STEAM Platformundan Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
teşekkürler aldım ama oynayacağımı sanmıyorum harita yokmuş ve pusula ile kendimiz belirliyormuşuz böyle oyunlarda zorluğa gelemiyorum kafamı karıştırır benim o durum .s
Rica ederim, harita olmaması kötü olmuş.Belki gerilimli olsun diye yapılmış bir şeydir.Bu arada oyun açık dünya mı?

tunahan43

Torrent-Oyun.com
bilgim yok oynamadım steam yorumlarında genel olarak bu durum eleştirilmiş o yüzdende oynama hevesim kalmadı ama açık dünya olacağını pek sanmıyorum
SOMA, Alien, Outlast gibi oyunlarda da harita yoktu [SOMA'dan eminim de diğerlerini oynamadım].Gerçi bazı oyunlar vardır açık dünya olmasa bile nereye gideceğini hiç göstermez, anlayamadığın zaman da sıkılabiliyorsun.Bu da öyle midir bilmiyorum açıkçası.Bence yorumlardan sonra Youtube'tan oynanış videolarına bakmalısın, zorlamış gibi olmayayım ama yorumlar yanıltıyor olabilir.Yine de gerek yok diyorsan, sen bilirsin dostum.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
soran olur çünkü bilgi yanlış yazılıyor. almak isteyen acele etsin yazınca iş farklı yerlere kaçar kafa karışıklığına sebep olur. oyun süreli ücretsiz oynanabilir durumda ücretsiz sahip olunmuyor
Evet ben de arkadaş sayesinde öğrendim kütüphaneye eklendikten sonra silinebileceğini.Steam sayfasında detaylı bir bilgi bulunmadığı için öyle görüp öyle yazmak zorunda kaldım.Yani bilerek yaptığım bir şey değil.

Ekli dosyalar

orada ücretsiz oynayın yazıyor ve süreyi belirtmiş. uzatma istersen. yanlış yazmışsın bizde doğru olanı yazıp bilgilendiriyoruz. neyin peşindesin daha anlamadım
Hala DETAY kısmını orada göremiyorum.Asıl yanlışın düzeltilmesine rağmen art niyet varmışçasına uzatan sensin.Orada ne hangi günden itibaren olduğu yazıyor, ne de sonradan silinebileceği yazıyor.İşte detay diye bahsettiğim şeyler bunlar.Oraya bakıp bunları göremediysem suç benim değil ki çok geçmeden arkadaş bu yanlış anlaşılmayı düzeltti.Gereksiz büyütmenin bir anlamı yoktu yani, nokta.

Hala DETAY kısmını orada göremiyorum.Asıl yanlışın düzeltilmesine rağmen art niyet varmışçasına uzatan sensin.Orada ne hangi günden itibaren olduğu yazıyor, ne de sonradan silinebileceği yazıyor.İşte detay diye bahsettiğim şeyler bunlar.Oraya bakıp bunları göremediysem suç benim değil ki çok geçmeden arkadaş bu yanlış anlaşılmayı düzeltti.Gereksiz büyütmenin bir anlamı yoktu yani, nokta.
anlıyorum

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt