Steam Üstünden Crackli Online Oyun Oynama...

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Öncelikle herkese selamlar.
Az sonra bahsedeceğim siteyi yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Oyunlar gene µtorrent üzerinden indiriliyor. Setup'dan kuruyoruz ve ayrıyeten online fix dosyasını indirip kurup steam üstünden online bir şekilde oynanabiliyor.

Benim kendi denediklerim;
*Raft
*Valheim
*Ranch Simulator
*Tower Unite vs.
Sadece steam de olan oyunlarda online fix gördüm genellikle. Sitede ki online fix mantığında sizi steam de farklı bir oyun oynuyor olarak gösterip o oyun üstünden arkadaşlarınızla online oynamanızı sağlıyor.

Bu siteyi tanıtmamdaki en büyük sebepte Forza Horizon 4 de o site olması idi. Game Pass ten oynadığım için şu anlık denemedim. Rusça bir site olduğu için google çeviriden baktığımda oynayabilenlerde olmuş hata alanlarda olmuş.
Ama benim kendi denediklerimde şimdiye kadar herhangi bir hata almadım. Virüslük bir olayla da karşılaşmadım o yüzden sizinle paylaşmak istedim.

İYİ FORUMLAR DİLİYORUM...

(Site Tekrardan Açıldığı İçin Bu Mutluluğumuzu Kutlayalım)

Bahsettiğim Sitenin İsmi: freetp.org

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Öncelikle herkese selamlar.
Az sonra bahsedeceğim siteyi yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Oyunlar gene µtorrent üzerinden indiriliyor. Setup'dan kuruyoruz ve ayrıyeten online fix dosyasını indirip kurup steam üstünden online bir şekilde oynanabiliyor.

Benim kendi denediklerim;
*Raft
*Valheim
*Ranch Simulator
*Tower Unite vs.
Sadece steam de olan oyunlarda online fix gördüm genellikle. Sitede ki online fix mantığında sizi steam de farklı bir oyun oynuyor olarak gösterip o oyun üstünden arkadaşlarınızla online oynamanızı sağlıyor.

Bu siteyi tanıtmamdaki en büyük sebepte Forza Horizon 4 de o site olması idi. Game Pass ten oynadığım için şu anlık denemedim. Rusça bir site olduğu için google çeviriden baktığımda oynayabilenlerde olmuş hata alanlarda olmuş.
Ama benim kendi denediklerimde şimdiye kadar herhangi bir hata almadım. Virüslük bir olayla da karşılaşmadım o yüzden sizinle paylaşmak istedim.

İYİ FORUMLAR DİLİYORUM...

(Site Tekrardan Açıldığı İçin Bu Mutluluğumuzu Kutlayalım)

Bahsettiğim Sitenin Linki: https://freetp.org/
Paylaştığın sitede torrent (oyun) paylaşımı yapılıyor mu dostum? Eğer yapılıyorsa linki kaldırıp sadece ismini söylemeni rica edeceğim (kural gereği).Konu için teşekkürler bu arada.

Paylaştığın sitede torrent (oyun) paylaşımı yapılıyor mu dostum? Eğer yapılıyorsa linki kaldırıp sadece ismini söylemeni rica edeceğim (kural gereği).Konu için teşekkürler bu arada.
Genellikle torrent şeklinde paylaşılıyor. Ama oyunlara göre de değişiklik gösteriyor.
Linki kaldırıp ismini yazdım.
Rica ederim. İyi Formlar.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
onlıne-fıx.me de zombıe army trılogy- zombıe army dead of war 4- serıous sam 4 -OVERKILL's The Walking Dead arkadaslarla co-op oynayıp bıtırdık :D forza 4 dosyalarını ındırdım denemedım daha :D

onlıne-fıx.me de zombıe army trılogy- zombıe army dead of war 4- serıous sam 4 -OVERKILL's The Walking Dead arkadaslarla co-op oynayıp bıtırdık :D forza 4 dosyalarını ındırdım denemedım daha :D
İnşallah forza horizon 4 üde arkadaşlarınızla birlikte oynayıp bitirirsiniz. :)

haTRed

Torrent-Oyun.com
forza horizon 4 te online fix ile sorunsuzca oynanıyor şuan. fh4 e güncelleme gelirse eğer ne olur bilemem orasını

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt