TO Haber | Steam 2019 Kış İndirimleri Başladı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Steam 2019 Kış İndirimleri Başladı

En popüler oyun platformu olan Steam’in bir indirim dönemi daha geldi çattı. Steam, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Steam Kış İndirimleri’ni duyurdu. İndirimler tam 14 gün boyunca sürecek.

Milyonlarca oyuncunun kullandığı ve içerisinde birçok oyunun yer aldığı platformda kış indirimleri başlıyor ve platform, bu indirimleri resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Steam, kış indirimlerinin başlangıcını yazdığı bir şiir ile takipçilerine duyurdu.

Steam’in kış indirimleri için paylaştığı şiir, 2 bin 900 retweet, 11 bin 400 beğeni aldı. Yapılan paylaşımda indirimlerin 14 gün boyunca süreceği de ifade edildi.

Steam ödülleri kısmından aday oyunlara oy kullanırsanız tam 8 adet koleksiyon kartı kazanabilirsiniz.

1576791289642.png

Ayrıca Keşif Kuyruğu'nuzu keşfederek her gün ücretsiz olarak 3 koleksiyon kartı elde edebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Steam köyü adı altında bir yılbaşı etkinliği de geldi bu etkinlikte görevleri tamamlayarak veya oyun alarak kazandığımız jetonları çeşitli şekilde harcayabiliyoruz.

Sohbet Etiketleri alarak

1576787657869.png

KIŞ Profili alarak

1576787686901.png

Yeni Sohbet Odası Efektleri alarak

1576787798863.png

Profil Arka Planları alarak

1576787865746.png

İfadeler alarak

1576787913482.png

Daha fazla detayı öğrenmek ve cüzdanınızı boşaltmak için Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Konu güncellendi bilmeyen arkadaşlar için koleksiyon kartı almayı da konuya ekledim.

Steam indirimleri artık pek rağbet görmüyor sanırım. Eskiden bir sürü konu açılırdı bununla ilgili. :)

ISKA

Seviye 13
2016'dan sonra Steam indirimleri bitti benim için. Yine bi' göz attım ama hayal kırıklığı.

hayrisinan

Torrent-Oyun.com
Aynen bitti artık. Hep aynı oyunlara aynı indirimler yapılıyor. Her hafta zaten bazı oyunlara aynı oranlarda indirim yapılıyor. Bir de 15 gün önce yapılan indirmlerden hiç bir fark yok yine aynı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt