Star wars jedi fallen order origin sorunu (Çözüldü)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Steam'den EA games üyeliği aldım ve bu oyunu bir de dead space 2 oyununu kurdum. dead space 2 açılıyor ancak bu oyun açılmıyor. origin'e yönlendiriyor hesabıma giriş yapıyorum oyun da görünüyor ama oyuna girmeye çalışınca şöyle bir hata veriyor. Oyunun kurulu olmadığını söylüyor ancak origin'den kurmaya çalıştığımda zaten baştan kurmuyor steam'den açmaya çalışıyor. yeminle bıktım bu kendi sistemlerine yönlendirenlerden. bir türlü çözemedim. silip baştan originden kurmak istemiyorum. oyunu da taşıyamam boş alan yok. çözümü bilen?

Oyunun yüklü olduğu konumda Türkçe karakter içeren harflerin olmaması gerekiyor hocam, benzer sorunu yaşamıştım o şekilde halletmiştim. Diyelimki Steam Sizde C bölümünde kurulu, C:/ Program Dosyaları x86 yazan yerin C:/Program Dosyalari x86 olması gerekiyor, bu şekilde düzenleyip , steamden doğrulama yapın.

Oyunun yüklü olduğu konumda Türkçe karakter içeren harflerin olmaması gerekiyor hocam, benzer sorunu yaşamıştım o şekilde halletmiştim. Diyelimki Steam Sizde C bölümünde kurulu, C:/ Program Dosyaları x86 yazan yerin C:/Program Dosyalari x86 olması gerekiyor, bu şekilde düzenleyip , steamden doğrulama yapın.

daha önce başka bir oyunda işe yaramıştı bu yöntem ama bunda işe yaramadı. bir de klasörün adını değiştirip doğrulama yapınca steam eski klasörün adıyla yeni bir klasör açıp oyunu baştan oraya indiriyor.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Koskoca EA bunu düşünemiyor mu diyeceğim ama muhtemelen online oyunlarda milleti nasıl daha fazla yolarım diye düşündüğünden (özellikle FIFA'da) o tür şeylere fırsat kalmamıştır.

oyunu steam üzerinden steam'in asıl kurulu olduğu C diskine taşıyınca açıldı. önceden D diskinde kuruluydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt