Torrent-Oyun | STAR WARS Battlefront II - Celebration Edition [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
SW KAPAK 3.png

STAR WARS Battlefront II - Celebration Edition [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Celebration Edition
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 85,9 GB

:pccikistarihi: -16.11.2017

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir!)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1237950/STAR_WARS_Battlefront_II/ [280 TL]
https://www.epicgames.com/store/tr/p/star-wars-battlefront-2 [70 TL]

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

sw3.png

Star Wars™ Battlefront™ II: Celebration Edition ile üst düzey Star Wars™ savaş kurgusunda kahraman olun! Star Wars Battlefront II’yi, lansmandan itibaren oyun içi alışverişle alınabilen tüm özelleştirme içeriklerini ve Star Wars™: THE RISE OF SKYWALKER™*’dan ilham alınan ögeleri elde edin.

Celebration Edition içerikleri:

Temel Oyun — Geçmişteki ve gelecekteki tüm ücretsiz oyun güncellemeleri dahil
25’ten fazla Kahraman Görünüşü — Altı Efsanevi Görünüş ve Star Wars: THE RISE OF SKYWALKER’dan esinlenilen birer Rey, Finn ve Kylo Ren Görünüşü dahil
125’ten fazla Trooper ve Destek Görünüşü
100’den fazla Kahraman ve Trooper İfadesi ile Seslendirmeleri
70’ten fazla Kahraman ve Trooper Zafer Pozu.

*20 Aralık 2019’dan sonra yayınlanacak özelleştirme içerikleri Celebration Edition’a dahil değildir.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_4.png

:oyunfragmani:

Celebration Edition İçeriği

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir,
SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

300.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kitik

Torrent-Oyun.com
Paylaşım için teşekkürler. Eline sağlık.

bende 100mbit hız var ama oyunu indirirken 200 kb - 1 mb arası değişiyor indirme hızı. Yoğunluktan dolayı mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için teşekkürler. Eline sağlık.

bende 100mbit hız var ama oyunu indirirken 200 kb - 1 mb arası değişiyor indirme hızı. Yoğunluktan dolayı mı?
Bende gayet iyi bir hızda indiriyor, sorun torrent programında veya sisteminde olabilir hocam, farklı bir torrent programı dene istersen.

Başlangıç (dalgalı):

1627647868718.png

7 dk. sonra:

1627647765310.png

FouRsQuare

Torrent-Oyun.com
bu oyunun hikayesi son 3leme filmlerinde mi geçiyor? Ayrıca star wars jedi fallen order hangi dönemde geçiyor bilen var mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu oyunun hikayesi son 3leme filmlerinde mi geçiyor? Ayrıca star wars jedi fallen order hangi dönemde geçiyor bilen var mı?
Jedi Fallen Order, Saw Gerera'nın da içinde bulunduğu Rogue One filminin işlendiği dönemde geçiyor diye biliyorum (filmin akıbetini de düşünecek olursak).Çünkü bu karakter oyunda da mevcut.

Her iki EA oyunun da filmlerle karakter haricinde bir bağlantısı yok, bambaşka spin-off hikayeler anlatılıyor.Filmlerden en çok karakter barındıran her ne kadar Battlefront olsa da kısa hikayesiyle, Jedi Fallen Order kadar tat vermiyor maalesef.İntense yapılabilirmiş gibi bir havası da var oyunun.

Star Wars Battlefront 2'nin hangi dönemde geçtiğini bilmiyorum ama Prenses Leia'nın görece genç olduğu ve pelerinli karakter Lando'nun olduğu bir dönemde geçiyor (Dart Vader'ın, Dart Vader olduğu zamanlar).Rolü kısa olsa da Han Solo da var oyunda.

Verdiğim bilgiler biraz yüzeysel oldu ama daha bilgili arkadaşlar varsa onlardan da yorum bekleyebilirsin.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Önce ki oyundan ne farkı var ilk kırılan halinden farklı olarak yani?.
Bu Celebration Edition, öncekinin sürümü daha düşüktü.Bunda internetsiz oynanabilen birkaç mod daha varmış.Yanlış hatırlamıyorsam bağışı yapan arkadaş çölün ortasındaki bir ülkede internet sıkıntısı çektiği için bu oyuna bağış yapmış (çevrimdışı modları oynamak için yani).500$'ı da prim mi ne almış, Empress'e bağış atmak istiyormuş falan filan.

Konuda daha detaylı bilgiler var hocam.Örneğin ''Oyun Hakkında'' kısmında Celebraition'daki içeriklerin ne olduğu yazıyor.Konuya eklediğim oynanış videosu da aslında oynanış videosu değil, Celebration Edition'ın içeriklerini anlatan bir video.Bu iki yere de bakmanı tavsiye ederim hocam, iyi akşamlar.

Bu Celebration Edition, öncekinin sürümü daha düşüktü.Bunda internetsiz oynanabilen birkaç mod daha varmış.Yanlış hatırlamıyorsam bağışı yapan arkadaş çölün ortasındaki bir ülkede internet sıkıntısı çektiği için bu oyuna bağış yapmış (çevrimdışı modları oynamak için yani).500$'ı da prim mi ne almış, Empress'e bağış atmak istiyormuş falan filan.

Konuda daha detaylı bilgiler var hocam.Örneğin ''Oyun Hakkında'' kısmında Celebraition'daki içeriklerin ne olduğu yazıyor.Konuya eklediğim oynanış videosu da aslında oynanış videosu değil, Celebration Edition'ın içeriklerini anlatan bir video.Bu iki yere de bakmanı tavsiye ederim hocam, iyi akşamlar.
ilk başta listeye baktım neler var diye video da izledim ama sanırım senaryo olarak degısım yok çok çok botlara karşı oynama açık diye umuyorum offline olarak oynayan da yok forumda sanırım :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ilk başta listeye baktım neler var diye video da izledim ama sanırım senaryo olarak degısım yok çok çok botlara karşı oynama açık diye umuyorum offline olarak oynayan da yok forumda sanırım :D
Aynen, hikaye moduna yönelik bir geliştirme olsaydı benim de dikkatimi çekerdi.Çok incelemedim ama anladığım kadarıyla çevrimdışı da oynanabilen online'a yönelik mod'lar ve skin'ler falan eklenmiş.

ismaily

Torrent-Oyun.com
Oyunu Epic Games den indirdim.
(Ücretsiz verildiği dönem) İndirdiğim zaman ki yaklaşık 6-7 ay önce sorunsuz oynadım.
Şu günlerde tekrar indirdim kurdum ama bir süre sonra 3-5 sn donuyor sonra masa üstüne atıyor. Oyunu kaldırdım tekrar indirdim kurdum ama yine aynı...Neden olabilir?

Oyundan attıktan sonra Origin sayfasında yazan şu şekilde...

'' Well, that didn't go as planned.
Origin encountered an issue loading this page. Please try reloading it - if that doesn't work, restart the client or try again. ''

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
(Ücretsiz verildiği dönem) İndirdiğim zaman ki yaklaşık 6-7 ay önce sorunsuz oynadım.
Şu günlerde tekrar indirdim kurdum ama bir süre sonra 3-5 sn donuyor sonra masa üstüne atıyor. Oyunu kaldırdım tekrar indirdim kurdum ama yine aynı...Neden olabilir?

Origin encountered an issue loading this page. Please try reloading it - if that doesn't work, restart the client or try again. ''
Sorunla ilgili bir bilgim yok ama istersen Epic ve Origin'i kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsin hocam.Tabi bundan önce oyunun dosyalarını kontrol ettirmeni tavsiye ederim.Epic'ten baktım da Epic'te bu seçenek yok galiba, Origin'de oyunun simgesine sağ tıklayıp 'Repair' diyerek oyunun dosyalarını kontrol ettirebilirsin.Hatta üstündeki seçenekle de güncellemesini de kontrol ettirebilirsin hocam.

1629382097501.png

Bunların haricinde sistemini de ekran kartı ve Windows olarak güncellemeni tavsiye ederim, belki eksik gedik vardır.

RUBENム

war. war never changes.

DNS değiştir. Ayrıca şu konumdaki dosyaları da sil.
Kod:
C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services
C:\Users\x\AppData\Local\Origin
C:\Users\x\AppData\Roaming\Origin

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt