steamden alınan oyun ne zaman aktif olur

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tiger1944

Torrent-Oyun.com
steamden kredi kartı ile oyun almak istiyorum ama işlem 2 gün sürebilir deniyor herkezdemi böyle oluyor youtube satın alma videolarında hemen aktif oluyor gözüküyor hesap detaylarında üstü çizik gözüküyor ilk defa orjinal oyun alıyorum

Web sitesi
www.facebook.com
steamden kredi kartı ile oyun almak istiyorum ama işlem 2 gün sürebilir deniyor herkezdemi böyle oluyor youtube satın alma videolarında hemen aktif oluyor gözüküyor hesap detaylarında üstü çizik gözüküyor ilk defa orjinal oyun alıyorum
Ben almaya çalıştım serverlar o an çok kötüydü steam benden başarısız ödeme için 120TL para çekti oyun steam hesabımda yok. Şuan para havaya uçtu ininala dilekçe gönderdim bakalım bekliyorum. Bana ininal 1 hafta bekleyin olmazsa yasal işlem başlatırız dedi.

tiger1944

Torrent-Oyun.com
Ben almaya çalıştım serverlar o an çok kötüydü steam benden başarısız ödeme için 120TL para çekti oyun steam hesabımda yok. Şuan para havaya uçtu ininala dilekçe gönderdim bakalım bekliyorum. Bana ininal 1 hafta bekleyin olmazsa yasal işlem başlatırız dedi.
geçmiş olsun inşallah sorunsuz halledersin benimki farklı bende kredi kartını kabul etmiyor galiba banka ile görüştüm bizle alakalı bir sorun yok dediler bende başka kredi kartı bulup bir daha deniyecem

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Bu güne kadar aldıklarımın hepsi hemen geçti.

Darkleon1

Torrent-Oyun.com
Kredi kartı ile aldığin oyun hemen aktif oluyor kredi odemesi ise bi kaç gün sonra yapılıyor şuana kadar 4 bine yakın para yatirmışımdır daha mağduriyet yaşamadım

Web sitesi
www.facebook.com
geçmiş olsun inşallah sorunsuz halledersin benimki farklı bende kredi kartını kabul etmiyor galiba banka ile görüştüm bizle alakalı bir sorun yok dediler bende başka kredi kartı bulup bir daha deniyecem
Hocam kredi kartı ile alakalı bir durum değil ben sana söyleyeyim. Çünkü bendede aynı şekilde kredi kartı bilgileriniz reddedildi diye bir yazı geldi sonra bir baktım adamlar çekmişler bile parayı. Madem kredi kartı bilgileri yanlış parayı nasıl çekebiliyorlar anlamadım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt