Spora başlıycam ama salona gitmem şart mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Claynt

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar evim de toplamda 75 kg lık halter ve dambıl seti var, akşamları da koşuya çıksam inceden hafif fit bi vücuda sahip olabilir miyim? boyum 1.81 kilo 86 yağlıyım biraz, bel çevresin de falan yağ var gööbek var.

aeygames

Kıdemli Yetkili
Arkadaşlar evim de toplamda 75 kg lık halter ve dambıl seti var, akşamları da koşuya çıksam inceden hafif fit bi vücuda sahip olabilir miyim? boyum 1.81 kilo 86 yağlıyım biraz, bel çevresin de falan yağ var gööbek var.
Düzenli bir şekilde çalışırsan neden olmasın.

Genetiklede alakası var bu durumun ama önceliğin sporun yanında beslenme düzenin olsun hamur şeker i hayatından çıkar değişimi göreceksin.

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
kilo vereceksen diyetisyenle görüşüp diyet yapman lazım. yürüyüş ve koşu gibi sporlar yeter
kas yapıcaksan spor salonuna gitmeni öneririm. ama evde de olur mu olur. daha zor olur

Claynt

Torrent-Oyun.com
Diyetisyene gidicem de bana 300 gr tavuk göğsü bilmem ne der diye gitmiyorum, ben bunları neyle ölçüp yicem ki. Neyse yine de bi devlet hastanesinde ki diyetisyene gideyim, teşekkürler arkadaşlar bana biraz moral oldunuz.

Diyetisyene gidicem de bana 300 gr tavuk göğsü bilmem ne der diye gitmiyorum, ben bunları neyle ölçüp yicem ki. Neyse yine de bi devlet hastanesinde ki diyetisyene gideyim, teşekkürler arkadaşlar bana biraz moral oldunuz.
Devlet hastanesinde randevuları 3 ay sonraya veriyorlarmış arkadaşım öyle dedi özel şart gibi duruyor :(

Killerbean

All day Every day!!!
spor her yerde yapılabilir.Önemli olan beslenmeyi ve sporu ,irade ve kararlılıkla bunu sürdürebilmen.

Mert Özer

Hepsi Manyak!
Spora gitmen şart değil tabi. Bir çok hareketi youtube'dan izleyerek yapabilirsin.
Koşu yapman gerektiğini ve beslenme programı yapman gerektiğini düşünüyorum.

Megalomaniac

Tengri biz menen
Gerek yok play store gir orada egzersiz antremanları var ama aksatmaman lazım. Düzenli olarak antreman programa uyarsan amacına ulaşırsın. Ama tabi 2-3 haftada hemen gözle görülür birşey bekleme yavaş yavaş yani.

Youtube'da ağır sağlam diye bir kanal var videolarına ve formuna bir göz at zaten neler yapman gerektiğini anlayacaksın ama evde kendi yaptığın çalışma ile GYM deki çalışmalar hiç bir zaman aynı olmaz diye düşünüyorum ben.

excalumune

Torrent-Oyun.com
Genetiklede alakası var bu durumun ama önceliğin sporun yanında beslenme düzenin olsun hamur şeker i hayatından çıkar değişimi göreceksin.
bu ve diğer yorumların hiçbirini takma evde yada salonda amaç ağırlık kaldırmak sonuçta Belli bir yere kadar bu ağırlıklar sana yeter. Ondan sonra ağırlık alırsın. Program için özelden yazarsan yardımcı olurum. Koşu vs yaparak kalori açığı oluşturursun kas yaparken yağ yakarsın mis gibi şekeri unu çıkarma sen yarışmaya hazırlanmıyosun sonuçta abartma ve kalorilerine dikkat ederek ye yeter.

Eğer sadece kilo vermeyi amacliyorsan düzenli koşsan bile kafi kilo verirsin eğer bunun dışında kas yapmak istiyorsan evde mümkün değil kas salondaysa yapılmaz ayrıca kas mutfakta yapılır düzenli beslenme düzenli uyku hayatından çıkarman gereken bir sürü yiyecek hiç kolay değil ancak elde ettiğinde hepsine değiyor

bu ve diğer yorumların hiçbirini takma evde yada salonda amaç ağırlık kaldırmak sonuçta Belli bir yere kadar bu ağırlıklar sana yeter. Ondan sonra ağırlık alırsın. Program için özelden yazarsan yardımcı olurum. Koşu vs yaparak kalori açığı oluşturursun kas yaparken yağ yakarsın mis gibi şekeri unu çıkarma sen yarışmaya hazırlanmıyosun sonuçta abartma ve kalorilerine dikkat ederek ye yeter.
Yorumundan bu konuda bilgin olmadığı gayet açık kas yaparken yağ yakmazsın kası yıpratırsın kas iyileşme sürecinde protein gereklidir un şeker değil kas ve yağ birbirinden farklıdır. Yanlış bilgi vermeyin . Bilmiyorsanız yorum yazmak zorunda değilsiniz.

Arkadaşım sende googlede küçük bir araştırma yaparsan neyin ne olduğunu öğrenirsin zaten.

Son düzenleme:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt