STEAM Platformundan Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben emin olmak için sitesinden aldım uplay de almayı denedim para istiyordu karar senin.
Valla hocam ben Laucher'a girip baloncuk şeklinde çıkan yazıya tıklayarak aldım.Devamında indirmesini de başlattım, şuan sıkıntısız iniyor.Sorun çıkmaz umarım.

Screenshot_2.png

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Far Cry 3, Uplay üzerinden Çin için ücretsiz dağıtılıyor. Tabi siz de benim gibi bir beleşçi, bir sahtekârsanız şu link üzerinden oyunu kütüphanenize alabilirsiniz :
https://store.ubi.com/cn/game?pid=5...b45de_Platform=pcdl&edition=标准版&source=detail

Ayrıca linke PC'den değil, telefonunuzun Chrome uygulamasından girin. Öbür türlü CD-Key istiyor.
Telefonunuzun Chrome'undan linke girdikten sonra yazılar doğal olarak çince görünecektir. İlk gelen pop-up'dan en alttakini seçerek Çin'de yaşadığınızı belirtin :d Ardından sağdaki satın al butonuna (bu da Çince tabi, ikondan anlarsınız artık) tıklayın ve hesabınıza giriş yapın. Ardından oyun kütüphanenize eklenecektir.

Hiç şüpheniz olmasın. Hatta şu ana kadar neden oynamadım bu oyunu deme olasılığınız yüksek. Baya baya keyifli oyun özellikle atmosferi anlatılmaz yaşanır.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
ubisoft allah belanı versin 9 agustos da aldım şimdi ücretsiz yapmışsın ben boyle şansın. oyuna gelicek olursak her ubisoft oyunu gibi level bazlı bir oyun senaryo 8 saat de bitiyor fakat yapacağınız yan görevler sizi baya meşgul edicek ki epic savaşçıların gelmesi sizleri baya uğraştırır artıları oyunun ortamı çok iyi,silahlar ve görevler zevkli eksi yönleri ise; bazı görevler de dlc istiyor,aynı level de olan epic savaşları öldrmek işkence gibi gelebilir ama hazır oyunsuz bir dönem de gayet gzel vakit geçilirecek bir oyun ücretsiz olmanı beni çok üzdü taksitle 160 tl vermiştim. oynayan varsa eklesin kullanıcı adım aynı savaş meydanın da görüşmek üzere.

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
olmaz mı yalnız oyunda uplay de free trail vs uyarısı varmış bugun alanlar için siz de diyor mu?
Kontrol ettim şimdi. Bir sorun yok. İndirme başlıyor.
Yukarıdaki arkadaşın attığı linkten oyunu uPlay hesabınıza ekleyin sadece. uPlay'in launcherından eklemeye kalkışırsanız oyunun deneme sürümü de ücretsiz olduğu için kafanız karışabilir. Büyük ihtimal hata aldığını söyleyen arkadaşın kafası karışmış. Oyunun kendisi yerine FREE TRIAL versiyonu indirmiş sanırım.

8 Eylül 10.00'a kadar ücretsiz durumda oyun. Bir kez hesabınıza ekledikten sonra sonsuza dek hesabınızda kalıyor.

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Prison Architect kısa süreliğine ücretsiz oldu
https://www.gog.com/game/prison_architect

Sayfaya girdikten sonra “Go to giveaway” butonuna basın, sayfayı aşağıya kaydırarak oyunun olduğu kısma gelin ve “Yes, and claim the game” butonuna basın. Oyun kütüphanenize eklenecektir. GoG Galaxy uygulamasını PC’nize kurarak oyunu oynayabilirsiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt