TO Haber | Sony'nin State of Play Etkinliğindeki Tüm Trailer'ları (Anketli)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Bu Etkinlikte beğendikleriniz?

• Braid Anniversary Edition

Kullanılan: 0 0.0%
  • Spelunky 2

• Genshin Impact

• Aeon Must Die

• ANNO: Mutationem

• Bugsnax

• Star Wars Vader Immortal VR

• Auto Chess

• Temtem

• Kullanılan toplam oy
    12

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Sony'nin State of Play Etkinliğindeki Tüm Trailer'ları

45 Dakikalık bu sunumda toplam 16 oyun gösterildi.Sunumda daha önce pc'ye çıkmış bazı oyunların Playstation 4 ve 5'e geleceğinin duyurulması haricinde Ps5 ve VR odaklı bazı oyunlardan da sunumlar yapıldı.

Beğendiğiniz veya dikkatinizi çeken oyunlar hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazarsanız sevinrim.İyi forumlar herkese.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Hitman III VR

Braid Anniversary Edition

The Pathless

Spelunky 2

Genshin Impact

Aeon Must Die

ANNO: Mutationem

Bugsnax

Star Wars Vader Immortal VR

Control Expansion 2 AWE

Auto Chess

The Pedestrian

Hood: Outlaws & Legends

Temtem

Godfall

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dikkatimi çeken 1-2 oyundan hariç pek çeken oyun olmadı maalesef.Onlar da zaten indie, bulmaca tarzı oyunlardı.Büyük diyebileceğimiz bir yapım gibi görünen Hood: Outlaws & Legends'ı trailer olarak beğendim ama maalesef Steam sayfasına bakıp online odaklı olduğunu görünce (tekli yazmıyor etiketlerinde) oyun karşı tüm umudumu yitirdim.Muhtemelen batlle royale tarzı bir oyun olacak.Bakış açısı da orda yazana göre FPS olacakmış.

Ek olarak tüm platformlara 27 Ağustos'ta çıkacak olan Control'ün yeni ek paketi AWE, söylenene göre Alan Wake'e bolca gönderme içeriyormuş ve evrenlerin bağlantılı olabileceği söyleniyor.Zaten ek paketin ismi ve sondaki karede Alan Wake'i göstermeleri yeterince açıklayıcı.İlerde bununla ilgili bir bilgi verebilirler.Yeni bir Alan Wake oyunu duyurulursa hiç şaşırmayın derim.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Dikkatimi çeken 1-2 oyundan hariç pek çeken oyun olmadı maalesef.Onlar da zaten indie, bulmaca tarzı oyunlardı.Büyük diyebileceğimiz bir yapım gibi görünen Hood: Outlaws & Legends'ı trailer olarak beğendim ama maalesef Steam sayfasına bakıp online odaklı olduğunu görünce (tekli yazmıyor etiketlerinde) oyun karşı tüm umudumu yitirdim.Muhtemelen batlle royale tarzı bir oyun olacak.Bakış açısı da orda yazana göre FPS olacakmış.

Ek olarak tüm platformlara 27 Ağustos'ta çıkacak olan Control'ün yeni ek paketi AWE, söylenene göre Alan Wake'e bolca gönderme içeriyormuş ve evrenlerin bağlantılı olabileceği söyleniyor.Zaten ek paketin ismi ve sondaki karede Alan Wake'i göstermeleri yeterince açıklayıcı.İlerde bununla ilgili bir bilgi verebilirler.Yeni bir Alan Wake oyunu duyurulursa hiç şaşırmayın derim.
Ben de hiçbirini beğenmedim :D

tekken8

Torrent-Oyun.com
kayda değer bir oyun yokmuş bana tavsiye edebileceğiniz bir oyun varmı son zamanlarda şöle kaliteli bir oyun oynamak istiyorum ama bulamadım

Transient Ghost

Ekip Lideri

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt