SWORD AND FAIRY 7 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FAIRY 7 KAPAK 9.png

SWORD AND FAIRY 7 [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam (v1.0.7)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 50,0 GB

:pccikistarihi: -22.10.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1543030/_/

:oyungoruntuleri:

EtPs7snXcAg_pi7.jpg

:oyunhakkinda:

"Swords and Fairy 7", Softstar Technology (Beijing) Co., Ltd. tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma oyunudur.
Bu oyun, "İnsan", "Deity" ve "Demon" adlı üç klan arasındaki hikayeyle başlar ve zenginleri getirir. hikaye hatlarının yanı sıra, önceki bölümlere kıyasla savaş sistemini geliştirir. Geleneksel sıra tabanlı savaşın yerine üçüncü şahıs gerçek zamanlı aksiyon modu kullanılıyor, oyunculara daha fazla eğlence ve heyecan getirilecek. Pürüzsüz dövüş deneyimi ile bu oyun, geleneksel doğu estetiğinin patlamasıyla karşınıza çıkacak. Bu güzel doğu dünyasında maceraya hazır olun.

Çeşitli oyun sistemleri, yepyeni savaş sistemi
Önceki bölümleri dışında bu sefer gerçek zamanlı dövüş benimseniyor, oyuncular istedikleri zaman savaşa girebiliyor, ayrıca kontrol ettiğiniz karakter istediğiniz zaman istediğiniz gibi değiştirilebiliyor.

Çoklu beceriler, savaşı her zamankinden daha yumuşak hale getirir
Beceriler her karakter için donatılabilir, savaş sırasında herhangi bir zamanda kullanılabilirler, bu da dövüşleri daha çeşitli ve daha akıcı hale getirir.

Ruhlarını Sev
Bu küçük sevimli ruhlar hikaye derinleştikçe mevcut olabilir, yolculuk boyunca daha iyi keşifler için size yardımcı olacaklar, onları beslemeyi unutmayın.

Mini oyun
Yoğun bir savaştan sonra bir kart oyunu sizin için daha iyi bir seçim olabilir.

:sistem_gereksinimleri:

fairy.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (Part 1 / ?)

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.Torrent adından da anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

SetWidth1920-sword-and-fairy-6-logos-1.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Akıyor bu akşam akıyor maşallah. Ortam Şampiyonlar ligi gibi oldu. Paylaşım için teşekkürler dostum. Bu arada bu türü seven arkadaşlara da iyi oyunlar dilerim.
Teşekkürler dostum.Açıkçası normalde türü pek sevmediğim için konusunu açmakla uğraşmazdım ama oynanışı diğer Japon oyunlarına göre daha iyi gibi geldi.Aynı şekilde grafikleri de.Hazır boş zaman varken türü sevenler için paylaşmak istedim.

Teşekkürler dostum.Açıkçası normalde türü pek sevmediğim için konusunu açmakla uğraşmazdım ama oynanışı diğer Japon oyunlarına göre daha iyi gibi geldi.Aynı şekilde grafikleri de.Hazır boş zaman varken türü sevenler için paylaşmak istedim.
Hocam Çin oyunu sanırım Beijing co. Ltd. dediğine göre. Kaliteli bir yapım gibi duruyor uzaktan, aksiyon - rpg severler deneyebilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt