Stuttering Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Herkese merhabalar ben 6-7 yıldır 60 hz monitör kullanıyordum fakat monitör artık karanlık bölgeleri göstermemekle beraber görüntü kötü gelmesinden dolayı monitörümü değiştirdim. Yeni aldığım monitör vp228qg 1ms 75hz fakat monitörü aldığımdan sonra her oyunda 60 fps altına düşünce kasma oluyor. Araştırma yaptıktan sonra muhtemelen sorunumun stuttering olduğunu öğrendim çözümünü bilen arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Buradaki DDU yazılımı indir. Daha sonra ekran kartına uygun sürücüyü manuel olarak en güncel halini indir. Güvenli modu aç. İndirdiğin DDU yazılımını aç, ekran kartı markanı oradan seç ve yandan GPU'yu seç, temizledikten sonra yeniden başlat de. İşlemler bittikten sonra yeniden başlatacak. Bilgisayarın tekrar açıldıktan sonra indirmiş olduğun en son ekran kartı sürücüsünü yükle. Yükleme işlemi bittikten sonra bir kez daha yeniden başlat. Ondan sonra hala olmadıysa ve soruna devam ediyorsa, ekran kartı ayarlarından vsync'i aç.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Buradaki DDU yazılımı indir. Daha sonra ekran kartına uygun sürücüyü manuel olarak en güncel halini indir. Güvenli modu aç. İndirdiğin DDU yazılımını aç, ekran kartı markanı oradan seç ve yandan GPU'yu seç, temizledikten sonra yeniden başlat de. İşlemler bittikten sonra yeniden başlatacak. Bilgisayarın tekrar açıldıktan sonra indirmiş olduğun en son ekran kartı sürücüsünü yükle. Yükleme işlemi bittikten sonra bir kez daha yeniden başlat. Ondan sonra hala olmadıysa ve soruna devam ediyorsa, ekran kartı ayarlarından vsync'i aç.
Bunu denedim tüm sürücüleri temiz şekilde kaldırıp yüklemiştim sorun hala devam ediyor. VSYC açmam sonucu değiştirmiyor.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Maalesef 60`ın altına düşünce kasma devam ediyor. Ayarları sıfırlamam sonuç değiştirmedi.Bir sorum olacak pc monitörü genel pnp monitör olarak algılıyor bundan kaynaklı olabilir mi ?

Aşağıdaki resimde sıcaklık değerleri yazıyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt