STEAM Platformundan Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Ücretsiz Little Nighmares;
https://store.bandainamcoent.eu/eu/product/437895/little-nightmares-pc-download

Oyun Steam Kodu şeklinde dağıtılmaktadır. Bandai Namco'nun sitesine üye olduktan sonra kodu talep edebilirsiniz. Yoğunluktan dolayı kodun yaklaşık 2 saat içerisinde elinize ulaşacağı söyleniyor. Oyuna sahip olmayanlar için güzel bir fırsat.

Kod, söylenenin aksine e-mail kutunuza değil, site içerisindeki arayüzden;
My Account -> Your Orders sekmesinden görünecek.

korku1995

Torrent-Oyun.com
Ücretsiz Little Nighmares;
https://store.bandainamcoent.eu/eu/product/437895/little-nightmares-pc-download

Oyun Steam Kodu şeklinde dağıtılmaktadır. Bandai Namco'nun sitesine üye olduktan sonra kodu talep edebilirsiniz. Yoğunluktan dolayı kodun yaklaşık 2 saat içerisinde elinize ulaşacağı söyleniyor. Oyuna sahip olmayanlar için güzel bir fırsat.

Kod, söylenenin aksine e-mail kutunuza değil, site içerisindeki arayüzden;
My Account -> Your Orders sekmesinden görünecek.
Süre bitti mi hala alabiliyormuyuz?

1 aylık aldıktan sonra iptal edebiliyor muyuz?
Şimdi baktım edebiliyorsun aynı Origin de ki yada her türlü üyelik gerektiren ürünler gibi.

Steam den alıntı:

EA Play üyeliğini nasıl iptal ederim?
EA Play üyeliğini iptal etmek hızlı ve kolaydır. Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra Abonelikleri Düzenle'yi seçin. "Aboneliğimi iptal et" seçeneğine tıkladıktan sonra "Uygula" butonuna tıklayın. İşte bu kadar.

Şimdi baktım edebiliyorsun aynı Origin de ki yada her türlü üyelik gerektiren ürünler gibi.

Steam den alıntı:

EA Play üyeliğini nasıl iptal ederim?
EA Play üyeliğini iptal etmek hızlı ve kolaydır. Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra Abonelikleri Düzenle'yi seçin. "Aboneliğimi iptal et" seçeneğine tıkladıktan sonra "Uygula" butonuna tıklayın. İşte bu kadar.

iyi o zaman bitmeden alıp iptal ederim 1 ay kullanırım. ya da şimdiden mi alsam bunlar artırmasınlar yine ücreti :) gerçi çok oyun birikti şimdi hepsine yetişemem :D

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Dostlar, eğer EA Play'in aylık aboneliğini alırsam, süre bittikten yaklaşık 4-5 ay sonra, yaz aylarına doğru tekrar abone olduğum zaman oynadığım oyunların kayıt dosyaları, oyunu oynama sürem, başarımlar falan duracak mı yoksa sıfırlanacak mı? Ha bir de, abonelik bittikten sonra oyunlar kütüphanede duruyor mu? Yani şunu demek istiyorum; birkaç kişi, abonelik bittikten sonra oyunlara ait bütün verilerin hesaptan gittiğini, daha önce o oyunları oynamamış gibi göründüklerini söylemişti. Ne kadar doğrudur? Deneyim eden var mı?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Dostlar, eğer EA Play'in aylık aboneliğini alırsam, süre bittikten yaklaşık 4-5 ay sonra, yaz aylarına doğru tekrar abone olduğum zaman oynadığım oyunların kayıt dosyaları, oyunu oynama sürem, başarımlar falan duracak mı yoksa sıfırlanacak mı? Ha bir de, abonelik bittikten sonra oyunlar kütüphanede duruyor mu? Yani şunu demek istiyorum; birkaç kişi, abonelik bittikten sonra oyunlara ait bütün verilerin hesaptan gittiğini, daha önce o oyunları oynamamış gibi göründüklerini söylemişti. Ne kadar doğrudur? Deneyim eden var mı?
Hocam ben kendim direkt steamden deneyim etmedim ama originde kullandım birkaç kere. Hiçbir zaman da verilerim silinmedi. Steamde de sileneceğini zannetmiyorum zaten steam clouda yedekliyordur verileri. Steamde kullanan arkadaşlarım var onlardan da hiç böyle bir sorun duymadım ayrıca eklemiş olayım. Dediğiniz gibi veri silinmesi olsaydı büyük haber sitelerinde illa ki görürdük.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt