Torrent-Oyun | STAR WARS Battlefront II - Celebration Edition [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

ismaily

Torrent-Oyun.com
DNS değiştirme belirtilen dosyaları silmeme rağmen oyun yine dondu ve masa üstüne attı. (Bilgisayarı yeniden başlatsam belki olmazdı diyeceğim ama bilemiyorum...) Neyse bende VPN kullandım yani chromda vpn açtım. Sonra tekrar denedim ve biraz oynadım oyundan atmadı...Yalnız oyun çalışır vaziyette iken origin de üst kısımda bir uyarı vardı...

'' The Origin store is currently disabled because it was launched fromanother application. RestartOrigin to acces the store. ''

ismaily

Torrent-Oyun.com
Şu an oyun çalışıyor ve oyundan atma da yok gibi.
Yalnız save lerim gitmiş. Oyunu en son Mayıs ayında oynamıştım ve sonra bugüne kadar oynamamıştım. İşte o mayıs ayındaki save mi getiriyor halbuki çok ilerdeyim. Acaba yukaıda sil denilen dosyaları sildim ondan mı kayboldu saveler?

ismaily

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bu oyunla ilgili bir soru daha sormak istiyorum. Oyunu epic ten indirdim ama bir de Origin denen olay var. Bu ikisi ne oluyor anlamadım...Oyunu hep EpicGames proğramından başlatıyorum. Saveleri sanki Origin saklıyor.
İkinci olarak EpicGames deki kullanıcı adım ile Origindeki kullanıcı adım farklı. Bu sorun olur mu?
Nasıl işliyor bu ikilinin düzeni müsait olan anlatabilirse sevinirim...

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Arkadaşlar bu oyunla ilgili bir soru daha sormak istiyorum. Oyunu epic ten indirdim ama bir de Origin denen olay var. Bu ikisi ne oluyor anlamadım...Oyunu hep EpicGames proğramından başlatıyorum. Saveleri sanki Origin saklıyor.
İkinci olarak EpicGames deki kullanıcı adım ile Origindeki kullanıcı adım farklı. Bu sorun olur mu?
Nasıl işliyor bu ikilinin düzeni müsait olan anlatabilirse sevinirim...
Origin, EA'nın kendi satış mağazası. Epic, Steam vb. platformlardan oyuna sahip olsanız bile Origin kullanmak zorundasınız oyunları oynamak için. Saveler de aynı şekilde Origin Cloud üzerinde saklanır.

Kullanıcı isminizin farklı olması bir sorun teşkil etmez ayrıca.

ismaily

Torrent-Oyun.com
Anladım. Cevap için teşekkürler...

Oyundan atma hala devam ediyor. Originleri silsem ki sildim savem gitti. Neyseki Cloud sayesinde galiba geri geldi. Origin bir süre sonra sanki çevrimdışı oluyor.Ya bağlantı kopuyor yada başka bir şey. Çünkü oyundan attıktan sonra bakıyorum originde aktif değilim. Kullanıcı adı ve şifre isteyen bölüm geliyor...
Bu yüzden oyundan atıyor kanaatindeyim...

Ve dikkat ettim oyuna girdikten sonra fare ile oynamasam hiç atma vs olmuyor oyunda öylece duruyor. Ama ne zamanki fare ile oyunu oynamaya başlıyorum 3-5 sn içinde donuyor ve oyundan atıyor. Garip bie şey...

Son düzenleme:

NBurak

-Just Technology-
Arkadaşlar ben oyunu indirdim kurdum ama kısayola tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor siyah ekran falan bile açılmıyor yönetici olarak çalıştırmayı da denedim ama sonuç aynı. Sebebi ne olabilir bileniniz var mı?

murat1981pls

Torrent-Oyun.com
merhaba bu 4 surumbırbırı ıle aynı mı ne farkları var arkadaslar.hangısı ıle ındırreyım

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
merhaba bu 4 surumbırbırı ıle aynı mı ne farkları var arkadaslar.hangısı ıle ındırreyım
Konuda torrent'lerle ilgili bilgiler mevcut hocam, lütfen okumadan geçmeyiniz, o yazıları boşuna yazmadım.Ayrıca mouse imlecini torrent isimlerinin üstüne getirip tam isimlerine bakarak da aradaki farkı anlayabilirsiniz.İyi oyunlar.

slore

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhaba dün oyunu sıkıntısız oynuyordum bügün açtığımda tıklıyorum ama açılmıyor siyah ekran ortasında mavi imleç dönüp duruyor ne yapmam lazım bilemedim aradım taradım olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt