Star Wars Jedi Fallen Order [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Star Wars Jedi Fallen Order[CODEX ]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 54,16 GB

:pccikistarihi: 2019-11-19

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcnot: 18 Kasım'daki güncelleme dahil değildir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Respawn Entertainment'ın yeni 3. şahıs aksiyon-macera oyunu STAR WARS Jedi: Fallen Order'da tüm galaksiyi kapsayan bir macera sizi bekliyor. Hikayeye dayalı tek oyunculu bu oyun sizi 3. Bölüm: Sith'in İntikamı'nda gerçekleşen olayların ardından Emir 66'nın katliamından zorlukla kaçan bir Jedi Padawanı rolüne büründürüyor. Jedi Düzeni'ni yeniden inşa etme görevini üstlenerek, eğitiminizi tamamlamak için paramparça geçmişinizin parçalarınızı bir araya getirmeli, yeni Güç yetenekleri geliştirmeli ve ikonik ışık kılıcını kullanma sanatında ustalaşmalısınız. Üstelik tüm bunlar olurken İmparatorluk'tan ve ölümcül Engizisyoncularından bir adım önde olmalısınız.
Oyuncular, yeteneklerinde ustalaşırken, tıpkı filmlerdeki gibi STAR WARS ışın kılıcı savaşlarının yoğun hissiyatı vermek üzere tasarlanmış, sinematik heyecanı yansıtan ışın kılıçlarını kullanarak Güç savaşına katılacak. Oyuncuların bir yandan rakiplerinin üstesinden gelmek ve yolda karşılarına çıkacak gizemleri çözmek için Jedi eğitimlerini zekice kullanırken, bir yandan da düşmanlarının güçlü ve zayıf yönlerini tartarak stratejik hareket etmeleri gerekecek.
STAR WARS hayranları ikonik konumlar, silahlar, teçhizat ve düşmanları tanımanın ötesinde STAR WARS'ta yeni olan bir dizi yeni karakter, konum, yaratık, droid ve düşmanla karşı karşıya gelecek. Bu özgün STAR WARS hikayesi kapsamında hayranlar, yakın zamanda İmparatorluk tarafından ele geçirilen bir galaksiyi keşfedecek. Kaçağa dönüşen bir Jedi kahramanı olarak oyuncular, İmparatorluk bütün Jedi'ları ortadan kaldırmaya çalışırken Jedi Düzeni'nin kalıntılarını yeniden inşa etmek amacıyla, uzun süre önce yok olmuş bir medeniyetin gizemlerini keşfederken hayatta kalma mücadelesi verecekler.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

● Sinematik, Sürükleyici Bir Savaş – Jedi: Fallen Order, Jedi olma fantezisi deneyimini yenilikçi, çarpıcı, hızlı ve çevik bir ışın kılıcı savaş sistemi ile sunuyor. Bu yolda karşınıza çıkan engellerin üstesinden gelmeniz için sonuna kadar kullanmanız gereken Güç yetenekleri paketi de sunuluyor. Bu dövüş sistemi sezgisel bir şekilde kavranabilir ancak maceranız boyunca yeni güçler ve yetenekler kazandıkça ince ayrıntılarda tamamen ustalaşmak için eğitim ve pratik gereklidir.
● Yeni bir Jedi Hikayesi Başlıyor - İmparatorluk'tan kaçan eski bir Padawan olarak, İmparatorluk Engizisyoncuları Jedi Düzeni'ni hayata döndürme planınızı keşfetmeden önce eğitiminizi tamamlamalısınız. Bu hikaye odaklı macerada eski bir Jedi Şövalyesi, huysuz bir pilot ve korkusuz bir droidin yardımıyla, İmparatorluk'un şeytani hilelerinden kaçmalısınız. Savaş, keşif ve bulmaca çözme odaklı çeşitli zorlukları keşfedin ve bunların üstesinden gelin.
● Galaksi Bekliyor - Eski ormanlar, rüzgarlı sarp kayalıklar ve perili vahşi ormanlar... Hepsi, ne zaman nereye gideceğinize karar verme özgürlüğüne sahip olacağınız Jedi: Fallen Order'da keşfedeceğiniz eşsiz biyomlar. Yeni güçlerin ve yeteneklerin kilidini açtıkça, Güç, keşfetme yönteminizi pekiştirmek için kullanılacak ve haritada yeni yollardan yeniden gezinme fırsatları karşınıza çıkacak. Yine de hızlı hareket edin çünkü İmparatorluk, Jedi Düzeni'nin tüm kalıntılarını yok etmek için her adımınızda sizi takip ediyor olacak.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:64-bit Windows 7/8.1/10
İşlemci: AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: DX 11
Boş Alan: 55 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
İşlemci: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K or Equivalent
Ekran Kartı: AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070/GTX1660Ti or Equivalent
Bellek: 16 GB RAM
DirectX: DX 11
Boş Alan: 55 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

New Project.jpg

[/hr]

TEK PART İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.[/hr]

Ekli dosyalar

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Hikaye modu kaç saat? Ayrıca bu oyunu, daha önce hiçbir oyununu oynamadım, şimdi oynarsam çok şey kaçırmış olur muyum?

Death

Elizabeth Olsen
Hikaye modu kaç saat? Ayrıca bu oyunu, daha önce hiçbir oyununu oynamadım, şimdi oynarsam çok şey kaçırmış olur muyum?
Film ve dizileri izleseydin pek bir şey kaçırmamış olursun bir filmle alakalı bir şeyi anlatıyordu ama tam hatırlamıyorum

yılın sürprizi oldu bu oyun benım için. bu kadar kısa süre içindede kırılmasını beklmiyordum doğrusu

kanfur

Torrent-Oyun.com
Tüh be güncelleme gelmişti. Yükleme sorunu düzelten keşke ondan sonra kırılsaydı

eu61

'TRABZONSPOR'
Star Wars çıkışından 3 gün sonra kırıldı.Ben burdan şu sonucu çıkarıyorum:Codex 3 gün oyunu kırmak için çok çabaladı ve kırdı.Eğer isteseydiler nfs heat fifa 20 gibi oyunları da 3 gün içinde kırabilirlerdi ama kırmak istemediler.

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Güzel oyun. Darısı RD2, AOE2 Definitive ve NFS Heat oyunlarının başına :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt