STEAM Idle Master

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BERKANY

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.
Kıdemli Yetkili

STEAM İDLE MASTER

Steam kullanan arkadaşlar için yararlı olacak programların başında gelen İdle Master elimizdeki oyunları indirmeden kartlarını düşürmemize yaramaktadır.Bu program sayesinde oyunları indirmeden oynuyormuş gibi gösterip kartlarını düşürebiliyoruz.Vac Ban korumalı oyunlarda kullanılmaması önerilmektedir.

Kartlar 2 saatten sonra düşmeye başlar.İlk açtığınızda neden düşmüyor veya program hatalı mı tarzında sorular gelebilir.Nedeni; Steam iade sistemi getirdiği için 2 saatten sonra oyun iadesi bulunmadığından dolayı artık kartların düşme süresini 2 saat+ olarak değiştirmiştir.

Program oldukça basit.Sitesinden indirdiğimizde Rar şeklinde olmakta,Onu ister klasör'e çıkarın isterseniz rar'dan girin.Programı açın ve Oturum aç Butonuna tıklayıp Steam'inizi açın.Ayarlar kısmından birkaç seçenek var;
2 Saatten fazla oyunları tek tek,sonra beraber rölanti et
Oyunları aynı anda 2 saat rölanti et,sonra ayrı ayrı
Her oyunu ayrı rölanti et

Ben Oyunları Aynı anda 2 saat rölanti et sonra ayrı ayrı seçeneğini kullanıyorum.Öncelikle elinizdeki bütün oyunları 2saat rölanti yapıyor ondan sonra tek tek alfabetik sırayla oyunlara geçiş yapıp kartları düşürmeye başliyor.İsterseniz Kara Liste bölümüne CS GO DOTA vb Vac Ban tabanlı oyunları kara listeye koyabilirsiniz

LİNK: http://www.steamidlemaster.com/

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
Ynt: STEAM Idle Master

Elinize saglk ustam steam hesabımızın kapanması söz konusu olurmu bu programı kullanırsak

BERKANY

Kıdemli Yetkili

Hayır VAC BAN sistemini kullanan oyunları oynarken açmayınız.Öyle birkaç adet sorun oluştuğu,hesapların banlandığı hakkında birçok yerde konular açılmış ondan risk'e atmayın.Yani mümkünse İdle Master kullanırken birşey oynamayın bir anlamda :D Onun dışında 3-4 senedir kullanıyorum daha bir sorun olduğunu görmedim

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com

BERKANY' Alıntı:
Hayır VAC BAN sistemini kullanan oyunları oynarken açmayınız.Öyle birkaç adet sorun oluştuğu,hesapların banlandığı hakkında birçok yerde konular açılmış ondan risk'e atmayın.Yani mümkünse İdle Master kullanırken birşey oynamayın bir anlamda :D Onun dışında 3-4 senedir kullanıyorum daha bir sorun olduğunu görmedim
Hocam ne kadar para kastın bu programla

byrktolga

BEŞİKTAŞK

acaba smite oyununda sıkıntı çıkarır mı ? yada herhangi bir katkısı olur mu ? pek bilmiyorum konuya uzağım ;D

extrme_sports

byrktolga' Alıntı:
acaba smite oyununda sıkıntı çıkarır mı ? yada herhangi bir katkısı olur mu ? pek bilmiyorum konuya uzağım ;D
Online olmadığı veya özellikle valve oyunu yani oyunda valve anti hile desteği olmadığı sürece sıkıntı olmaz.

byrktolga

BEŞİKTAŞK

extrme_sports' Alıntı:
Online olmadığı ve özellikle valve oyunu olmadığı sürece sıkıntı olmaz.
online maalesef, ayrıca o kartlar ne işe yarıyor kazanılan

extrme_sports

byrktolga' Alıntı:
peki hangi oyundan en çok işe yarıyor :)
Her oyunda kart düşürme sayısı genellikle aynı oluyor. Belli bir sınırı var yani. Steam'den rozetler sekmesini kontrol edersen orada hangi oyunun kaç kart düşürme hakkı var belirtiyor zaten. Para anlamında soruyorsan pazarı kontrol edebilirsin. Özellikle zup oyunlarından baya bir kâr yapabilirsin.

byrktolga

BEŞİKTAŞK

extrme_sports' Alıntı:
Her oyunda kart düşürme sayısı genellikle aynı oluyor. Belli bir sınırı var yani. Steam'den rozetler sekmesini kontrol edersen orada hangi oyunun kaç kart düşürme hakkı var belirtiyor zaten. Para anlamında soruyorsan pazarı kontrol edebilirsin. Özellikle zup oyunlarından baya bir kâr yapabilirsin.
ilgi ve alakan için teşekkür ederim

Ufak bir ipucu vereyim çok fazla kart düşürecekseniz beklememek için.

Ayarlardan her oyunu tek tek idle et seçeneğini seçin ( en baştaki ) sonra ileri,ileri yapın sürekli bitirene kadar oyun sayınıza göre 10-20-30 kart düşecektir sonra ayarlardan tekrar ayarlayın aynı işlemi baştan yapın.

Not 1: Doğru 2 saat oynayış süresi olmadan kart düşmüyor 1,5 saatte filan düştüğünü gördüm ama önce 2. seçenekten 30lu partlar halince idle ediyorsunuz sonrasında bu işlemi yapabilirsiniz.

Not 2: Bunu yaparken arkadaşlarınıza sürekli bildirim gider bunu engellemek için steam durumunuzu çevrimdışı yapmalısınız.

BERKANY

Kıdemli Yetkili

alperemre' Alıntı:

Ayarlardan her oyunu tek tek idle et seçeneğini seçin ( en baştaki ) sonra ileri,ileri yapın sürekli bitirene kadar oyun sayınıza göre 10-20-30 kart düşecektir sonra ayarlardan tekrar ayarlayın aynı işlemi baştan yapın.
Doğru bir taktik ancak şu var oyunları 2 saat geçirdikten sonra bu işlemi yapmanız gerekiyor.Oynanış süresi 2 saat olmayan oyunlardan kart düşmez.O nedenle önce tüm oyunları aynı zamanda rölanti edip ardından arkadaşın dediğini yapabilirsiniz.

extrme_sports

alperemre' Alıntı:

Öyle yaparsanız da olur fakat, arkadaşlarınıza sürekli oyun değiştirdi diye bildirim gelir.

extrme_sports' Alıntı:
Öyle yaparsanız da olur fakat, arkadaşlarınıza sürekli oyun değiştirdi diye bildirim gelir.
Evet aynen öyle oluyor çok eğlenceli mesaj yağıyor böyle :) Söylemeyi unutmuşum yaparken steam durumunuzu çevrimdışı olarak değiştirirseniz bu sorun ortadan kalkıyor

extrme_sports

alperemre' Alıntı:
Evet aynen öyle oluyor çok eğlenceli mesaj yağıyor böyle :) Söylemeyi unutmuşum yaparken steam durumunuzu çevrimdışı olarak değiştirirseniz bu sorun ortadan kalkıyor
Ayrıca bu siteden takas yöntemi ile set halinde kartlarınızı alabilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=Jw3PPjXGhJw​

extrme_sports' Alıntı:
Ayrıca bu siteden takas yöntemi ile set halinde kartlarınızı alabilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=Jw3PPjXGhJw​
Siteyi inceledim daha önce kullanmamıştım ama bunu kullanırsanız biraz zarar edersiniz

Mesela dungetris oyunu 6 kart olsa elinizde depozit edip verseniz 204c alıyorsunuz seti almak için 240c gerekli

extrme_sports

alperemre' Alıntı:
Siteyi inceledim daha önce kullanmamıştım ama bunu kullanırsanız biraz zarar edersiniz

Mesela dungetris oyunu 6 kart olsa elinizde depozit edip verseniz 204c alıyorsunuz seti almak için 240c gerekli
Her kartın değeri zaman zaman değişiyor. Nadirliğe veya fiyatına göre.

Akif_52

Torrent-Oyun.com

Idle Master'ı arkada VAC bi oyun açık değilken kullansanız bile, Idle Master'ı kapatıp VAC tabanlı bi oyuna girdiğinizde girdikten 2o-3o dakika sonra VAC uyarısı veriyor ve oyundan atıyor.

extrme_sports

Akif_52' Alıntı:
Idle Master'ı arkada VAC bi oyun açık değilken kullansanız bile, Idle Master'ı kapatıp VAC tabanlı bi oyuna girdiğinizde girdikten 2o-3o dakika sonra VAC uyarısı veriyor ve oyundan atıyor.
Programda kara liste özelliği var. Onu deneyebilirsiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt