Star Wars : Jedi Fallen Order Kasma Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyunu burdan repack olarak indirdim temiz şekilde kurdum tr yama yaptım sıkıntısız oyuna giriyor ancak özellikle ara sahnelerde çok fps düşüyor ses önden geliyor ancak video nerdeyse 4-5 saniye gerisinde, çözünürlüğü düştüm yine kar etmedi.
1050 ekran kartı
i5 7.nesil işlemci
8 gb ram.
biliyorum çok inanılmaz bir sistemim yok ancak çözünürlüğü bu kadar indirmeme rağmen ara sahnelerin böyle oluşu hoş değil.
Normal oyuunda dövüş esnasında falan sorun yok fps gayet normal.

tommyvereceti

clay_was_here
dostum belki yanılıyorumdur ama repack te sorun var ben normalini indirdim kurdum tr yama yaptım sıkıntı çıkmadı repack bende indirdim kurdum yama yaptım ara sahneler acayip kastı bende belki bendedir sorun ama bende yaşadım aynı sorunu

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Oyunu burdan repack olarak indirdim temiz şekilde kurdum tr yama yaptım sıkıntısız oyuna giriyor ancak özellikle ara sahnelerde çok fps düşüyor ses önden geliyor ancak video nerdeyse 4-5 saniye gerisinde, çözünürlüğü düştüm yine kar etmedi.
1050 ekran kartı
i5 7.nesil işlemci
8 gb ram.
biliyorum çok inanılmaz bir sistemim yok ancak çözünürlüğü bu kadar indirmeme rağmen ara sahnelerin böyle oluşu hoş değil.
Normal oyuunda dövüş esnasında falan sorun yok fps gayet normal.
oyun hdd ye mı yuklu ssd mı bır de oyun sırasında gorev yonetıcısınden kontrol et yuksek oncelik de ise kasma yapabiliyor bazı oyunlarda.

saw33

Torrent-Oyun.com
dostum belki yanılıyorumdur ama repack te sorun var ben normalini indirdim kurdum tr yama yaptım sıkıntı çıkmadı repack bende indirdim kurdum yama yaptım ara sahneler acayip kastı bende belki bendedir sorun ama bende yaşadım aynı sorunu
Dostum konu dışı ama tr yamayı nerden buldun atabilir misin bana da :D

Sadece videolarda sorun var ise ses codeclerinde bir sıkıntı olabilir. K-little mega codec pack i indir bir kur sonrasında bir dene bakalım. Eğer hala varsa sorun, repack versiyonda vardır bir uyuşmazlık. Olmadı full halini çeker birde öyle denersin kardeşim.

Sadece videolarda sorun var ise ses codeclerinde bir sıkıntı olabilir. K-little mega codec pack i indir bir kur sonrasında bir dene bakalım. Eğer hala varsa sorun, repack versiyonda vardır bir uyuşmazlık. Olmadı full halini çeker birde öyle denersin kardeşim.
o programı sadece indirip kuracak mıyım ? başka bir eylem yapmama gerek yok galiba.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt