STEAM Platformundan Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SELEN

If you think you can then you can.
BF1 kodları sınırlı süre içinmiş.

Amazon Prime üyeleri, 4 Ağustos 2021'e kadar Battlefield 1 Standart sürümü için bir oyun kodu talep edebilirler. Kod, 20 Ağustos 2021'e kadar Origin'de talep edilebilecektir.

MuratTamer

Darth Vader
BF1 kodları sınırlı süre içinmiş.
Yok hocam o süre keyi etkinleştirmek için. Keyi alıp o tarihe kadar originde aktiflestirirsen oyun kutuphanende kalici oluyor.

Edit: keyi etkinlestirmek icin son tarih olmasi mantikli dusunulmus. Keyleri alip biriktirip, ileride kampanya bitince hala almamış olanlara satmayı engellemek için dusunulmus bence.

ISKA

Seviye 13
Yok hocam o süre keyi etkinleştirmek için. Keyi alıp o tarihe kadar originde aktiflestirirsen oyun kutuphanende kalici oluyor.

Edit: keyi etkinlestirmek icin son tarih olmasi mantikli dusunulmus. Keyleri alip biriktirip, ileride kampanya bitince hala almamış olanlara satmayı engellemek için dusunulmus bence.
MuratTamer bu oyunu bozdu.

SELEN

If you think you can then you can.

Düzeltme için teşekkürler.

Ben de süreli sandım Ağustosta aldınız aldınız gibi. Sonradan tekrar paralı diye yorumlamıştım.

MuratTamer

Darth Vader
Düzeltme için teşekkürler.

Ben de süreli sandım Ağustosta aldınız aldınız gibi. Sonradan tekrar paralı diye yorumlamıştım.
Yok doğru anlamışsınız. Benim demek istediğim oyunu amazondan belirtilen tarihler içinde alıp etkinleştirirseniz oyun artık sizin oluyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt