Sniper Ghost Warrior 3 kasma sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk
Arkadaşlar oyunun repack sürümünü forumdan indirdim oynarken kasma ve fps drop sorunlarını yaşadım baldman uptade bile yaptım ancak hiç bir işe yaramadı bir çözüm önerisi olan var mı ?

Æon Flux

unluku maluku
Ynt: Sniper Ghost Warrior 3 kasma sorunu

Dediğin sorunlar bende de mevcuttu hatta oynanamayacak kadar düşüktü fps ateş bile zor ediliyordu,bende çözülürlüğü aşağıya çektim görüntü ayarlarında düşürünce gayet rahat bitirdim oyunu. :)

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk

HearT' Alıntı:
Dediğin sorunlar bende de mevcuttu hatta oynanamayacak kadar düşüktü fps ateş bile zor ediliyordu,bende çözülürlüğü aşağıya çektim görüntü ayarlarında düşürünce gayet rahat bitirdim oyunu. :)
Öyle yapınca da oyunun grafikleri çamur gibi oluyor

Library_367158

Birkaç ay önce yaklaşık 4-5 farklı sürüm indirdim ama bir türlü stabil bir sürüm elde edemeyince lanet edip sildim.Boşuna uğraşıyorsun bence, benden söylemesi.

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk

ardaaslan' Alıntı:
Oynadığın ayarlar nedir?
FHD çözünürlük medium-high ayar karışık şekilde fps sabitlemede kapalı

Sehmus Talay' Alıntı:
Birkaç ay önce yaklaşık 4-5 farklı sürüm indirdim ama bir türlü stabil bir sürüm elde edemeyince lanet edip sildim.Boşuna uğraşıyorsun bence, benden söylemesi.
Oyunu beğendim ama bu tür sorunlar soğuttu beni oyundan çözüm bulamazsam silerim 1-2 güne daha fazla vakit kaybına gerek yok haklısın

ScofieldTR' Alıntı:

Oyunu beğendim ama bu tür sorunlar soğuttu beni oyundan çözüm bulamazsam silerim 1-2 güne daha fazla vakit kaybına gerek yok haklısın
Dostum ekran çözünürlüğünü ve ayarları düşürürsen kasmadan oynayabilirsin.

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Ya kardesim oyuz zaten optimize özürlü.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

https://www.youtube.com/watch?v=bUS3192pa2c

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk

Gwynbłeidd' Alıntı:
https://www.youtube.com/watch?v=bUS3192pa2c
Bilsem indirmezdim hiç bir haber video karşıma çıkmadı benimde bakmak aklıma gelmed açıkçası

Mekan Sahibi' Alıntı:
Anladık kardeşim 20 milyon kere yazmana gerek yok bir kerede anlayabiliyorum

FLΛSH' Alıntı:
Dostum ekran çözünürlüğünü ve ayarları düşürürsen kasmadan oynayabilirsin.
Onu yapıyorum da bu sefer grafikler iyice kabak tadı vermeye başlıyor halledemezsem silecem zaten oyunu

ScofieldTR' Alıntı:
1080p çözünürlüğünde ayarlar lowda aa kapalı dene ama yine de kasacaktır,droplar olacaktır rahat oynatmayacaktır.750ti ve 8 gb bellek bu oyun için sorun.Ekran kartın ve oyunun sistem belleği kullanımı sıkıntı yaratıyor

ScofieldTR' Alıntı:
Arkadaşlar oyunun repack sürümünü forumdan indirdim oynarken kasma ve fps drop sorunlarını yaşadım baldman uptade bile yaptım ancak hiç bir işe yaramadı bir çözüm önerisi olan var mı ?
Dostum oyunu bence sil.Oyun hem sistem gerektiriyor optimizasyon sıkıntısı mevcut ama yinede sen bilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt