..:: Türkiye'nin En İyi Torrent-Oyun Sitesiyiz ::.. | Torrent-Oyun.com Hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu dökûmanı hazırlamaya haftalar önce başladım. Umarım 5 dk'nızı ayırıp gerçekleri görürsünüz. Sıkıcı olmayacak söz :)

Henüz 3 ayımızı bile doldurmadık ama artık resmi olarak Türklerin dünya genelindeki en büyük Torrent Oyun temsilcisiyiz. Tabiki hep birlikte zirvedeyiz.

En iyi olduğumuzu zaten biliyorduk. Ancak dün bu karar resmileşti ve sizinle paylaşmak istedik :)

En iyi olduk diye herşey buraya kadar demiyoruz, demeyeceğiz. Daha da gelişmeler göstereceğiz.

Söz verdik, sitemizin hızına yetişilmiyor. Söz verdik ve şuanda zirvedeyiz.

Binlerce kişi aynı anda siteye yüklendiği için sunucumuz dayanamamıştı. Sürekli siteye erişimi kapatıyordu veya sayfalar çok yavaş açılıyordu. Şimdi ise o sunucu tam 32 kat büyüdü.
Türkiye'deki sitelerin %99,3'inden daha hızlı olduk.

Kolay Kullanım ve Göz Zevki

Biz en başından beri önemli olanın konu ve yorum sayısı olmadığını biliyorduk. Önemli olan siz ve sizlerin görüşleridir. Forum tasarımı ve konuların düzenli olması için elimizden geleni yapıyoruz. Konu ne kadar önemli olursa olsun düzensiz ise kaldırıyoruz.

Google Amca Bizi Çook Seviyor :)

Kullanıcı dostu tasarımımız ve konularımız var. Aynı zamanda da Google için en uygun optimizasyonu yapıyoruz. Sayfalarımızı %100 indexliyor ve sık sık uğruyor. Sitemizde her an aktif 50-100 örümcek (BOT) bulunuyor. Sitenin herbir pixelini dünyaya gönderiyor.

Türk sitesi olmamıza rağmen günlük hitimizin %15'i yabancı kaynaklı.

Işık Hızında Fiber Optik Bağlantı İle Dünyaya Açıldık

(Yoğunluk Haritası)

Erişim Hızında Dünya Ortalamasının Üstündeyiz! Türkiye ortalamasını ise artırdık!

Torrent-Oyun.com Sunucusuna Erişim Hızı (MiliSaniye)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Google.com Sunucusuna Erişim Hızı (MiliSaniye)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
En yakın rakibimiz olarak gösterilen sitenin sunucusuna erişim hızı (Adını Gizlemeye Çalıştım)

(Tümü aynı bilgisayardan denenmiştir)

Neden Biz ?

En hızlı ve kaliteli torrentler için Torrent-Oyun.com

Çalıştığından emin olmadığımız oyunları eklemiyoruz. İşimizi şansa bırakmadığımız için Torrent-Oyun.com

Saat kaç olursa olsun... Torrent-Oyun.com

Sizde bu sitenin en çok neyini, hangi özelliğini beğendiyseniz yorum olarak yazabilirsiniz. :thumbup:

Daha büyük projelerde birlikte olmak umuduyla. Hoşçakalın. :)

Kaynak: Google & Alexa (...ve sizler :) )

Haber Tarihi: 06.07.2011

TrAnE

For Honor! For Brothers!
Ynt: ..:: Türkiye'nin En İyi Torrent-Oyun Sitesiyiz ::..

herşeyini desem?? :D :thumbup:
Bunu kesinlikle hakediyorsunuz :thumbup:

ygtunsl

Torrent-Oyun.com
Ynt: ..:: Türkiye'nin En İyi Torrent-Oyun Sitesiyiz ::.. | Torrent-Oyun.com Hakkında

adminnnn seviyoruuz senıı :))

Tolgacan

Torrent-Oyun.com
Ynt: ..:: Türkiye'nin En İyi Torrent-Oyun Sitesiyiz ::.. | Torrent-Oyun.com Hakkında

İşte budur!!!Tebrikler!!!! :thumbup:

Tebrikler.

[ODST]RECON

Capture The Flag !

Şu an göremiyorsunuz ama ayakta alkışlıyorum (ben birçok Türkçe torrent sitesine kayıt oldum ama birtek burda kendie dur dedim) Yeniden tebrik ediyorum ve başarıların devamını diliyorum / saklamaya çalıştınız siteye üyeydim ve sizinle yarışamaz bile bir yanlışlık olması gerek ?

Secreen Shot'daki Joker58 arkadasım cok iyi acıklamıs günlerdir arayıpta bulamadıgım oyunların hepsini bu sitede buldum. Böyle devam Torrent-Oyun.com

[ODST]RECON' Alıntı:
Şu an göremiyorsunuz ama ayakta alkışlıyorum (ben birçok Türkçe torrent sitesine kayıt oldum ama birtek burda kendie dur dedim) Yeniden tebrik ediyorum ve başarıların devamını diliyorum / saklamaya çalıştınız siteye üyeydim ve sizinle yarışamaz bile bir yanlışlık olması gerek ?
Malesef doğru :) Şuan Türkiye'de 2. sırada onlar var.

Yorumlar için de teşekkürler herkese. Hep birlikte devam :thumbup:

Sizin gibi insanlar olmasa bu site çok zor kurulurdu...Hepinize teşekkürlerimi sunarım

segatr

Torrent-Oyun.com

Valla admin en çok bana katlanmıştır bu sitedeki adminlerin SABIRLARINIZDAN Dolayı tesekkür ederim :) :thumbup:

DeaDRideR

It is easy to be brave from a safe distance.

Gerçekten öyle neredeyse 3 aydan beri bu siteyi kullandım.Hiç pişman olmadım.Tebrikler.

daredevil84

Torrent-Oyun.com

Adminlerim çok teşekkürler, her zaman 1 numarasınız, benim sizden ricam film paylaşımlarını biraz daha genişletmeniz,hd filmler, ve türkçe dublajlı, rapidden yada hotfile'den indir indir,canımız çıkıyor, neyse başarılarınızın devamını dilerim.

KiDMaN

Hail To The King Baby

daredevil84' Alıntı:
Adminlerim çok teşekkürler, her zaman 1 numarasınız, benim sizden ricam film paylaşımlarını biraz daha genişletmeniz,hd filmler, ve türkçe dublajlı, rapidden yada hotfile'den indir indir,canımız çıkıyor, neyse başarılarınızın devamını dilerim.
film işine apayrı bir domainde aynı ekip ile girişmeyi düşünüyoruz ;)

yeni zelanda

Torrent-Oyun.com

teşekkürler admin bazı oyun torrent siteleri gibi zorunlu kayıt yok ve en önemlisi denemediğiniz linkleri asla koymuyorsunuz çünkü 2 hafta 35 oyun indirdim ve bir tanesi bile çalışmamazlık yapmadı hepinize teşekkürler inşallah bu site daha da yükselir hak ettiği yere gelir :thumbup:

KiDMaN

Hail To The King Baby

torrentçocuk' Alıntı:
teşekkürler admin bazı oyun torrent siteleri gibi zorunlu kayıt yok ve en önemlisi denemediğiniz linkleri asla koymuyorsunuz çünkü 2 hafta 35 oyun indirdim ve bir tanesi bile çalışmamazlık yapmadı hepinize teşekkürler inşallah bu site daha da yükselir hak ettiği yere gelir :thumbup:
teşekkür ederiz :) .İnşallah sizlerle dahada yükselir

yeni zelanda

Torrent-Oyun.com

KiDMaN' Alıntı:
film işine apayrı bir domainde aynı ekip ile girişmeyi düşünüyoruz ;)

süper olur hocam asılalım torrente :D

2berk

Torrent-Oyun.com

tebrikler

Granite

Torrent-Oyun.com

Sitenin neyini beğendiniz ?? Öncelikle sitenin görevlileri çok iyi allah başımızdan eksik etmesin site görevlileri iyi olmasa bu site bu yerlere gelemezdi zaten.Kidman ve Pckopat71 olmak üzere tüm yetkilileri tebrik ederim sitenin geleceğini iyi göruyorum.Umarım dahada yükselecektir.

Cemokacan

Torrent-Oyun.com

Başarılarınızın devamını diliyorum.....

ne kadar çok kişiyi memnun ederseniz o kadar çok kişi ile yolunuza devam edersiniz.

MarcelloWW

Apartmanda tüp patladı kolu tiiiiii manava uçtu :D

Ya adminim ben hayla şaşırıyorum. Google'ye torrent-oyun yazınca sitemiz ilk sayfanın sonlarında çıkıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.