steamden 2 tl lik item atabilecek var mı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

metelino

Torrent-Oyun.com
Bannerlord alıcam tüm envateri sattım 2 lik bir item lazım atabilicek olan var mı

2 tl bişi değilde bu dilenmeye giriyor farkındasın değil mi? 2 tl yide cebinden ver dileneceğine.. Açım şöyle böyle desen anlarımda oyun için dileniyorsun..

metelino

Torrent-Oyun.com
kartıma 120 tl attın oyun 120 tl olduğu için 2 lirasını kesti o yüzden rica ettim bunda ne var ben onu anlamadım

amazon123

Torrent-Oyun.com
Dilenmekte ne var bende anlamadım. Tüm sokaklar dilenci kaynıyor zaten.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt