SSD ile Bilgisayarım Uyumlumu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

hasankrkt

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar 2014'lü yıllarda topladığım pc ile bugün itibari ile win10'a geçiş yapmış bulunmaktayım zaten sistemin eskimesi ve oyunların ağırlaşmasıyla ssd ihtiyacım dahada arttı, aslında şu günlere kadar çok bir gereksinim duymadım zaten pc eskidi diye ama bannerlord ile beraber bir kendine gel dedim :)
1-Şimdi sizlere ilk sorum SSD oyun içinde ara sahnelerde yükleme ekranlarında beni hızlandırırmı ben hızlandırır diye okudum araştırdım sizler ne dersiniz ?
2- asus m5a97 r2.0 o zamanlarda almış olduğum anakart budur ve şu günlerde indirimde olan https://www.trendyol.com/sandisk/ss...p-2516238?boutiqueId=411304&merchantId=104683 bu SSD yi almak istiyorum sizce bir sorun çıkarmı. Sata kablosu içinde yok falan diyorlar ama hali hazırda 2 HDD kullanıyorum zaten eskisini çıkarıp bunu takacağım bir sorun olmaz diye düşünüyorum sadece kabloları değiştiricem nede olsa.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
SSD ile HDD arasındaki fark gerçekten devasa, Windows'u kurunca fark çok net anlaşılıyor. 10-15 saniyede açılıyor bilgisayar. SATA girişi olan herhangi bir anakarta takabilirsiniz SSD, sorun olmaz yani. Kablo konusunda ise normal bir SATA kablosu iş görür, normalde anakartla gelir zaten.

dante1086

Torrent-Oyun.com
sendeki hddnin elktrik ve anakart kablosu ssd için yeterli olur. ssd yi vida ile yerine sabitleyip kabloları ssdnin arkasındaki yuvasına bağlayacaksın.

hasankrkt

Torrent-Oyun.com
teşekkürler arkadaşlar aynı kablo iş görüyorsa sıkıntı yok iyi akşamlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt