Soldiers of the Universe [RELOADED] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Soldiers of the Universe [RELOADED]
⠀⠀FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: RELOADED

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 8.54 GB

:pccikistarihi: 05.12.2017

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Soldiers of the Universe, hikaye odaklı bir FPS oyunudur. Bir grup Türk Askerinin Orta Doğu'daki terörist organizasyonlara karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatmaktadır.

Hikaye
Türkiye Cumhuriyeti’nin özellikle gizli askeri konularda görev yapan Akıncı Beyleri bulunmaktadır. Kahramanımız Hakan, Akıncı Beyleri’nden biri olan babası Selim Kahraman’ın yerine "Toyga"lık görevini temsilen Beyler’e katılır. Babasının intikamını almak ve devletinin düşmanlarına karşı savaşmak üzere askeri operasyonları yönetecektir. Yıllarca askeri ve çeşitli bilim dallarında eğitim alan Hakan, babasının şehit edilmesi ile yanındaki üç kahramanla birlikte teröristlere karşı amansız bir mücadeleye girecektir. Barbaros ve diğer Akıncı Beyleri ile tanışmasının ardından hayatı oldukça değişecek olan Hakan, gerçek vatanseverliğin ne demek olduğuna ve devletin istikbali için mücadele etmenin anlamına şahit olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Askeriyesi ve Akıncı Beyleri tarafından gelen istihbaratlar ile kahramanlarımız Güneydoğu Anadolu, Kuzey Suriye ve İstanbul’da çeşitli terör örgütlerine karşı operasyonlar yapacaktır.

Operasyon Bölgeleri
• Cizre / Şırnak / Türkiye
• Nusaybin / Mardin / Türkiye
• Cerablus / Halep / Suriye
• El-bab / Halep / Suriye
• Sultanahmet / İstanbul / Türkiye

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 500 Series 1GB / AMD Radeon HD 6000 Series 1GB

DirectX: Version 11

Boş Alan: 15 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=UlpJ4efSgf0​

Ekli dosyalar

CrowMaster

CrowMaster/Irish
Ynt: Soldiers of the Universe [RELOADED] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

Oynanabilir bir oyuna benziyor,eline sağlık dostum :thumbup:

llMalHeroll

Çekerim Adaleti Severim Emaneti...

Ulan bunuda mı kırdılar , Denuvo Menuvo bisiler yokmuydu :-\

Mecy

Do you kill on God's command?

oynanış hoşuma gitti + türkçe oluşu beklentim 3/10 gibi ama genede indirip denicem şimdi teşekkürler.

Irish' Alıntı:
Oynanabilir bir oyuna benziyor,eline sağlık dostum :thumbup:
Konuyu hazırlarken baya bir ilgimi çekti. Ben de en kısa sürede oynamayı düşünüyorum.

BedirhanReyiz

Oyun Güzel Gibi duruyor indiriyorum.Ellerinize sağlık :)

Web sitesi
www.facebook.com

Türk oyun piyasası adına çok önemli bir oyun, büyük bir adım, ama oyun mekanikleri pek sağlam değil, ses efektleri güzel genel olarak ortlamanın üstünde bir TÜRK yapımı, böyle oyunlara destek vere vere daha iyi oyunların ortaya çıkmasına zemin hazırlarız. Esen olsun.

SlyhunteR

Torrent-Oyun.com

Alıp destek olmak lagzim 30 TL fiyatı var Steam de

HakanSğLk

YüküN DürüstLükse GüCüN Düşer aMa Başın düşmeZ

:thumbup: :thumbup: TÜRKİYE :thumbup: :thumbup:

UmuTE

Torrent-Oyun.com

güzel oyuna benziyor

KaiserAcg

Torrent-Oyun.com

Bu oyun için bayağı uğraştılar. Sorunları var ancak sürekli güncelleniyor, ellerinden geldiği kadar düzeltme gayretindeler. Oyunu yapıp bir kenara atmadılar yani. Şu an Co-op modu getirmeye uğraşıyorlar. Umarım başarılı olur.

Mecy

Do you kill on God's command?

KaiserAcg' Alıntı:
Bu oyun için bayağı uğraştılar. Sorunları var ancak sürekli güncelleniyor, ellerinden geldiği kadar düzeltme gayretindeler. Oyunu yapıp bir kenara atmadılar yani. Şu an Co-op modu getirmeye uğraşıyorlar. Umarım başarılı olur.
kurdum ve 10 dakka dayanamadım sildim ağır eleştri yapıcam ne kadar türk yapımı olsada yapmasalarda olurmuş yani beğendiğim tek yanı oyun içi oynanış onun dışında düşman gordugu gıbı otomatıge bağlıyor tarıyor sizi siz gorene kadar oluyorsunuz vuruş hissi de cok kotu mermi yiyince anlamsızca ekran oynuyor anca kacıcaksınız dusmanı yerını bıldıgınız ıcın nısan alarak cıkıcaksınız yanınızdakı askerler allaha emanet sadece dümdüz ilerliyor bu sorunların hepsi steamde belirtilmiş zaten seslendirme berbat sahne normal olmasına rağmen gereksız yere bir duygusal yada aksiyon seslendirmesi var ses kalıte kaydı da kötü hikayesini solememe gerek bile yok 15 temmuzla alakalı oyunun elle tutulur bir yanı yok yani düzeltilmeye calısıolar ama gereksız bence.arayüz de bile birton hata var cozunurluk değısırken ekran da yesıl yesıl cızgıler cıkıyor sureklı titriyor turkceye aldıgınız halde bazı bolumler ıngılızce kalıyor falan.Kusura bakmayın ne kadar bizim ülkemizin yapımı olsada kötü olan birşey kötüdür.

asilyesil10

Torrent-Oyun.com

Mecy' Alıntı:
kurdum ve 10 dakka dayanamadım sildim ağır eleştri yapıcam ne kadar türk yapımı olsada yapmasalarda olurmuş yani beğendiğim tek yanı oyun içi oynanış onun dışında düşman gordugu gıbı otomatıge bağlıyor tarıyor sizi siz gorene kadar oluyorsunuz vuruş hissi de cok kotu mermi yiyince anlamsızca ekran oynuyor anca kacıcaksınız dusmanı yerını bıldıgınız ıcın nısan alarak cıkıcaksınız yanınızdakı askerler allaha emanet sadece dümdüz ilerliyor bu sorunların hepsi steamde belirtilmiş zaten seslendirme berbat sahne normal olmasına rağmen gereksız yere bir duygusal yada aksiyon seslendirmesi var ses kalıte kaydı da kötü hikayesini solememe gerek bile yok 15 temmuzla alakalı oyunun elle tutulur bir yanı yok yani düzeltilmeye calısıolar ama gereksız bence.arayüz de bile birton hata var cozunurluk değısırken ekran da yesıl yesıl cızgıler cıkıyor sureklı titriyor turkceye aldıgınız halde bazı bolumler ıngılızce kalıyor falan.Kusura bakmayın ne kadar bizim ülkemizin yapımı olsada kötü olan birşey kötüdür.
her kelimesine katılıyorum.. daha çok uğraşmaları lazım.. para verip alanlar hayal kırıklığına uğrayabilirler..

Eline Sağlık

Mysterion

Torrent Uzmanı
Kıdemli Yetkili

İndirmeyin , satın alın. Destek olalım :)

ekremcihat

Torrent-Oyun.com

Arşiv :thumbup:

flexus

Torrent-Oyun.com

Daha iyi olabilirdi. Ama yine de idare eder.

Asfaloth´613

İşinize yaradıysa "Teşekkür Et"e basabilirsiniz

MB:Warband ve Crysis serisi dışında güzel Türk oyunu yok ya.Çok eksiği var diye duymuştum,gameplay videosunu da izlemiştim,karakterler diyaloglar çok yapmacık geldi bana,ama güncellemeler ile düzeltmeye çalışıyorlarmış hataları bugları.

TheJoker1907

Yazılım mı? Yazılım iyidir okuyun oğlum okuyun.
Web sitesi
oyungg.com

TÜRK YAPIMI OYUNLARIN CRACKİNİ PAYLAŞMAZSANIZ, TÜRK OYUN SEKTÖRÜNE BİRAZ KATKIDA BULUNMUŞ OLURDUNUZ.

extrme_sports

TheJoker1907' Alıntı:
TÜRK YAPIMI OYUNLARIN CRACKİNİ PAYLAŞMAZSANIZ, TÜRK OYUN SEKTÖRÜNE BİRAZ KATKIDA BULUNMUŞ OLURDUNUZ.
Crack paylaşmanın amacı oyunu denemektir aslında. Crack gruplarının kendi fan sayfalarında da eğer oyunu beğendiyseniz, lütfen satın alın yazar.

CS:GO Sunucumuz

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt