Star Wars Jedi Fallen Order [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

WaGaXiS

Torrent-Oyun.com
Bende de benzer sorun var her sey tamam açılırken EA, Respawn simgesi vs geliyor sonra hareket eden daireler simgeler geliyor bir sure gectikten sonra siyah ekranda öyle kalıyor ve şuan hala bekliyorum öyle. Çözümü bilen var mı?
Senin sorunu görmüştüm. Siyah ekran geldiğinde "Alt+Enter" yap. Pencere modun dayken ayarlardan ekran çözünürlüğünü ayarla düzelecektir.

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
Senin sorunu görmüştüm. Siyah ekran geldiğinde "Alt+Enter" yap. Pencere modun dayken ayarlardan ekran çözünürlüğünü ayarla düzelecektir.
Bana da oldu ilk girişte ama fark ettim ki oyunun simgesine sağ tıklayıp da özelliklerde 'yönetici olarak çalıştır' işaretliydi. Kaldırıp düz çalıştırınca açıldı oyun

WaGaXiS

Torrent-Oyun.com
Bana da oldu ilk girişte ama fark ettim ki oyunun simgesine sağ tıklayıp da özelliklerde 'yönetici olarak çalıştır' işaretliydi. Kaldırıp düz çalıştırınca açıldı oyun
Onu da denedim. Bende siyah ekran geliyor direk logo falan gelmeden ve görev yöneticisinde "Yanıt vermiyor" yazıyor. Ardından kendi kendine kapanıyor. Şuan üçüncü kere kuruyorum. SSD ye kurdum olmadı. HDD ye kurdum olmadı. Sistemimde fena değil ama kimse de yaşanmayan bir sıkıntı yaşıyorum. Anlamadım.
Sistem:
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-5700HQ
Ekran kartı: GeForce GTX 960M
Ram: 16 GB

Sürücülerimin hepsi güncel ancak sorunu bulamadım.

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
Onu da denedim. Bende siyah ekran geliyor direk logo falan gelmeden ve görev yöneticisinde "Yanıt vermiyor" yazıyor. Ardından kendi kendine kapanıyor. Şuan üçüncü kere kuruyorum. SSD ye kurdum olmadı. HDD ye kurdum olmadı. Sistemimde fena değil ama kimse de yaşanmayan bir sıkıntı yaşıyorum. Anlamadım.
Sistem:
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-5700HQ
Ekran kartı: GeForce GTX 960M
Ram: 16 GB

Sürücülerimin hepsi güncel ancak sorunu bulamadım.
Vallahi hiç sorun yok şuanda bende. Bir engel var demek ki açılmıyor, Windows 10'un tüm güvenliği ve kendi anti-virüs yazılımını falan devre dişi bırak.

WaGaXiS

Torrent-Oyun.com
Vallahi hiç sorun yok şuanda bende. Bir engel var demek ki açılmıyor, Windows 10'un tüm güvenliği ve kendi anti-virüs yazılımını falan devre dişi bırak.
"DriverMax" ten "SMBus" sürücüsünü güncelledim. Üçüncü denememde açıldı. Bu yüzden mi düzeldi emin değilim ama.

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
"DriverMax" ten "SMBus" sürücüsünü güncelledim. Üçüncü denememde açıldı. Bu yüzden mi düzeldi emin değilim ama.
Belli olmaz. Çalıştıya keyfine bak. Ben klavye maus'tan sonra gamepad ile denedim konsol keyfini veriyor bu arada, Red Dead Redemption 2 gibi arattırmıyor klavye mausu bu arada, öneririm.

arkadaşlar normal codex sürümünde kayıp ses dosyası olduğu söyleniyor bazı sahnelerde ses gidiyormuş. Bu doğru mu?

TheMentalist

Batman Hastası Bir Oyuncu ...
Hocam sonraki mesajda görselleri de attım yani oyun açılıyor yapımcı ve yayıncı markalar görünüyor ama tam ana büyük yükleme sonrası ekran kararıyor. Öyle kalıyor bir denicem dediğiniz yöntemi yazarım buraya sonra. Teşekkürler tavsiye için.

TheMentalist

Batman Hastası Bir Oyuncu ...
Maalesef hocam bu da çözüm olmadı. Hatta oyunu direkt pencere modunda açtım ancak çember çizen dairelerin bir süre görünüp kaybolmasının ardından gelen siyah ekran maalesef öylece kalıyor. Yalnız şu var bu sefer dikkat ettim oyunu açtığım andan itibaren görev yoneticisinde oyunun işlemi yanıt vermiyor gorunuyor. Başta simgeler tek tek gelirken dahi bu yazıyor görev yoneticisinde?

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
arkadaşlar normal codex sürümünde kayıp ses dosyası olduğu söyleniyor bazı sahnelerde ses gidiyormuş. Bu doğru mu?
İngilizce ses dil dosyasını sadece barındırıyor ve onda da sorun yok. Ben İngilizce ses Rusça alt yazılı oynuyorum ve arkadaşlarımın %85'i bitirdi zaten bu şekilde CODEX sürümünde sorun yaşamadan.

oyunun grafiklerini tam düşürme gibi bir imkanımız yok mu yani ölçeklendirme ayarını falan bulamadım 950m gtx ekran kartı var drop yiyorum çok konu hakkında bilgisi olan var mı

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
oyunun grafiklerini tam düşürme gibi bir imkanımız yok mu yani ölçeklendirme ayarını falan bulamadım 950m gtx ekran kartı var drop yiyorum çok konu hakkında bilgisi olan var mı
Medium'dan aşağısı yok malesef oyunda. SSD'de daha nadir droplıyor ama yine de çoğu haritada bende 59'dan 20 ye kadar düşüyor. Oyun rahatsız biraz bu konuda. Arkadaşta denedim Ryzen 7 3700X te, RTX 2060 ve 16gb DDR4 3200 ram ile durum aynı malesef.

Medium'dan aşağısı yok malesef oyunda. SSD'de daha nadir droplıyor ama yine de çoğu haritada bende 59'dan 20 ye kadar düşüyor. Oyun rahatsız biraz bu konuda. Arkadaşta denedim Ryzen 7 3700X te, RTX 2060 ve 16gb DDR4 3200 ram ile durum aynı malesef.
anladım hocam, peki corepack olduğundan kaynaklanmıyor değil mi bu sorun çünkü gerçekten oynanmıyo ve buna bi çözüm getirilebilir mi acaba?

yakuz

Seviye 1
Arkadaşlar oyuna tıkladığımda hiç bir tepki vermiyor görev yöneticisinden açık görünüyor ama masaüstünde hiç bir etki yok bu sorunu yaşayan varmı?

Arkadaşlar oyuna tıkladığımda hiç bir tepki vermiyor görev yöneticisinden açık görünüyor ama masaüstünde hiç bir etki yok bu sorunu yaşayan varmı?
Oyun sorunsuz açıldı ancak biraz bekliyor açılırken ilk başta . Görev yöneticisinde yanıt vermiyor demiyorsa sisteminize göre biraz daha beklemenizi tavsiye ederim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt