Steam Koleksiyon Kartı Toplayıcısı Güvenilir Mi?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

nokar23

Torrent-Oyun.com
dostum ilk önce programın oyunları rölanti etmesi lazım, yani kart düşürebilecek duruma getirebilmesi lazım(idle master için) 30 dakika/1 saat kadar sonra sana verdiği kart düşürme sayısı kadar kart düşürebilirsin.tüm oyunlar için geçerli sadece for honor değil
For honor'da sıkıntı olur mu derken ban yeme riskinden bahsetmiitim aslında. Bir de program 15 dk'da bir her oyun için yönetici izni istiyor(fast mode'da çalışıyor.).Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
kart düşürme için asf kullanın derim, çok daha güvenilir ve kaliteli

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Ben de 2 günde 93 kart topladım tüm online olmayan oyunlarımdan. Öncelikle youtube da birkaç video var kara liste kodlarının yazılı olduğu ve bu kodları programa nasıl ekleyeceğiniz anlatılmış durumda. Yaklaşık 2-3 dk da (oyun sayısına göre değişiyor) 2-3 tane kart düşüyor. Ama dediğim gibi dikkat edin online oynanabilen oyunların kodlarını bulup kara listeye ekleyin. Onun dışında bir riski yok. Bazı oyunların kartları 1-2 lira aralığında satılabiliyor. Ben 10-15 kuruşluk kart fiyatı olan oyunların kartlarını genelde rozet işleme yapıyorum. Bu sayede bazen güzel oyunlar için indirim veriyor. Dün basit bir oyun rozetinden farming simulator işin %90 indirim verdi mesela ;)

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Ben de 2 günde 93 kart topladım tüm online olmayan oyunlarımdan. Öncelikle youtube da birkaç video var kara liste kodlarının yazılı olduğu ve bu kodları programa nasıl ekleyeceğiniz anlatılmış durumda. Yaklaşık 2-3 dk da (oyun sayısına göre değişiyor) 2-3 tane kart düşüyor. Ama dediğim gibi dikkat edin online oynanabilen oyunların kodlarını bulup kara listeye ekleyin. Onun dışında bir riski yok. Bazı oyunların kartları 1-2 lira aralığında satılabiliyor. Ben 10-15 kuruşluk kart fiyatı olan oyunların kartlarını genelde rozet işleme yapıyorum. Bu sayede bazen güzel oyunlar için indirim veriyor. Dün basit bir oyun rozetinden farming simulator işin %90 indirim verdi mesela ;)
CS.GO rozet işlemiştim bus similator için 75% indirim gelmişti.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com

Mantıklı aslında ama zaten önümüz de yaz indirimi var ve çoğu oyunun fiyatı baya düşüyor. O yüzden bana şuan para kasmak daha mantıklı geldi.

nokar23

Torrent-Oyun.com
For Honor oyunu sıkıntı olur mu acaba? Bu oyunun kodunu nasıl bulabilirim?

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
For Honor oyunu sıkıntı olur mu acaba? Bu oyunun kodunu nasıl bulabilirim?

Steami web tarayıcından açıp for honor un mağaza sekmesine gir orda numara olur. O kodu işte.
--
link kısmında yazar. Yazmayı unutmuşum.

Mesela ben söyleyeyim, for honorun kodu: 304390

nokar23

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bir oyunu kara listeye eklemezsek(mesela cs:go). Sadece cs go'da mı ban yeriz yoksa direkt olarak steam hesabı mı ban yer.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Mantıklı aslında ama zaten önümüz de yaz indirimi var ve çoğu oyunun fiyatı baya düşüyor. O yüzden bana şuan para kasmak daha mantıklı geldi.
Evet bu sebeple idle master önemli :D
Arkadaşlar bir oyunu kara listeye eklemezsek(mesela cs:go). Sadece cs go'da mı ban yeriz yoksa direkt olarak steam hesabı mı ban yer.
Genel olarak ban atarlar kardeşim. Direk steam hesabın çöp olur

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Merhaba dostlar yine ben. Bu idle master uygulaması ilk başlarda gayet güzel işliyordu kartlar falan düşüyordu, sonradan zup serisinin 2 tane oyununu aldım. Fakat kart düşmemeye başladı bu oyunlarda. Sizce sebebi ne olabilir? Saat derseniz çoktan 3 saati geçti bile.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt