Steam Hediye Alamıyorum yardım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

cicileyt21

Torrent-Oyun.com
arkadaşıma fall guys oyununu hediye olarak göndermeye çalışıyorum ama hata veriyor hatanın resmi aşağıda

Ekli dosyalar

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
1-Ödeme'de çıkan hata ise kartta proplem var muhtemelen ödeme yöntemini kontrol et online ödeme kapalı olabilir veya kartta yeteri ücret var mı kontol et eksik ücret var ise alamazsın.

2-Cüzdanında 2,27 kuruş var oyunu alırsan ücretin bir kısmı cüzdanından kalan kısmı ise ödeme yaptığın seçenekten gidecek.

örnek;
Adsız.jpg

Oyun 44,75 Cüzdan'da 64 kuruş var onu alıyor kalan 44,11 lirayı ise karttan çekiyor.

Ödeme Seçeneklerinde sadece Steam cüzdanım'dan öde demişsin yeni farkettim s17:.cüzdanındaki para oyun için yetersiz o yüzden sana uyarı veriyor ücret yetersiz farklı ödeme yöntemi kullan diyor.

Son düzenleme:

cicileyt21

Torrent-Oyun.com
Farklı ödeme yöntemlerini denedim yine aynı hata sabah ödeme ekranına geldi kart bilgilerini yazdım ödeme sırasında hata oluştu hatası çıktı farklı Steam hesabımda 30 TL var üstünü tamamlayıp yollamak istiyorum

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt