socom 4 u.s. navy seals (PS3) [Cevaplandı]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackmase

Torrent-Oyun.com
elinizde torrenti olan biri yardımcı olabilir mi? sitede bir tane buldum fakat geçerli beccondig değil gibi bir hata veriyor farklı tarayıcılar torrent programları denedim bir sürü yöntem denedim fakat maalesef işe yaramadı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Maalesef konsol tarafında yeterli bir bilgim olmadığı yardımcı olamayacağım. @Veirelis

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Yalnızca bu var.
Başka hiç bir kaynakta bu oyunun torrenti yok maalesef.

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt