SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris [FitGirl] [12.4 GB] [MULTI12] [v1.01 + 3 DLCs]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris[FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 12.4 GB

:pccikistarihi: 11 TEMMUZ 2020

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bu sürümü satın alınca sahip olacağınız bonus içerikler:

• Tasarım Yarışması'ndan 4 kostüm

Teklif 13 Ağustos 2020'ye kadar geçerli

Hep aynı anları paylaştılar. Sonsuza dek böyle sürecek sanıyorlardı.
―――
Kirito hiç bilmediği bir sanal dünyada uyanır ama nedense bazı şeyler ona tanıdık gelmektedir...

SWORD ART ONLINE serisine yeni bir RPG ekleniyor! Kirito, animede tanıtılmış geniş bir dünya olan Underworld'de bir maceraya çıkıyor!

Kılıç becerilerinizi, kutsal sanatlarınızı ve en sevdiğiniz SAO karakterlerini kullanarak aksiyon dolu gerçek zamanlı savaşlara atılın!

Kirito, Eugeo adlı bir çocukla tanışır. Kalplerinin derinliklerinde gerçekleştirilmeyi bekleyen bir söz yatmaktadır. Bunu gerçekleştirip birbirlerini kaybetmemek için birlikte bir maceraya çıkarlar. Hedeflerine erişmelerine hiçbir şey engel olamayacaktır.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i7-4790
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7950, 3 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i7-9700 | AMD Ryzen 5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070, 8 GB | Radeon RX Vega 56, 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan​

:pcoyunfragmani:

SWORD.ART.ONLINE.Alicization.Lycoris-CODEX ISO sürümüne göre: codex-sword.art.online.alicization.lycoris.iso (33,615,511,552 bayt)

3 DLC dahildir ve aktif hale getirilmektedir: Tasarım Yarışması Kostümleri, Warmaid Kıyafetleri, 200 SAO Paraları

% 100 Kayıpsız ve MD5 Perfect: kurulumdan sonra tüm dosyalar orijinallerle aynı

Belirgin derecede daha küçük arşiv boyutu (31,3 ile 12,4 GB arasında sıkıştırılmış)

Kurulum: 16-iş parçacıklı CPU'da ~ 35 dakika; 8-iş parçacıklı CPU üzerinde ~ 55 dakika; 4-iş parçacıklı CPU üzerinde ~ 2 saat;
Her şeyin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için yükleme sonrası bütünlük denetimi
Kurulumdan sonra HDD alanı: 40 GB'a kadar (kurulum sırasında 79 GB'a kadar)

Oyun dilini değiştirmek için oyun kökünde “Language Selector.exe” kullanın. Seçtiğiniz dili yüklediğinizden emin olun, aksi takdirde oyun yüklemeye devam eder

Bu yeniden paketi yüklemek için en az 2 GB boş RAM (sanal dahil) gerekir​

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt