Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Mysterion

Torrent Uzmanı
Kıdemli Yetkili

Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: CPY
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 49.18 GB
:pccikistarihi: 12.09.2017
:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı gerektirir.
:pcnot: Son güncelleme ve çıkmış DLC'leri de içinde barındırır.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman hatlarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar.

Bir Sniper ol: Düşmanlarına uzak menzilden saldır. Dürbün irtifasını, nefes kontrolünü, rüzgar hızını ve yönünü hesaba kat ve silahını ve mermini seç.

Bir Ghost ol: Düşmanlarını bir gölge gibi takip et ve onları sessizce çeşitli şekillerde alt et. İnsansız hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi gelişmiş gizlenme oyunu tekniklerini kullan.

Bir Warrior ol: Kişisel oyun tarzına ve görevlerin ihtiyacına göre modifiye edebileceğin geniş bir yelpazedeki gelişmiş silahlara sahip ol. Piyade tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara sahip ol.

Üçü Birden Ol: Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısısın. Acımasız savaş lordları bütün bölgenin kontrolünü elinde tutuyor ve ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek senin omuzlarına düşüyor.

Dinamik hava durumu, gece/gündüz döngüsü ile oynayacağın oyun tarzına ve vereceğin kararlara etki edecek geniş bir açık dünyayı keşfet. Sniper Ghost Warrior 3, sivil savaşın kanlı girdabına kapılmış bir vatanın, kardeşlik, inanç ve ihanete dayanan hikayesini anlatıyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: i3 3240 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: AMD FX 8350 Wraith / Intel Core i7 4790

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 480 4GB / NVIDIA GeForce(R) GTX 1060 3GB

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=Q0GtGxSXp2c​

Ekli dosyalar

Ynt: Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download - PC

teşekkürler hmmm:.

€MRΛH ΛM|R

EMRAH AMİRİM ULAN BEN
Ynt: Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download - PC

optmizasyon sorunu varmı bundada acaba indirmeyelim varsa.

ELLİOT

Torrent-Oyun.com

Dj_umut35' Alıntı:
optmizasyon sorunu varmı bundada acaba indirmeyelim varsa.

Aynen varsa boşuna indirmeyelim

emrecan123

Torrent-Oyun.com

varmı deneyen optimizasyon ne durum da.

emrecan123' Alıntı:
varmı deneyen optimizasyon ne durum da.
ben repack indirmiştim optimasyon sorunu olmadı bundada olmaz sanırım :thumbup:

eu61

'TRABZONSPOR'

bitirdim bile :D

battlefild3™

BATTLEFİELD HASTASI

Bu sürümde sıkıntılıysa indirmeyelim , öncekisinde kasma yok ama donuyor 40 fps alıyordum ama kafasına göre donuyor 4-5 saniyede bir.

Carl

15 Ağustos 2004∞

Teşekkürler. :thumbup:

ramiz12

Torrent-Oyun.com

yeni çıkan 1.3 versiyon türkçe yama ile uyumlu deyilmi arkadaşlar

indirin sorun olmaz :thumbup:

Sehmus Talay __| Ghost AssassiN |

Elinde Sonunda herkes bir gün 'U' yapacak. :)

Fitgirl'ün dediğine göre sürüm 1.4'müş.Tam da dün indirmiştim[eski sürümü].GR. Wildlands'te bulduğum çözümü bunda da deniyecektim[internetsiz oynama].Bundan önce JC 3'te denedim %90 işe yaradı ama nedense oyundan soğudum.Belkide GR. Wildlands oynadığımdandır.Neyse indirip oynayan arkadaşlar geri dönüş yaparsa bizi de bilgilendirmiş olur.İyi forumlar herkese.

incibaba

Torrent-Oyun.com

teşekkürler güzele benziyor.

emrecan123

Torrent-Oyun.com

★★★GeneraLSmoker★★★' Alıntı:
indirin sorun olmaz :thumbup:
GTX 970 İle bir zahmet sorun olmasın zaten optimizasyon sorunu daha alt kartlarda donma sorunları yaratıyor.

Web sitesi
www.facebook.com

heycanla bekleyişime deymedı bro sistemım kaldırmıyo

Resis7ence

Hi There! I am using Torrent-oyun

Optimizasyon sorunu olmasa gayet güzel oyun

gubane

Torrent-Oyun.com

Sniper Ghost Warrior 3 - The Sabotage dlc varmi

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt