web sitesi
store.steampowered.com

Peki ya sistem güncellemesi gelirse ne olacak? Elimizdekinden olma ihtimalimiz var mı?

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.

online girme sıkıntı oluyor girince oyuna giremiyorsun asıl ona çözüm bulunması lazım yoksa kırmaya değmez

ISKA

Seviye 13

5.05 ve 5.07 son sürüm arkadaşlar haberiniz olsun bundan sonrası gelmeyecek. 5.05'e kıran arkadaş artık kırmayacağını söyledi ona göre haberiniz olsun
Detroit, Days gone, red dead redemption 2, spiderman ve last of us 2 kırıkta oynanmayabilir. Ya da uzun bir süre sonra kırılabilir haberiniz olsun.

sercoserco

Torrent-Oyun.com

Merhaba arkadaşlar. Bu yöntemden çok daha iyi ve stabil çalışan bir yöntem mevcuttur. İlk etapta otomatik güncelleştirmeleri yine kapatıyorsunuz. Daha sonra internet bağlantısı kurarken dns ayarlarını Primary DNS : 108.61.128.158 Secondary DNS : 165.227.83.145 yapıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra 5.05 sürümde kullanım klavuzunu açarsanız eğer direkt olarak 5.05 kırma sayfası açılıyor. Buradan 5.05 seçip CAcHE yazan alana tıklarsanız dosyaları ps ye indiriyor. Daha sonra ps4ü kapatmadan wifi ay da lan bağlantısını tamamen sonlandırıyorsunuz. PS4 ü yeniden başlattığınız zaman direkt olarak kullanım klavuzunda kırma menüsü çıkacaktır. 5.05 ve hen seçerseniz internetsiz neredeyse hiç kapanmayan ps4 kullanabilirsiniz.

Hartollew

Torrent-Oyun.com

Kırmamanızı öneririm. Ama parası olamayan arkadaşlar için yararlı konu :))

SelamOlsunDostlar

https://steamcommunity.com/id/Originalkillshot

Konu ilk açıldığı hafta herkes gaza gelmiş , foruma ps4 oyunları yağacakmış ama kuraklık var görüyorum ki

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt