Sniper Ghost Warrior Contracts [HOODLUM] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Sniper Ghost Warrior Contracts[HOODLUM]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 11.63 GB

:pccikistarihi: 2019-11-22

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Sabit bir ücreti olan ve net bir hedefe odaklı -ve bu arada ikincil hedefleri de tamamlayarak bonus ödemeler alabileceğin- kişiye özel kontratları tamamla. Geniş bir yelpazedeki hedefleri yok etmek üzere yüzlerce farklı yol sunan Kontratlar ile, hassas ve stratejik bir keskin nişancı oyunu en mükemmel haliyle seni bekliyor.

• Kontratla çalışan profesyonel bir suikastçi olarak oyna. Planlarını suya düşürmek için pusuda bekleyen rakip suikastçılara da dikkat et.

• Açık uçlu kontratlar, kelle başı ödüller ve yan görevler ile tekrar tekrar oynama olanağı sunan oyunda hedeflerini ortadan kaldır ve kazanacağın ücret ile yükseltmeler al.

• Dinamik Nişangah Sistemi sayesinde muazzam gerçekçilikte ve gerilim yüklü bir keskin nişancı deneyimi yaşa

• Taktik işaretleme sistemi ile eceli gelen hedefi işaretleyip tespit et.

• Çevresel tarama ve hedefin zayıf noktalarını gösterme özelliğine sahip geliştirilebilir Artırılmış Gerçeklik Maskesi.

• Dronelar, uzaktan kumandalı nişancı taretleri ve zehirli gazlar gibi pek çok yeni araç gereç sunan geniş bir ekipman envanteri ile oyna.

• Hayalet yeteneklerini kullanıp hedeflerini sessizce öldürerek stratejik oyun becerilerini göster ve karşılığını da al.

• Sibirya'nın sert ve acımasız şartlarında, karla kaplı dağlarda, balta girmemiş ormanlarda, dağların içine kurulu gizli üslerde hayatta kalmak için mücadele et.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7
İşlemci: Intel Core i5 4460 / AMD FX 6350
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM)
Bellek: 8 GB RAM
DirectX:Version 10
Boş Alan:20 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core i5 4690k / AMD Ryzen 5 1600X
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 580x (4GB VRAM)
Bellek: 16 GB RAM
DirectX: Version 11
Boş Alan: 20 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

hayrisinan

Torrent-Oyun.com
Duşmanın vuruluş anı ne öyle? Sanki Hitman 2 deki mermiyi yedikten sonra 10 metre duvara uçanlar gibi

hayrisinan

Torrent-Oyun.com
Oyuna 10 dakika baktım ve sonra sildim. Silmem deki en büyük nedenler ise. Vuruş hassasiyetinin aşırı kötü olması, Yapay zeka nerdeyse hiç yok. , Pompalı tüfekle yakın mesafeden ateş ettiğinde düşmanın bırak ölmeyi hiç sarsılmadığını görmek. İlla dibinde de olsa 2 mermi şart, Biraz Assasing ve Hitman'a serilerine benzetilmek istenmiş ama çok sırıtmış. Daha önceki Sniper Ghost Warrior oyunlarının yanında geçmiyor

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Ben mi kaçırıyorum yoksa oyunun çıkış reklamı yapılmadı mı ? Steam de bile önüme düşmedi... Teşekkürler
NOT: 11 GB ne ya? :D

bu sniper ghost warrior'un yeni serisi mi yoksa eski serinin düzeltilmiş hali mi ?

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
bu sniper ghost warrior'un yeni serisi mi yoksa eski serinin düzeltilmiş hali mi ?
Sniper Ghost Warrior serisinin 4.cü oyunu. Pek senaryosu da derin değil zaten. Açıklamasında bile yazıyor ne kadar vasat olduğu ama bir akşamlık oyna ve unut tarzında...

Alone_Boy1453

Torrent-Oyun.com
Eleştirmenler şimdiye kadar çıkan en iyi Sniper Ghost Warrior oyunu olduğunu belirtiyor. Çok çok iyi bir oyun olmamakla beraber eğlenceli ve sürükleyici olduğu belirtirmiş incelemelerde. Metacritic ortalaması şu an 71 puan. Eğlencelik çerez bir oyun arayanlar oynamalı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt