Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

@KorsaN

M A N H U N T
Ynt: Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download - PC

ELLİOT' Alıntı:
Aynen varsa boşuna indirmeyelim
Evet malesef var , acayip fena kasıyor oyun ekran kartım ATI ,

Besir61

Seviye 1
Ynt: Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download - PC

Teşekkurler

Objective-C

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler.

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar bu güne kadar tüm güncellemelerin olduğu bi yer var mı?

deadlyshadows' Alıntı:
Arkadaşlar bu güne kadar tüm güncellemelerin olduğu bi yer var mı?
En günceli bu olması lazım : http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=491641.0

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com

~ßluèMooN~' Alıntı:
En günceli bu olması lazım : http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=491641.0
Bu oyun mu? Yoksa güncelleme mi hocam? Biraz detaylandırabilir misiniz? Yani Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] mi indirmeliyim yoksa Sniper Ghost Warrior 3: Season Pass [RePack] mi indirmeliyim?

Ek: Update'ler olarak sormuştum hocam.. Tüm güncellemeleri nereden indirebilirim/bulabilirim? (v1.2, v1.3 vs...)

deadlyshadows' Alıntı:
Bu oyun mu? Yoksa güncelleme mi hocam? Biraz detaylandırabilir misiniz? Yani Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] mi indirmeliyim yoksa Sniper Ghost Warrior 3: Season Pass [RePack] mi indirmeliyim?

Ek: Update'ler olarak sormuştum hocam.. Tüm güncellemeleri nereden indirebilirim/bulabilirim? (v1.2, v1.3 vs...)
En güncel 1.0.1 sürümü kırılmış gözüküyor. Benim verdiğim repacki indirebilirsin. Oyunu da barındırıyor.

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com

~ßluèMooN~' Alıntı:
En güncel 1.0.1 sürümü kırılmış gözüküyor. Benim verdiğim repacki indirebilirsin. Oyunu da barındırıyor.
Peki bir şey sorcam. CPY 4 ay sonra çıkış yapmış. Sizce CPY daha iyi değil midir? Güncellemeyi de barındırmıyor mudur?

deadlyshadows' Alıntı:
Peki bir şey sorcam. CPY 4 ay sonra çıkış yapmış. Sizce CPY daha iyi değil midir? Güncellemeyi de barındırmıyor mudur?
CPY daha güvenlidir tabi. Repack hata verebilir. Konuya tekrar baktım da cpy sürümünde hepsi mevcutmuş onu indirebilirsin.

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com

~ßluèMooN~' Alıntı:
CPY daha güvenlidir tabi. Repack hata verebilir. Konuya tekrar baktım da cpy sürümünde hepsi mevcutmuş onu indirebilirsin.
Bilgi için çok teşekkür ederim hocam da son olarak Sniper Ghost Warrior 3 v1.01-CRACKED güncellemesini de içinde barındırıyor mu?

deadlyshadows' Alıntı:
Bilgi için çok teşekkür ederim hocam da son olarak Sniper Ghost Warrior 3 v1.01-CRACKED güncellemesini de içinde barındırıyor mu?
Tüm güncellemeleri barındırıyor, o da vardır içinde

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com

~ßluèMooN~' Alıntı:
Tüm güncellemeleri barındırıyor, o da vardır içinde
Tekrardan ilginiz için çok teşekkür ederim hocam

Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: CPY
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 49.18 GB
:pccikistarihi: 12.09.2017
:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı gerektirir.
:pcnot: Son güncelleme ve çıkmış DLC'leri de içinde barındırır.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman hatlarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Georgiada düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar.

Bir Sniper ol: Düşmanlarına uzak menzilden saldır. Dürbün irtifasını, nefes kontrolünü, rüzgar hızını ve yönünü hesaba kat ve silahını ve mermini seç.

Bir Ghost ol: Düşmanlarını bir gölge gibi takip et ve onları sessizce çeşitli şekillerde alt et. İnsansız hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi gelişmiş gizlenme oyunu tekniklerini kullan.

Bir Warrior ol: Kişisel oyun tarzına ve görevlerin ihtiyacına göre modifiye edebileceğin geniş bir yelpazedeki gelişmiş silahlara sahip ol. Piyade tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara sahip ol.

Üçü Birden Ol: Rusya sınırındaki, Georgiada düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısısın. Acımasız savaş lordları bütün bölgenin kontrolünü elinde tutuyor ve ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek senin omuzlarına düşüyor.

Dinamik hava durumu, gece/gündüz döngüsü ile oynayacağın oyun tarzına ve vereceğin kararlara etki edecek geniş bir açık dünyayı keşfet. Sniper Ghost Warrior 3, sivil savaşın kanlı girdabına kapılmış bir vatanın, kardeşlik, inanç ve ihanete dayanan hikayesini anlatıyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: i3 3240 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: AMD FX 8350 Wraith / Intel Core i7 4790

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4GB / NVIDIA GeForce(R) GTX 1060 3GB

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan

:pcoyunfragmani:

arkadaşlar merhaba
oyunun indirme butonu nu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

hocam merhabalar dosyayı indirmeye başladım 30 a geldiğinde bilgisayarı kapattım açtığımda direkt 0 dan indirmeye başladı acaba bunun sebebi nedir

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam merhabalar dosyayı indirmeye başladım 30 a geldiğinde bilgisayarı kapattım açtığımda direkt 0 dan indirmeye başladı acaba bunun sebebi nedir
Dosya konumunu kontrol et, eğer orda değilse silinmiş veya hiç indirilmemiş demektir.Sorun torrent programın olabilir bu arada, kaldırıp son sürümü indirmeni veya başka bir program kullanmanı tavsiye ederim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt