Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][07.03.2015]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

burakyilmaz

Torrent-Oyun.com

Space Engineers [V01.022.013][BETA] FULL | Torrent indir | HIZLI indir

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: Setup
:pcplatform: PC
:pcsurum: [V01.072.008][BETA]
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 492 MB
:pcnot: Oyunun güncellemeleri çıktıkça konu torrenti güncellenecektir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Space Engineers, radarıma sandbox oyunları gözden geçirdiğim zamanlarda takıldı. İyiydi, hoştu ama kenarda tutuyordum. Hem çoklu oyuncu desteği yoktu, hem de sadece inşa kısmı vardı. Artık işler değişti ve ben de “Tamam” dedim, “bu zamanlarda neyle eğlenceğimi biliyorum.”

Uzayda Aşağısı Yoktur

Önce oyunun yapısına bakalım. Space Engineers, temelde küp blokları kullanarak uzayda bir şeyler inşa ettiğiniz bir oyun. Boşluktasınız, havasız yani sürtünmesiz ortamda üretim yapıyorsunuz. Son ürün haline geldiğinde gemi savaşları, farklı uygarlıklar, dolu dolu şeyler var. Şimdilik ister tanrı modu gibi sınırsız inşa imkânı olan hâli, isterseniz enerji ve sağlığın etkilendiği, üretimin zaman ve materyal istediği “survival” kısmını oynayabilirsiniz.

İç içe gemileri dizip, hangarın görsel keyfini çıkarmak gibisi yok.

Peki ne yapabiliyoruz oyunda? Üç üretim seçeneğimiz var. Küçük gemi, büyük gemi ve istasyon. İlk ikisi boyutlarda değişiklik sağlıyorlar ve itici takarak hareket ettirilebiliyorlar. Üçüncü ise uzayda sabit bir noktada duruyor.

Oyunun başarısıysa her bir kavramın fiziksel değerlere göre karşılığı olmasında saklı. Kütle, güç kullanma miktarı gibi farklı farklı değerleri var. Hepsini size detaylı olarak gösteriyor oyun. Gemi büyüdükçe kütlesi artıyor, o kütleyi itmek için itici gerekiyor, iticilere jeneratör (ya da yeni eklenen güneş panellerinden) lazım. Bu böyle gidiyor. Üstelik, iticileri her yöne bakar şekilde takmalısınız. Çünkü gemi yavaşlarken aslında ön iticileri çalıştırıyor. Star Citizen’ın övündüğü sistem Space Engineers’da şu anda var yani.

Oyunun yapım kısmında sırtınızı dayayacağınız ilk alan burası işte.

Oyunda Steam Workshop desteği de var. Bu şekilde başkalarının yaptıklarına göz atabilir, onlardan ders çıkarabilirsiniz. Kimileri çeşitli eserlerden gemileri bu dünyaya taşıyor, kimileri kendi yaratıcılıklarını konuşturuyor. Üstelik oyunun görselliği tatmin edici olduğundan, bloklara çok takılmazsanız güzel çalışmalara rastlıyorsunuz bol bol.

Altı Elle Daha Hızlı Üretim

Ama oyun, kafa dengi bir insanla üretim işine giriştiğinizde tepe noktasına ulaşıyor. Sunucularda trol çok fazla. Sırf diğer oyuncuların çalışmalarını baltalamak için oyuna girmiş insandan geçilmiyor ortalık. Ama güvenli bir sunucu açıp arkadaş ortamı kurarsanız, bir kişi büyük gemi üstünde çalışırken diğerleri başka çalışmalar yapabiliyor. Elinizde ortak plan varsa gemiyi birlikte geliştirebiliyorsunuz. Ya da biriniz hareketli araçlarla, diğeriniz bir kısmını elindeki aletlerle biraz şekillendirdiği asteroidin içine gömerek istasyon inşa edebiliyor. Birbirinizden delicesine uzakta da olabilirsiniz, dip dibe de. Tam etkileşim olması biraz riskli olsa da, burada güven faktörü giriyor işin içine.

Space Engineers hem inşa moduyla, hem de hayatta kalma kısmıyla Erken Erişim haliyle bile dolu dolu bir oyun. Ekip güncellemelere dikkat ediyor, oyunu boşlamıyor. PvP ya da PvE konusunda bir seçenek sunmuyor ama şimdilik yaratıcılık için geniş bir alan veriyor. İşte bu alan, hele bir de arkadaşlarla girdiyseniz, çok zevkli.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimi

İşlemci: Intel Core2 Duo 2.0 GHz

RAM: 2 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4000

Hard Disk: 2 GB

Ses Kartı: DirectX uyumlu Ses Kartı

Direct X: 9.0c

:pcoyunfragmani:

Nasıl Multiplayer Oynanır ?

1-) Öncelikle linkte verdiğimiz oyunu indirin .
2-) Oyunu rardan çıkarıp içinde bulunan Steamworks adlı rar dosyasını da oyunun dizinine atıp içinde ki dosyalar ile değiştirin .

3-) Steamsız oyuna giremezsiniz . Steam'ı çalıştırıp hesabınızı açın .
4-) Oyuna giriş yaptıktan sonra yeni dünya deyip , özel dünyayı seçin . Daha sonra çevrim içi modunu herkese açık yapıp diğer ayarları yaptıktan sonra tamama tıklayıp oyunu oluşturun .

5-) Diğer arkadaşınız ise dünyaya katıl deyip çıkan menüden açtığınız oyunu seçip bağlanabilir . Bu bölümde diğer oyuncuların kurduğu dünyaları da görüntüleyebilirsiniz . Yukarıda ki 3 sekmeden birinde arkadaşınızın kurduğu dünya çıkacaktır .

DİKKAT !

Sürümler aynı olmadığı zaman bağlantı kuramazsınız . Uyumlu versiyonlar seçeneği aktif olmadığı takdirde diğer sürümlerde ki dünyalarda çıkar . Ancak bağlantı kuramazsınız .

Sürüm yenilendikçe eklenecektir . Multiplayer anlatım dosyanın içinde de mevcuttur .

BERKANY

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.
Kıdemli Yetkili
Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][04.01.2015]

Teşekkürler Güzel oyuna benziyor yarıyılda anlatırsan beraber oynayalım xmas:.

burakyilmaz

Torrent-Oyun.com
Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][04.01.2015]

BERKANY' Alıntı:
Teşekkürler Güzel oyuna benziyor yarıyılda anlatırsan beraber oynayalım xmas:.
Oynarız Berkan . Oyunun Sandbox özelliği gün geçtikçe geliştiriliyor . Bu sürümde programlanabilir bloklar eklendi . C# ile kodlayabiliyorsun ;)

memoweb

Torrent-Oyun.com

oynamaya değer bence ..

burakyilmaz

Torrent-Oyun.com
Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][08.01.2015]

V01.063.008 sürümü ile güncellenmiştir . Yeni sürümü indirebilirsiniz :)

Soner Berat

Torrent-Oyun.com
Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][08.01.2015]

Beraber oynayacak var mı ona göre indireceğim ? :)

burakyilmaz

Torrent-Oyun.com
Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][24.01.2015]

V1.065.013 sürümü ile güncellenmiştir . Yeni sürümünü indirebilirsiniz :)

Phobos ム

ƑЄƝЄƦƁƛӇÇЄ 1907
Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][24.01.2015]

emon98

Torrent-Oyun.com

BurakYılmaz' Alıntı:

Space Engineers [V01.022.013][BETA] FULL | Torrent indir | HIZLI indir

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: Setup
:pcplatform: PC
:pcsurum: [V1.065.013][BETA]
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 492 MB
:pcnot: Oyunun güncellemeleri çıktıkça konu torrenti güncellenecektir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Space Engineers, radarıma sandbox oyunları gözden geçirdiğim zamanlarda takıldı. İyiydi, hoştu ama kenarda tutuyordum. Hem çoklu oyuncu desteği yoktu, hem de sadece inşa kısmı vardı. Artık işler değişti ve ben de “Tamam” dedim, “bu zamanlarda neyle eğlenceğimi biliyorum.”

Uzayda Aşağısı Yoktur

Önce oyunun yapısına bakalım. Space Engineers, temelde küp blokları kullanarak uzayda bir şeyler inşa ettiğiniz bir oyun. Boşluktasınız, havasız yani sürtünmesiz ortamda üretim yapıyorsunuz. Son ürün haline geldiğinde gemi savaşları, farklı uygarlıklar, dolu dolu şeyler var. Şimdilik ister tanrı modu gibi sınırsız inşa imkânı olan hâli, isterseniz enerji ve sağlığın etkilendiği, üretimin zaman ve materyal istediği “survival” kısmını oynayabilirsiniz.

İç içe gemileri dizip, hangarın görsel keyfini çıkarmak gibisi yok.

Peki ne yapabiliyoruz oyunda? Üç üretim seçeneğimiz var. Küçük gemi, büyük gemi ve istasyon. İlk ikisi boyutlarda değişiklik sağlıyorlar ve itici takarak hareket ettirilebiliyorlar. Üçüncü ise uzayda sabit bir noktada duruyor.

Oyunun başarısıysa her bir kavramın fiziksel değerlere göre karşılığı olmasında saklı. Kütle, güç kullanma miktarı gibi farklı farklı değerleri var. Hepsini size detaylı olarak gösteriyor oyun. Gemi büyüdükçe kütlesi artıyor, o kütleyi itmek için itici gerekiyor, iticilere jeneratör (ya da yeni eklenen güneş panellerinden) lazım. Bu böyle gidiyor. Üstelik, iticileri her yöne bakar şekilde takmalısınız. Çünkü gemi yavaşlarken aslında ön iticileri çalıştırıyor. Star Citizen’ın övündüğü sistem Space Engineers’da şu anda var yani.

Oyunun yapım kısmında sırtınızı dayayacağınız ilk alan burası işte.

Oyunda Steam Workshop desteği de var. Bu şekilde başkalarının yaptıklarına göz atabilir, onlardan ders çıkarabilirsiniz. Kimileri çeşitli eserlerden gemileri bu dünyaya taşıyor, kimileri kendi yaratıcılıklarını konuşturuyor. Üstelik oyunun görselliği tatmin edici olduğundan, bloklara çok takılmazsanız güzel çalışmalara rastlıyorsunuz bol bol.

Altı Elle Daha Hızlı Üretim

Ama oyun, kafa dengi bir insanla üretim işine giriştiğinizde tepe noktasına ulaşıyor. Sunucularda trol çok fazla. Sırf diğer oyuncuların çalışmalarını baltalamak için oyuna girmiş insandan geçilmiyor ortalık. Ama güvenli bir sunucu açıp arkadaş ortamı kurarsanız, bir kişi büyük gemi üstünde çalışırken diğerleri başka çalışmalar yapabiliyor. Elinizde ortak plan varsa gemiyi birlikte geliştirebiliyorsunuz. Ya da biriniz hareketli araçlarla, diğeriniz bir kısmını elindeki aletlerle biraz şekillendirdiği asteroidin içine gömerek istasyon inşa edebiliyor. Birbirinizden delicesine uzakta da olabilirsiniz, dip dibe de. Tam etkileşim olması biraz riskli olsa da, burada güven faktörü giriyor işin içine.

Space Engineers hem inşa moduyla, hem de hayatta kalma kısmıyla Erken Erişim haliyle bile dolu dolu bir oyun. Ekip güncellemelere dikkat ediyor, oyunu boşlamıyor. PvP ya da PvE konusunda bir seçenek sunmuyor ama şimdilik yaratıcılık için geniş bir alan veriyor. İşte bu alan, hele bir de arkadaşlarla girdiyseniz, çok zevkli.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimi

İşlemci: Intel Core2 Duo 2.0 GHz

RAM: 2 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4000

Hard Disk: 2 GB

Ses Kartı: DirectX uyumlu Ses Kartı

Direct X: 9.0c

:pcoyunfragmani:

Nasıl Multiplayer Oynanır ?

1-) Öncelikle linkte verdiğimiz oyunu indirin .
2-) Oyunu rardan çıkarıp içinde bulunan Steamworks adlı rar dosyasını da oyunun dizinine atıp içinde ki dosyalar ile değiştirin .

3-) Steamsız oyuna giremezsiniz . Steam'ı çalıştırıp hesabınızı açın .
4-) Oyuna giriş yaptıktan sonra yeni dünya deyip , özel dünyayı seçin . Daha sonra çevrim içi modunu herkese açık yapıp diğer ayarları yaptıktan sonra tamama tıklayıp oyunu oluşturun .

5-) Diğer arkadaşınız ise dünyaya katıl deyip çıkan menüden açtığınız oyunu seçip bağlanabilir . Bu bölümde diğer oyuncuların kurduğu dünyaları da görüntüleyebilirsiniz . Yukarıda ki 3 sekmeden birinde arkadaşınızın kurduğu dünya çıkacaktır .

DİKKAT !

Sürümler aynı olmadığı zaman bağlantı kuramazsınız . Uyumlu versiyonlar seçeneği aktif olmadığı takdirde diğer sürümlerde ki dünyalarda çıkar . Ancak bağlantı kuramazsınız .

Sürüm yenilendikçe eklenecektir . Multiplayer anlatım dosyanın içinde de mevcuttur .

Link Kırık Yenilermisin Dostum

onurhan.ak

Torrent-Oyun.com

bu sadece mp mi yoksa oyunda varmı ?

hakanx6

Torrent-Oyun.com

Eğer isterseniz elimde Space Engineers yeni güncellemesi var.
SpaceEngineers_v01.065.015_to_v01.071.008
Başka yabancı bir siteden buldum.
Üstene buradaki mp oynamayı atınca mp oluyo ... ama aynı sürüm olması lazım. :D
İsteyen mesaj atabilir ...
Virüs Total = https://www.virustotal.com/tr/file/65f50cb3ca35f32c3b3de93b7d3f8f079f6019c0e3cd651d4b3ef98017345d48/analysis/1425656808/

burakyilmaz

Torrent-Oyun.com

onurhan.ak' Alıntı:
bu sadece mp mi yoksa oyunda varmı ?
Hayır . Tek oyuncu seçeneği de mevcut .

V01.072.008 ile güncellenmiştir . Linkler tazelendi :)

tanol

Torrent-Oyun.com
Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][07.03.2015]

arkadas iyigüzel torrent ama eşlerde kimse bırakmamış bu ne rezillik bari torrentsiz linkte koyun

Ynt: Space Engineers-Güncel Sürüm - Nasıl Multiplayer Oynanır ? [RESİMLİ][07.03.2015]

Hala linkler ve oyun versiyonu güncel mi?

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.