Star Wars Jedi: Fallen Order - Deluxe Edition [CorePack] [v1.02 + All DLCs - MULTi13] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
İmzamdaki sistemle 1080p çözünürlükte 90 144 arası fps alıyorum. ama bazen drop oluyor. birden 20 30 fps düşüp düzelliyor. sizde nasıl
Birde 18 Kasımdaki güncellemenin olayı nedir.
20'ye kadar oyun HDD'ye kuru ise oluyor, SSD ye kurduysan sorun yaşamazsın benim gibi. 18 kasım olayı ufak sorunları düzelttiği için onu kırma gereği duymamışlar. Sıradaki yama çıkınca update olarak eklenir.

20'ye kadar oyun HDD'ye kuru ise oluyor, SSD ye kurduysan sorun yaşamazsın benim gibi. 18 kasım olayı ufak sorunları düzelttiği için onu kırma gereği duymamışlar. Sıradaki yama çıkınca update olarak eklenir.
20 ye kadar oyun hdd ye kuru ise oluyor u anlamadım
Oyun ssd ye kurulu kurulum normalden uzun surdu

blackrock89

Torrent-Oyun.com
İndiremeyen gmail adresini yollasın bana ortak drive ım var sınırsız oraya attım oyunu. Eklerim sizi indirirsiniz rahat rahat.
Ayrıca oyunu açamayanlar var bende açamıyordum tepki vermiyordu ama görev yöneticisinde görünüyordu onun da çözümünü buldum ve youtube kanalımda paylaştım.

Thrill

PS4 5.05 Exploit
google drive'm 15 gb bunun içine mi indiriyor çünkü 4 dosyayı birden indirmeye çalıştığımda sıkıştırılıyor diyor ve devam etmiyor ayrıca dosyayı kopya oluşturmaya çalıştığımda hata veriyor
Hayır tek tek indireceksin toplu şekilde değil.
Part 1'i drive hesabına ekleyeceksin sağ tıklayıp kopya oluşturduktan sonra kopyayı indireceksin.
Sonra hesabındaki dosyaları sileceksin. (Çöp kutusundan da sileceksin)
Sonra diğer partlara aynı işlemi uygulayacaksın.
{Eş zamanlı indirme yapabilirsin, çöp kutusundan silsen dahi iner.}
[Drive penceresini kapama inerken.]

Gayet basarili bir turkce yama olmus 2 saat oynadim sorunsuz.adminden ricam bi denesin sonra turkce yamayi koysun .herkez faydalansin

WickedBy

Can Sıkıntısı :D
Hayır tek tek indireceksin toplu şekilde değil.
Part 1'i drive hesabına ekleyeceksin sağ tıklayıp kopya oluşturduktan sonra kopyayı indireceksin.
Sonra hesabındaki dosyaları sileceksin. (Çöp kutusundan da sileceksin)
Sonra diğer partlara aynı işlemi uygulayacaksın.
{Eş zamanlı indirme yapabilirsin, çöp kutusundan silsen dahi iner.}
[Drive penceresini kapama inerken.]
Teşekkürler dostum çözdüm olayı yardımın için minnettarım :thumbup::thumbup:

Son düzenleme:

Thrill

PS4 5.05 Exploit

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Bazı yerlerde fps düşüş oluyor da pek sorun etmiyorum yalnız oyun gerçekten efsane olmuş.

1 saat kadar bir oyun deneyimim oldu ve sorunsuz bir şekilde oynadım.Tek sıkıntı oyun gamepadde oynanmıyor.Çözümünü bilen varsa yardımcı olura çok sevinirim.Paylaşım için teşekkürler

blackburn1903

EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞK
oyun yeni mekana girdiğinde olsun ani hareketlerde olsun olsun 2 de bir kasıyo her kastığında textureler bozulup düzelio ve fps hep 28e düşüo. her kastığında dikkat ettim fps o an kaç olursa olsun bi şekilde 28e düşüp hemen 1 saniyede eski değerine dönüo. oyuna patch şart 1080i olan adamın bile sıkıntı yaşadığı yazıo forumlarda.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Yamayı bende deniyorum, oldukça iyi bu kadar kısa sürede. Tavsiye ederim sizlere de. Anlamsız cümleler çok az çıktı karşıma. Birde "Ş", "Ç" gibi karakterler olmadığından bu harflerde farklı simgeler çıkıyor. Ama yine de çok başarılı. Kim yapmışsa eline sağlık.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt