"Steam 2020 Sonbahar İndirimi" Önerileri

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Öncelikle söyleyeyim, bu bir oyun önerisi isteme konusu değil. Sadece, 1 Aralık 2020'ye kadar sürecek Steam indirimlerinde gözünüze çarpan ve BİRÇOK KİŞİNİN BİLMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ oyunları paylaşma konusudur. Konu, sonsuza kadar kalmayacak, sadece bu indirim süresince aktif olmasını istiyorum.

Amacımız, bizim bildiğimiz ama saklı kalmış cevherleri ortaya çıkartmak. AC, Resident Evil, Hades, Inside gibi hepimizin bildiği AAA, indie oyunlardan ziyade, forumdaki birçok insanın bilmediği oyunları paylaşmak. İstediğiniz zaman, istediğiniz kadar yazabilirsiniz. Ben de zaman zaman konuya girip yazmayı planlıyorum. Ek olarak, oyun isminin yanında fiyatını da belirtirseniz iyi olur.

22 Aralıkta da kış indirimi başlıyor. Ona göre paranızın hepsini harcamayın:D

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
22 Aralıkta da kış indirimi başlıyor. Ona göre paranızın hepsini harcamayın:D
Artık yaz, sonbahar, kış farketmiyor. Hepsinde nerdeyse aynı indirimler oluyor. Bu zamana kadar RE2 her indirimde 89 civarı oluyordu, bu sefer 70lere düşmüş. Muhtemelen 1 yıl boyunca her indirimde bu fiyata düşecek.

artık indirimler bile pahalı geliyor. kaç yıl önce çıkan oyunlar 15-20 tl en az. eskiden 7,75- 9 tl falan olurdu. dead space 2 eskiden 7,75 e düşerdi şimdi ea games steam'e geldi diye 30 tl küsür hep. bazı oyunlarda da indirim bile yapılmamış. yani muhtemelen kış indirimlerini bekleyeceğim. gerçi muhtemelen pek bir şey değişmeyecek...

Artık yaz, sonbahar, kış farketmiyor. Hepsinde nerdeyse aynı indirimler oluyor. Bu zamana kadar RE2 her indirimde 89 civarı oluyordu, bu sefer 70lere düşmüş. Muhtemelen 1 yıl boyunca her indirimde bu fiyata düşecek.
Aynen öyle. zaten o indirimleri her hafta belli oyunlara yapıyorlar. Ben 1 senedir sadece 1-2 tane 50-60 tl arası oyun aldım. O da online savaş oyunlarıdır. Zaten iki- üç yıllık bile olsa AAA oyunlarının yanına yaklaşılmıyor. Eskiden bu büyük indirimleri bekler sonra da yotube den hangi oyunlar indirime girdi hangi oyunlar alınmalı öneri videoları izlerdim. Şimdi ise sadece fiyatlara bakıp geçiyorum. hep aynı oyunlar hep aynı saçma indirimler. 2 sene de geçse 3 sene de geçse o indirimler pek inmiyor.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
24.4 TL. Çok fazla içerik var. 5 hikaye var yanlış hatırlamıyorsam ve ilk hikayeyi bitirmem bile 10 saati geçer diye tahmin ediyorum. Multiplayer da cabası. Sadece Yu-Gi-Oh! değil, kart oyunları hayranıysanız bile alın.

https://store.steampowered.com/app/1150640/YuGiOh_Legacy_of_the_Duelist__Link_Evolution/

Gayet iyi. Youngblood'u başında bırakmıştım. Old Blood'ı ise hiç oynamadım. Kalanlar ise gayet ucuz ve iyi seçimler.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Ayıptır söylemesi bugün EA'ya temizinden sövdüm. 2007 yılında çıkmış oyunu 65 TL fiyat etiketiyle Steam'e koymak nedir arkadaş (Mass Effect'den bahsediyorum)? Bu adamların fiyat politikasına hastayım. 2011'de çıkmış BF3 ile 2016'da çıkmış BF1 aynı fiyata satılıyor. 2013 yılında çıkıp aynı yıl Steam'de sunulan Dead Space 3 38 TL, 2007 yılında çıkıp 2020'de Steam'e sunulan Mass Effect 65 TL.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Ayıptır söylemesi bugün EA'ya temizinden sövdüm. 2007 yılında çıkmış oyunu 65 TL fiyat etiketiyle Steam'e koymak nedir arkadaş (Mass Effect'den bahsediyorum)? Bu adamların fiyat politikasına hastayım. 2011'de çıkmış BF3 ile 2016'da çıkmış BF1 aynı fiyata satılıyor. 2013 yılında çıkıp aynı yıl Steam'de sunulan Dead Space 3 38 TL, 2007 yılında çıkıp 2020'de Steam'e sunulan Mass Effect 65 TL.
EA maalesef öyle. Playstation ve Xbox'ta nedense indirimleri çok daha iyi oluyor. Birkaç yıl önce BF1 üst sürüm + Titanfall 2 üst sürümü 23 TL'ye satmışlardı. Son Dragon Age oyununu yine birkaç yıl önce 30-40 TL civarına almıştım. Mass Effect Andromeda 17-18 TL'ye kadar düşmüştü.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt