Torrent-Oyun | Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Deluxe Arsenal Edition (build 6815822u1 + DLC'ler) [PLAZA] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Dow

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sniper kapak 1.png

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Deluxe Arsenal Edition [PLAZA]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Deluxe Arsenal Edition (build 6815822u1 + DLC'ler)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -13,4 GB

:pccikistarihi: -4.06.2021

:psnot: 64 bit ve Windows 8.1 veya 10 işletim sistemi gerektirir! (Win10 tavsiye edilir)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1338770/Sniper_Ghost_Warrior_Contracts_2/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

İçeriği:

ZXR .45 ACP – Oyundaki tek susturuculu otomatik tabanca olan ZXR .45 ACP ayrıca en büyük kalibre olanı. Bu silaha sahip olmak ateş gücüne güç katacak.
Kings Arms Kesik Namlulu Pompalı – Tabanca slotunda kullanılan tek pompalı olan bu silah belinde taşıyabileceğin müthiş bir ateş gücü.
Giovanni Mk12 Auto – Oyundaki tek susturuculu pompalı. Düşman vurulduğunu anlayacak ama neyle vurulduğunu anlayamayacak.
Prescot SR-9 Tabanca – Oyundaki en iyi susturucu ile donatılmış bu silah yakın mesafe taktik muharebe için vazgeçilmez.
Fire and Ice Silah Görünümü
Paint Spill Silah Görünümü
Round Geometrical Painted Silah Görünümü
Dark Hex Camo Silah Görünümü
Graffiti Silah Görünümü
Dark Sky Silah Görünümü
Silah görünümleri oyundaki tüm silahlarda kullanılabilir.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2, 1000 metreyi aşan mesafelerden gerçekleştirilecek suikast görevleri ile zaten çok beğenilen seride çıtayı daha da yükseltiyor. Günümüz Ortadoğu bölgesinde geçen tek oyuncu görevlerinde, düşman hattının gerisinde heyecan ve gerilim yüklü bir taktik maharebe seni bekliyor.

Usta keskin nişancı suikastcı Raven olarak, Ortadoğu'da, Lübnan ile Suriye arasındaki kanunsuz topraklarda zorlu bir göreve atılıyorsun. İmkansız gibi görünen bu görevde, bölgede yuvalanmış aşağılık bir suç örgütünü çökerterek liderlerini adalete teslim etmen gerekiyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2, seride ilk kez olarak 1000 metreyi aşan mesafelerdeki hedefler ile oyuncuların önüne yüksek beceri, odaklanma ve nişan hassasiyeti gerektiren zorlu görevler koyuyor.

Büyük beğeni toplayan orijinal oyunu da geliştiren stüdyonun ürünü olan Contracts 2, kendi sınırlarını zorlayarak hiper gerçekçi bir keskin nişancı deneyimini sunuyor. Gerçeğini aratmayan çok çeşitli silah ve techizat, muhteşem ayrıntılarla bezeli bir oyun dünyası ve bugüne kadarki en gerçekçi hedefler seni bekliyor.

Yeni silah ve techizatlar ile, her görev pek çok farklı şekilde tamamlanabiliyor. Görevleri her seferinde farklı taktik yaklaşımlarla tekrar tekrar oynayarak içeriğindeki tüm hedefleri tamamlayabilir, toplayacağın ödüller ile donanım ve silahlarını geliştirebilirsin.

Contracts 2'nin optimize edilmiş grafikler, iyileştirilen kare hızı ve geliştirilen oyun motoru ile sunduğu muhteşem görsellik serinin kendi çıtasını daha da yükseltiyor. Sinematik mermi kamerası ile gerçekçi suikastler ultra gerçekçi detaylarla bezeli bir görselliğe kavuşuyor.

Özellikleri:
Bir keskin nişancı suikastçı olarak, yakın muharebe becerilerinle ve muazzam uzak mesafelerden atışlarla çeşitli hedefleri indir.

Gerilim yüklü tek oyuncu görevini yüzünün akıyla tamamlamak için doğru taktik kararları alman ve gizlilik tekniklerini ustaca kullanman gerek.

Ortadoğu'nun çatışma bölgelerinde 5 farklı devasa haritayı keşfet.

21 yeni kontratı ve çeşitli yan operasyon görevlerini tamamla.

Gerçeğini aratmayan çok çeşitli silah, techizat ve donanımlar ile mükemmel keskin nişancı deneyimini keşfet.

Tekrar oynanabilir kontatlarda her seferinde farklı bir yaklaşım ile yeniden oyna, tüm hedefleri tamamla ve maksimum ödülü topla.

Zenginleştirilen grafik kalitesi ve geliştirilmiş oyun motoru ile muhteşem bir görselliği deneyimle.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

The game contains Blood and Gore, Intense Violence, Strong Language.
Due to the USK restrictions, dismemberment feature is not available within the German territory.
:sistem_gereksinimleri:

Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (5 saat)

psnot.png

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. Torrent adından da anlaşılacağı üzere kurulum gerektirmeyen setup'sız torrent'tir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir,
SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Sniper Ghost Warrior - Contracts 2 002 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Genelde bu oyun serisi optimazsyon konusunda zayıf kalıyor indirip oynayan olursa optimizasyonunu bir yorumlayabilirse sevinirim :)

MuratTamer

Darth Vader
Genelde bu oyun serisi optimazsyon konusunda zayıf kalıyor indirip oynayan olursa optimizasyonunu bir yorumlayabilirse sevinirim :)
Henuz kuramadim pc ye ama youtube gameplay ya da inceleme videolarinda olumlu yorumlar gordum genelde performans acisindan. Boyutunun da sadece 13 gb oldugunu dusunursek bence denemek icin bile sans verilmeli.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Serinin ilk oyunu, yani SGW: Contracts'a göre konuşacak olursam optimizasyonu gayet iyiydi.Optimizasyonu berbattı diyebileceğim oyun ise SGW 3'tü.Aradaki farkın nedeni de oyunların açık dünya olup olmaması.SGW 3 açık dünya olduğu için çok kötü bir optimizasyona sahipti.Bu yeni serinin optimizasyon konusunda sıkıntılı olacağını sanmıyorum.Zaten çok da uzun bir oyun değil.

Türkçe yaması var mı oyunun bilgisi olan paylaşabilir mi?

Linkler için teşekkürler...
Rica ederim, bildiğim kadarıyla şimdilik sadece makine çevirisi mevcut.

Ben bu serinin ilk çıkan oyunlarını oynamıştım,sonra çıkanları oynamak nasip olmadı.

Boyutundan ötürü 14 gb lık versiyonu indirdim.Kurulumsuz şekilde klasör içindeki crack yaparak oyun direkt açılıyor.

İşin gerçeği beklentim düşüktü zira bu tarz açık dünya fps oyunları artık 50 gb ve üstü disk yeri istiyor, bu oyun ise çok makul.Oyuna klasik eğitim görevleri ile başlayıp senaryolara dalıyorsunuz.Oyun 5 bölümden oluşuyor ama her harita devasa büyük olduğu için biraz vakit harcamak zorunda kalıyorsunuz.Çerezlik bir oyun,kafa dağıtıyor.

Elimde rx550 gibi eski bir kart olmasına rağmen oyun sıkıntısız çalıştı.Very high modda oynuyorum.Ekran kartı dostu diyebiliriz oyun için.Orta segment her kartta very high oynatacakdır.

Oyunun ana teması paralı bir keskin nişancının yaşadıklarını anlatıyor ancak gerçek hayatta var olan paralı asker gruplarınada göndermeler var.Mesela oyunda oynadığımız karekter aslında ABD menşeyli eski adı BlackWater olan ve sonradan adı değişerek Academi ismini alan paralı asker grubunun bir üyesi olarak oyunda yaratılmış ve düşman birliklerde yine paralı asker grupları ve bu gruplarda gerçek hayatta Rus Wagner grubunu temsil ediyor.Yani oyunlarda verilmek istenilen arkaplan mesaj çok.Oyunun ilk bölümüde direkt yemen'de geçiyor(oyundaki ülke-bölge isimleri sallama yazılmış) ,ama atmosferi çok güzel yansıtmışlar.Bunun gibi ince ayrıntıları olan bir oyun.

Beyler ben Sniper Ghost Warrior 3 indirmiştim daha kurmadım. Hangisiyle başlamamı tavsiye edersiniz?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Darth Vader
Ağır çekimde merminin gidişi, hedefin kafasının patladığını görmek, gerçekçi silah sesleri eşliğinde çok keyifli olmuş. Önceki oyunları oynayıp memnun kalanlara bu oyunu da öneririm. İki saat kadar denedim bugün baya keyif verdi. Her ne kadar kontrat kontrat ilerlese de oyun, belli kalıpta bir ana hikaye örgüsü var bu arada. Öyle hedefi vur puan kazan geç mantığında değil oyun.

Selam; Ben oyunu ingilizce seçeneiğ seçerek kurdum (4. link'ten indirdim) ama kurulum bittikten sonra dil yine Rusça oldu...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selam; Ben oyunu ingilizce seçeneiğ seçerek kurdum (4. link'ten indirdim) ama kurulum bittikten sonra dil yine Rusça oldu...
Oyunun ana dosyasındaki Localization dosyasında bulunan dillerden English haricindekileri orda kalmayacak bir şekilde çok ayrı bir yere taşı ve öyle oyuna girmeye çalış.Bu şekilde İngilizce olarak açılacaktır büyük ihtimal.

1623684838795.png

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Oyunu tadını çıkara çıkara yavaş yavaş oynadım günde 1 bölüm falan :) bazen 2 gayet başarılı olmuş ilk oyuna göre üstüne koyduğunu düşünüyorum oynamakta tereddüt eden varsa tavsiye ederim.

Kullanabileceğimiz yeni cihazlar ve tüfek farkları güzel olmuş kilometrelik atışlar yapmak gayet eğlenceli farklı yollardan ilerlemek vs sarıyor tavsiye ederim.

MuratTamer

Darth Vader
Oyunu tadını çıkara çıkara yavaş yavaş oynadım günde 1 bölüm falan :) bazen 2 gayet başarılı olmuş ilk oyuna göre üstüne koyduğunu düşünüyorum oynamakta tereddüt eden varsa tavsiye ederim.

Kullanabileceğimiz yeni cihazlar ve tüfek farkları güzel olmuş kilometrelik atışlar yapmak gayet eğlenceli farklı yollardan ilerlemek vs sarıyor tavsiye ederim.
Ben ikinci bolumdeyim henuz. Kac bolum var toplam hocam?

AykutB

GET OVER HERE!
Ben bu serinin ilk çıkan oyunlarını oynamıştım,sonra çıkanları oynamak nasip olmadı.

Boyutundan ötürü 14 gb lık versiyonu indirdim.Kurulumsuz şekilde klasör içindeki crack yaparak oyun direkt açılıyor.

İşin gerçeği beklentim düşüktü zira bu tarz açık dünya fps oyunları artık 50 gb ve üstü disk yeri istiyor, bu oyun ise çok makul.Oyuna klasik eğitim görevleri ile başlayıp senaryolara dalıyorsunuz.Oyun 5 bölümden oluşuyor ama her harita devasa büyük olduğu için biraz vakit harcamak zorunda kalıyorsunuz.Çerezlik bir oyun,kafa dağıtıyor.

Elimde rx550 gibi eski bir kart olmasına rağmen oyun sıkıntısız çalıştı.Very high modda oynuyorum.Ekran kartı dostu diyebiliriz oyun için.Orta segment her kartta very high oynatacakdır.

Oyunun ana teması paralı bir keskin nişancının yaşadıklarını anlatıyor ancak gerçek hayatta var olan paralı asker gruplarınada göndermeler var.Mesela oyunda oynadığımız karekter aslında ABD menşeyli eski adı BlackWater olan ve sonradan adı değişerek Academi ismini alan paralı asker grubunun bir üyesi olarak oyunda yaratılmış ve düşman birliklerde yine paralı asker grupları ve bu gruplarda gerçek hayatta Rus Wagner grubunu temsil ediyor.Yani oyunlarda verilmek istenilen arkaplan mesaj çok.Oyunun ilk bölümüde direkt yemen'de geçiyor(oyundaki ülke-bölge isimleri sallama yazılmış) ,ama atmosferi çok güzel yansıtmışlar.Bunun gibi ince ayrıntıları olan bir oyun.
Ben de aynı kartı kullanıyorum ve yorumunuz sevindirdi.

Bu arada şu soruyu da genel sormak istiyorum, Türkçe yama ile uyumlu sürümler mi?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt