Steam kafayı yedi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fetahmetkaya

Torrent-Oyun.com
Oyunların isimleri ile görselleri birbirine karıştı bir oyuna girmek iyice sıkıntı oluyor, oyun indirirken hız 800 mb yi geçmiyor ve sürekli 1-2 dk arayla indirme duraklatılıyor kafayı yiyecem.

ayberkkdogann

Torrent-Oyun.com
Ynt: !!!!Steam kafayı yedi!!!!

pc yeniden başlat düzelmezse steam sil tekrar yükle

fetahmetkaya

Torrent-Oyun.com

Yeniden başlattım zaten de silip tekrar yüklersem indirilen oyunlara ne olur? Tekrar mı indirmek zorunda kalırım?

spage

Torrent-Oyun.com

fetahmetkaya' Alıntı:
Yeniden başlattım zaten de silip tekrar yüklersem indirilen oyunlara ne olur? Tekrar mı indirmek zorunda kalırım?
Sadece uygulamayı silersen oyunlarına birşey olmaz.Fakat oyunların bulunduğu Steamapps dosyasını silmemelisin.

benimde 22,5 gb lık indirmeyi bitirdi sonra tekrar indirmeye başladı buna nedemeli :D tekrar indirdim koskoca oyunu.
Not: indirdiği dosyları sildi.

fetahmetkaya

Torrent-Oyun.com
Ynt: Steam kafayı yedi

Oyunları yedekleyip tekrar kurdum steami sorun çözüldü. 5-6 tane toplam 200 gb oyun yedekli şuan 2 tanesini geri yükledim yer kalmadı peki ben bu yüklediğim 2 oyunun yedek dosyalarını nasıl bulup silebilirim.

fetahmetkaya' Alıntı:
Oyunları yedekleyip tekrar kurdum steami sorun çözüldü. 5-6 tane toplam 200 gb oyun yedekli şuan 2 tanesini geri yükledim yer kalmadı peki ben bu yüklediğim 2 oyunun yedek dosyalarını nasıl bulup silebilirim.
Steamın dosya yedekle şıkkıyla beraber , yedekleri sil gibi bir şıkkıda vardı gibi hatırlıyorum.

Dur kontrol edip geri döneyim.

Edit ; Bulamadım :D.

fetahmetkaya

Torrent-Oyun.com

SALİH_GÜNGÖR' Alıntı:
Steamın dosya yedekle şıkkıyla beraber , yedekleri sil gibi bir şıkkıda vardı gibi hatırlıyorum.

Dur kontrol edip geri döneyim.

Edit ; Bulamadım :D.
Malesef hepsini sildim ayrıca burdan herkese tavsiyem oyunları tek tek yedekleyin yoksa bende olduğu gibi 200-300 gb boşa gider. :'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt